Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred eno uro, Endlich pravi:

Sodelavec se je lani lani pred poletjem drugič cepil in od takrat ga preboleva glava. Je bil že na več pregledih in se ne reši. Verjetno ne bo nikoli dokazano ali je to stranski učinek cepljenja ali kaj drugega in je samo časovno soupadalo. On verjame, da je od cepljenja in je sedaj odločen, da se ne bo več cepil.

Pomislite tiisti, ki ste zagovorniki obveznega cepljenja, če bi bili v njegovi koži. Kako bi občutili in sprejeli takšno prisilo?

Tudi zaradi takšnih in podobnih primerov jaz zagovarjam svobodno odločitev o cepljenju, vsak bo nosil posledice svoje odločitve in nikomur ne vsiljevati svojega prepričanja... in naprej živeti strpno.

 

Pred približno mesecem dni, se je v moji vasi možakar poznih srednjih let, ko je odhajal z obiska pri sosedu zgrudil in umrl. Ni se cepil, če bi se, bi bil to za marsikoga/zate in tebi po razmišljanjih podobne, to dokaz smrtonosnosti cepiva.

Razen če misliš/te, da je cepivo delovalo prek anten cepljenega soseda:devil:, pri katerem je bil ....:lol1:

Ljudje so zmeraj umirali in bodo, sta pa zdravstvo in farmacija bistveno pripomogla  k podaljšanju življenjske dobe ljudi. To zadnje imejmo pred očmi, ko se odločamo za zdravljenje -kurativa ali cepljenje-preventiva.

p.s. sklepam pa, da so nasprotniki cepljenja sami brezdelneži....., (pojasnilo mojega sklepanja) ker je stranski učinek dela med drugim utrujenost, tudi izčrpanost se pojavi, obraba in bolečine sklepov... stranskih učinkov pa se tako bolezensko bojijo :devil:?    , hkrati pa dobrobiti dela ne vidijo ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3.odmerek. Ze 2 dni me boli glava. Tudi po 2 odmerku me je. Pa nisem brezdelnež. 39 let sem star in imam 20 let delovne dobe. Bi jo imel vec, ce ne bi služil SV. 

Je pa interesanto pousati, da ce nekdo umre zaradi cepiva, je to pac za sprejeti. Če pa nekdo, ki je izživel svoje zivljenjen in umre zaradi pridružene korone, ja pa cela panika, in je treba zjebat svet. 

Upam da veste kaj povzroči najvec smrti na svetu, pa ni neke hude skrbi, koorporacij to ne zanima, ker se pač dogaja tam, kjer ni dovolj denarja, posledično zaslužka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, skalar36 pravi:

 

Upam da veste kaj povzroči najvec smrti na svetu, pa ni neke hude skrbi, koorporacij to ne zanima, ker se pač dogaja tam, kjer ni dovolj denarja, posledično zaslužka. 

Pomanjkanje cepiv? ? (glede na temo, al malo filozofiraš na splošno?)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, bosa pravi:

Pred približno mesecem dni, se je v moji vasi možakar poznih srednjih let, ko je odhajal z obiska pri sosedu zgrudil in umrl. Ni se cepil, če bi se, bi bil to za marsikoga/zate in tebi po razmišljanjih podobne, to dokaz smrtonosnosti cepiva.

 

Nisi razumel kaj sem hotel povedat in tudi ne natančno prebral. Nisem rekel, da je dokazano, da je to posledica cepljenja. Lahjo bi bil tudi splet več okoliščin in časovno soupadanje. Moje sporočilo je to, da če se sodelavec sedaj boji nadaljnega cepljenja, potem naj svobodmo izbira, kaj bo storil. Mislim, da mu to pripada. 

Kaj pa če se ne bi cepil in bi zbolel in imel težak potek bolezni, potem je to kar ima sedaj manjše zlo.

Ampak naj se sam odloči kaj bo stroril. 

A ti bi ga prisilil v cepljenje, če bi imel to moč.

 

Glede tvojega pripisa glede brezdelnežev pa malo bolje premisli preden zapišeš. Jaz imam pri svojih 54 letih 32 let delovne dobe un sem vseskozi fajn delal in takih ali pa še bolj delavnih je veliko. Omenjeni sodelavec pa 37 let del. Dobe. A če sedaj ne bo cepil bo pa brezdelnež.... svašta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, KARMEN1 pravi:

On je en navaden prepotentnež in karakterno zelo težka oseba, zato naj bo raje tiho. 

Teniška zveza Avstralije je totalno zamočila, ker je udeležencem dala napačna navodila, čeprav je bila o vseh pogojih pravilno in pravočasno obveščena.

In ne vem zakaj bi on bil deležen kakršnekoli ugodnosti, ki jih drugi potniki nimajo. Pač, dokumenti mu ne štimajo in to je to!

Naj se kesa v hotelu za begunce, da vidi, kako izgleda drugi svet ?????.

v dveh stavkih sama sebe negiraš...kater AS ni prepotenten?

V drugem stavku, sama priznaš da so dobili napačna navodila....

https://www.zurnal24.si/sport/razkrit-krivec-za-celotno-farso-to-je-razlog-da-je-dokovic-pridrzan-na-letaliscu-379439?fbclid=IwAR2HpZKKnSSFXBEIISlOt7TCJ9hxS7Yh_V1I9DcOm12IBWnF_5H6KIutn_M

In potem imaš jajca jokat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, bosa pravi:

Pred približno mesecem dni, se je v moji vasi možakar poznih srednjih let, ko je odhajal z obiska pri sosedu zgrudil in umrl. Ni se cepil, če bi se, bi bil to za marsikoga/zate in tebi po razmišljanjih podobne, to dokaz smrtonosnosti cepiva.

Razen če misliš/te, da je cepivo delovalo prek anten cepljenega soseda:devil:, pri katerem je bil ....:lol1:

Ljudje so zmeraj umirali in bodo, sta pa zdravstvo in farmacija bistveno pripomogla  k podaljšanju življenjske dobe ljudi. To zadnje imejmo pred očmi, ko se odločamo za zdravljenje -kurativa ali cepljenje-preventiva.

p.s. sklepam pa, da so nasprotniki cepljenja sami brezdelneži....., (pojasnilo mojega sklepanja) ker je stranski učinek dela med drugim utrujenost, tudi izčrpanost se pojavi, obraba in bolečine sklepov... stranskih učinkov pa se tako bolezensko bojijo :devil:?    , hkrati pa dobrobiti dela ne vidijo ???

lej MONA, pred enim mesecem je moj fotr umrl...3x cepljen....umrla je tudi nona od moje neveste (oba 80 let), ne moreš verjamit 3x cepljena...ja korona je dokončala, kar bi se verjetno s kakim zamikom končalo.

Pa daj si dopovedat in mal beri svetovno statistiko in strokovnjake:

2x cepljeni cepajo pod DELTO (ko dopolnijo določena leta) sploh če so se cepili pred 4 in več meseci

Omikron ogroža splošno populacijo (tudi znana dejstava in raziskave) bolj 1x ali 2x cepljene, kot celo necepljene, šele 3x cepljeni ima boljšo zaščito

Daj si 1x dopovedat naslednje:

-stranski učinki cepljenja SO!!! To je dejstvo. 

-svobodna odločitev v zvezi s cepljenjem, pogojena s starostjo in tveganjem prebolevanja določenega seva je najboljša (DELTA ni enako OMIKRON)

-vsesplošno cepljenje za silo rešuje problem, če se špikamo v razmaku največ 120 dni!!!! TRENUTNO

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Endlich pravi:

Nisi razumel kaj sem hotel povedat in tudi ne natančno prebral. Nisem rekel, da je dokazano, da je to posledica cepljenja. Lahjo bi bil tudi splet več okoliščin in časovno soupadanje. Moje sporočilo je to, da če se sodelavec sedaj boji nadaljnega cepljenja, potem naj svobodmo izbira, kaj bo storil. Mislim, da mu to pripada. 

Kaj pa če se ne bi cepil in bi zbolel in imel težak potek bolezni, potem je to kar ima sedaj manjše zlo.

Ampak naj se sam odloči kaj bo stroril. 

A ti bi ga prisilil v cepljenje, če bi imel to moč.

 

Glede tvojega pripisa glede brezdelnežev pa malo bolje premisli preden zapišeš. Jaz imam pri svojih 54 letih 32 let delovne dobe un sem vseskozi fajn delal in takih ali pa še bolj delavnih je veliko. Omenjeni sodelavec pa 37 let del. Dobe. A če sedaj ne bo cepil bo pa brezdelnež.... svašta...

Ne, ne .......Nisi razumel kaj sem hotel povedat ....saj ravno zato, če nekdo kljub "stranskim učinkom" dela("...imam pri svojih 54 letih 32 let delovne dobe un sem vseskozi fajn delal in takih ali pa še bolj delavnih je veliko. Omenjeni sodelavec pa 37 let del. Dobe.")...

.....še kar dela, ne vem zakaj bi se bal cepit zaradi stranskih učinkov cepiv ( boleče mesto vboda, kakšen dan povišane telesne temp, glavobol...) . Ja tudi smrt- pa verjamem da je v svetu več smrti zaradi posledic nezgod pri delu, kot od posledic cepljenja.... upam, da sem sedaj dovolj razumljiv?

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

lej MONA, pred enim mesecem je moj fotr umrl...3x cepljen....umrla je tudi nona od moje neveste (oba 80 let), ne moreš verjamit 3x cepljena...ja korona je dokončala, kar bi se verjetno s kakim zamikom končalo.

Pa daj si dopovedat in mal beri svetovno statistiko in strokovnjake:

2x cepljeni cepajo pod DELTO (ko dopolnijo določena leta) sploh če so se cepili pred 4 in več meseci

Omikron ogroža splošno populacijo (tudi znana dejstava in raziskave) bolj 1x ali 2x cepljene, kot celo necepljene, šele 3x cepljeni ima boljšo zaščito

Daj si 1x dopovedat naslednje:

-stranski učinki cepljenja SO!!! To je dejstvo. 

-svobodna odločitev v zvezi s cepljenjem, pogojena s starostjo in tveganjem prebolevanja določenega seva je najboljša (DELTA ni enako OMIKRON)

-vsesplošno cepljenje za silo rešuje problem, če se špikamo v razmaku največ 120 dni!!!! TRENUTNO

 

Hvala, lepo od tebe, da si se mi predstavil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, bosa pravi:

 

Hvala, lepo od tebe, da si se mi predstavil!

wtf?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primerjava "liberalne in nevarne Švedske..se še spomnite..vsi bodo umrli, še Potrč je tam in zagamane Austrije z maljon restrikcij :P

https://kroativ.at/lauc-usporedio-svedsku-i-austriju-nakon-dvije-godine-razvidno-je-da-su-sve-mjere-u-austriji-beskorisne/?fbclid=IwAR3PhyYhwyPCqmjbV6hII5ZuqSQsQ76z6zzCkd8wULKaEF8lIz0m2OZdWbI

 

Prof. dr. Gordan Lauc osvrnuo se u Facebook statusu na razliku u pristupima pandemiji između Švedske, koja je od početka imala liberalne mjere dok je u Austriji bio dosta drukčiji pristup.

Evo što je napisao:

Švedska i Austrija su dosta slične zemlje koje su imale jako različite pristupe pandemiji. Šveđani su uglavnom imali preporuke, a Austrijanci brojne zabrane, obavezne maske, covid-potvrde, najave obaveznog cijepljenja i slično.

Nakon dvije godine završili su na gotovo jednakom broju umrlih od COVID-19. Dakle sve one zabrane i ostale mjere u Austriji bile su potpuno beskorisne.

Štoviše, osim što su bile beskorisne, bile su i iznimno štetne što vidimo po ukupnom višku smrtnosti koji je u Austriji gotovo dvostruku veći. Već u ove dvije godine „mjere“ su ubile jednako ljudi kao i virus, a pravi račun zbog izostanka dijagnostike karcinoma, upravljanja kroničnim bolestima poput dijabetesa, izluđivanja ljudi strahom i slično tek će doći na naplatu u sljedećim godinama.

Od proljeća 2020. godine upozoravam da će naš odgovor na pandemiju ubiti više ljudi od samog virusa. Nažalost sada to već vrlo jasno vidimo…

 

sej ne vem, a nej povem, ampak mi sledimo Avstrijcem..od psihoze, do sfukanega zdravstva...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Prav tako bodo na primer berlinga z motorjem na notranje zgorevanje lahko naročili vsi zunaj Evropske unije – med njimi tudi Švica in balkanske države. "

Zakaj moramo živeti v EU...emisije, virusi...drugje teh problemov nimajo? ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, vandrovec pravi:

 

Zakaj moramo živeti v EU...emisije, virusi...drugje teh problemov nimajo? ?

Ker tako želimo in hočemo, ker smo na to ponosni in mislimo, da je v tem delu sveta vredno živeti.

Saj tebe nihče ne sili, če nočeš in trpiš. Lahko se izseliš, če sam tako želiš. Nihče ne bo za tabo na meji streljal, kot se je na našem prostoru to dogajalo še ne tako dolgo nazaj, v minulem režimu. Koliko dogodivščin na to temo sem slišal od slovenskih izseljencev. Enih (ekonomskih migrantov) se je to tako močno dotaknilo, da se do osvoboditve 91 niso upali vrniti v Slovenijo. Resnica, pa naj se sliši še tako nemogoča....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, ukica pravi:

Ne, taki so se hujsi. Ker pluvajo po necem, naredijo pa nekaj drugega ker jim je to bolj udobno. 

Vidim da sem neželjen člen v tvoji čredi. Cepil sem se samo zaradi "odobja" ker mi je stanje onemogočalo normalno delo. Dejansko sem bil nekako prisiljen. Zakaj si se pa ti?  Iz strahu, slepega zaupanja ali pa skrbi za druge? Vse se je vse sedaj izkazalo za prazno slamo. Sam določi kam spadaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, vandrovec pravi:

Zakaj moramo živeti v EU...emisije, virusi...drugje teh problemov nimajo? ?

Priporočam, Afganistan, Sirijo, Cubo, Venezuelo, S.Koreo, Kitajsko ipd. Imaš kar nekaj izbire, samo pot pod noge v eno izmed naštetih destinacij in verjemi, vse težave, ki jih doživljaš v EU, bodo kar naenkrat čudežno izginile. Ustava RS ti pa omogoča, da lahko kadarkoli brez težav zapustiš RS in odideš kakorkoli si želiš. Bo šlo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Endlich said:

Nisem rekel, da je dokazano, da je to posledica cepljenja. Lahjo bi bil tudi splet več okoliščin in časovno soupadanje. Moje sporočilo je to, da če se sodelavec sedaj boji nadaljnega cepljenja, potem naj svobodmo izbira, kaj bo storil. Mislim, da mu to pripada. 

Vsakemu, ki je doživel resen zaplet po cepljenju, bi morali omogočiti svobodno izbiro. Tudi omejevanje veljavnosti potrdila o cepljenju je v primeru zapleta neumnost, to je moje mnenje. Človeka, ki je že tako psihično obremenjen zaradi "nedokazljivega" vzroka, bi morali pustiti pri miru! Ne pa ga ponovno siliti v isto sranje! Naj se sam odloči o ponovnem cepljenju. 

Še o tistem zanemarljivem statističnem odstotku zgoraj... Vse skupaj je larifari!! 

Primer iz prve roke... dva kardiologa sta mi (rekla)!!, da je za moj zaplet zelo zelo verjetno krivo cepljenje, ker drugih dejavnikov ni (samo od stresa ne pride do infarkta, vedno je še nekaj zraven)! Tretji pravi, da je možno in ne more izključiti te možnosti. Pisno nihče tega ne omeni v zdravstveni dokumentaciji, posledično se primer ne vodi kot možna posledica cepljenja. 

In kaj zdaj, naj se ponovno cepim? Naj verjamem našim politično vodenim strokovnjakom? Naj poslušam Kreka, ki pravi... "vse težave, ki jih povzroča cepivo, se z ustreznim medicinskim pristopom sanirajo"... pozablja pa na trajne, nepopravljive posledice, katere po štirih mesecih bolniške še vedno občutim! :( 

Ok, recimo da sem bedak in se grem še enkrat cepit...  Kacin bo ponovno rekel,... "Do izteka življenja ali predčasnega izteka življenja ni prišlo zaradi cepljenja, pač pa je šlo za ponovljen srčni infarkt.".... Ne gre za posledico cepljenja in smo spet pri prirejenih statističnih podatkih. 

Zdravstvena komisija bo sklenila, da ni vzročne zveze, primer se bo lepo zaključil. Statistika bo ostala popolna, igra na srečo pa se bo nadaljevala... 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glava me je nehala boleti. Me pa rahlo boli bezgavka pod pazduho, in tud modrico imam. Me ne skrbi, bom ze prezivel. Sem precej bolj trdoziv in fizicno pripravljen, kot vecina ljudi. 

Se pa lepo jasno kaže, da je korona postala popolnoma spolitizirana. Sds verniki morajo verjet. Ne smejo dvomit v vse kar se sprejme. Ce podvomis odletis. Ali pa nisi vec zaželjen v njihovih krogih. Tisti ki pa dvomi, ni njihov, je pa kolikor toliko pomemben, pa dobi korona dodatek, da je tiho. Za bolezen, kjer se vecina ljudi ozdravi BP. Kjer jo ogromen procent ljudi preboli doma brez bolnišnične oskrbe. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, skalar36 said:

Glava me je nehala boleti. Me pa rahlo boli bezgavka pod pazduho, in tud modrico imam. Me ne skrbi, bom ze prezivel. Sem precej bolj trdoziv in fizicno pripravljen, kot vecina ljudi. 

Se pa lepo jasno kaže, da je korona postala popolnoma spolitizirana. Sds verniki morajo verjet. Ne smejo dvomit v vse kar se sprejme. Ce podvomis odletis. Ali pa nisi vec zaželjen v njihovih krogih. Tisti ki pa dvomi, ni njihov, je pa kolikor toliko pomemben, pa dobi korona dodatek, da je tiho. Za bolezen, kjer se vecina ljudi ozdravi BP. Kjer jo ogromen procent ljudi preboli doma brez bolnišnične oskrbe. 

Poglej malo više,kaj je napisal Blade...,..Povej, ti pridem spakirat,pa pot pod noge in gremo iz Slo...,kjer ni JJ-a.. Zgoraj imaš naštete države,kjer te čakajo odprtih rok... Pa ne pozab s sabo vzet še razne stevanoviće,ćordiće....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Marcel-F pravi:

Poglej malo više,kaj je napisal Blade...,..Povej, ti pridem spakirat,pa pot pod noge in gremo iz Slo...,kjer ni JJ-a.. Zgoraj imaš naštete države,kjer te čakajo odprtih rok... Pa ne pozab s sabo vzet še razne stevanoviće,ćordiće....

 

al pa izselimo obsedence s politiko?

Avstralija je pravo mesto, tam je vse po pravilih :D tam so korono s striktnimi ukrepi že ukrotili...no vsaj trudijo se že 2 leti :P

 

 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene v osnovi ne briga, kateri stranki pripadate. Me pa prekleto briga, če ste nesposobni bivati z drugače mislečimi, prekleto briga, če ste nesposobni sobivati z necepljenimi in prekleto briga če vam pogled ne seže dalje od kazanja QR kode. Prekleto. Splh dokler boste obsojali necepljene za vse probleme s korono.

Tako da, nehajte izseljevat vsakega, ki so noče, ne mora al pa mu ni potreba (prebolevnik) da se cepi. 

Ni cepivo rešitev, pa četudi se cepamo vsake 3 mesece. NI!!!

Če vam ni prav, da ste na Balkanu doma, potem vam druga EU ploska in čaka odprtih rok. Da ne govorim o fašističnih državah kot je Avstralija in podobno. Tam vas bodo trepljali po rami vedno in povsod, ker ste zgledni državljani, na pravi strani resnice :P

 

aja pa pozabil povedat, v osnovi ima vsak pravico se cepit..žal samo 3x. Vem da bi se nekateri raje večkrat, ampak zaenkrat to še ne gre. Torej glejte da zaščitite svojo rit in nehajte za svoje neumnosti, če se okužite zato s prstom kazati na druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na strani 505 v temi Kaj me je danes spravilo v slabo voljo, sem napisal, da se mi je pojavila AF- atrijska fibrilacija. Sem jo imel ze prej, 1 ali 2x letno, trajala je par ur. Tokrat je trajala 2x po teden, in so me v SBJ 2x " resetirali". 

Od takrat sem naredil nekaj preiskav, vključno z UZ srca in obiska pri Kardiologu. Vse privat.

Ker pregledi niso pokazali na nikakrsno anomalijo, je kardiolog na moje vprasanje, ali je AF mogoce posledica cepljenja mesec pred pojavom AF, sicer, s stisnjenimi zobmi, rekel: KHM, JA  NO, BI ZNALO BITI.

Jaz cepiti se več, verjetno, ne.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp. Janšisti ne dojamejo, da je njihov dom Severna Koreja. Vsaj tako oblast si želi maršal twito.

PS: tega v Sloveniji ne boste nardili. Ne grem nikamor. Se raje borim proti vasemu enoumju. 

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, XTR said:

Vsakemu, ki je doživel resen zaplet po cepljenju, bi morali omogočiti svobodno izbiro. Tudi omejevanje veljavnosti potrdila o cepljenju je v primeru zapleta neumnost, to je moje mnenje. Človeka, ki je že tako psihično obremenjen zaradi "nedokazljivega" vzroka, bi morali pustiti pri miru! Ne pa ga ponovno siliti v isto sranje! Naj se sam odloči o ponovnem cepljenju. 

Še o tistem zanemarljivem statističnem odstotku zgoraj... Vse skupaj je larifari!! 

Primer iz prve roke... dva kardiologa sta mi (rekla)!!, da je za moj zaplet zelo zelo verjetno krivo cepljenje, ker drugih dejavnikov ni (samo od stresa ne pride do infarkta, vedno je še nekaj zraven)! Tretji pravi, da je možno in ne more izključiti te možnosti. Pisno nihče tega ne omeni v zdravstveni dokumentaciji, posledično se primer ne vodi kot možna posledica cepljenja. 

In kaj zdaj, naj se ponovno cepim? Naj verjamem našim politično vodenim strokovnjakom? Naj poslušam Kreka, ki pravi... "vse težave, ki jih povzroča cepivo, se z ustreznim medicinskim pristopom sanirajo"... pozablja pa na trajne, nepopravljive posledice, katere po štirih mesecih bolniške še vedno občutim! :( 

Ok, recimo da sem bedak in se grem še enkrat cepit...  Kacin bo ponovno rekel,... "Do izteka življenja ali predčasnega izteka življenja ni prišlo zaradi cepljenja, pač pa je šlo za ponovljen srčni infarkt.".... Ne gre za posledico cepljenja in smo spet pri prirejenih statističnih podatkih. 

Zdravstvena komisija bo sklenila, da ni vzročne zveze, primer se bo lepo zaključil. Statistika bo ostala popolna, igra na srečo pa se bo nadaljevala... 

 

 

Sodelavec je ima podobno situacijo, je bil 3 dni na opazivanju v bolnici, ker je imel simptome podobne infarktu, in so rekli da zna bit od cepiva. In sedaj ne ve kaj, kdo bo odgovoren... če ga prisiljo v cepljenje in se kaj zgodi? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Tedybear pravi:

Na strani 505 v temi Kaj me je danes spravilo v slabo voljo, sem napisal, da se mi je pojavila AF- atrijska fibrilacija. Sem jo imel ze prej, 1 ali 2x letno, trajala je par ur. Tokrat je trajala 2x po teden, in so me v SBJ 2x " resetirali". 

Od takrat sem naredil nekaj preiskav, vkljcno z UZ srca in obiska pri Kardiologu. Vse privat.

Ker pregledi niso pokazali na nikakrsno anomalijo, je kardiolog na moje vprasanje, ali je AF mogoce posledica cepljenja mesec pred pojavom AF, sicer, s stisnjenimi zobmi, rekel: KHM, JA  NO, BI ZNALO BITI.

Jaz cepiti se več, verjetno, ne.

Torej, to kar opisuješ (in še mnogi drugi) je dejansko problem, ker je težko odkriti, kaj povzroči poslabšanje stanja. Nekaj gre pripisati normalnemu lajfu (šit hepens), nekaj lahko povzroči dodatno še cepivo.

Če bi na kratko pisal, kot pišejo butli, bi zapisal, lej unga k se je 7x cepil, pa mu ni nič, jaz 3x in mi ni nič pa še kup jih poznam ki so se 2 ali 3x pa jim ni nič. Žal je ta podatek popolnoma irelavanten, ker tam pa tam ima kdo kake probleme.

Zato mora biti in ostati cepljenje svobodna odločitev, katero mora pretehtati vsak posameznik sam. Glede na svoja leta, ogroženost s trenutnim sevom itd...

Splošno zavajanje okrog "kako cepivo rešuje problem" je pa bedarija težka. Bolje bi bilo prikazati realne probleme starejših in mlajših ob cepljenju, pa realne probleme starejših in mlajših ob prebolevanju določenega seva korone.

 

pred 7 minutami, smasher pravi:

Sodelavec je ima podobno situacijo, je bil 3 dni na opazivanju v bolnici, ker je imel simptome podobne infarktu, in so rekli da zna bit od cepiva. In sedaj ne ve kaj, kdo bo odgovoren... če ga prisiljo v cepljenje in se kaj zgodi? 

najprej naj zahteva odškodnino!! Država je razpisala koliko je vredno vaše življenje oziroma trplenje. Že ta podatek pokaže, da točno vedno, da obstajajo stranski učinki.

ps. tut NIJZ opozarja, da se po cepljenju opazujte, sploh zaradi kakih strdkov, bolečin v udih...bla bla bla in podobno.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 minutes ago, DAMI34 said:

al pa izselimo obsedence s politiko?

Avstralija je pravo mesto, tam je vse po pravilih :D tam so korono s striktnimi ukrepi že ukrotili...no vsaj trudijo se že 2 leti :P

 

 

verjamem,da bi to rad,ker ko mački stopiš na rep zacvili... ker ni vse po vaše je zdaj problem,ane.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!