Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Dober članek na to temo je bil objavljen 15. januarja 2022 v sobotni prilogi Delo.

Avtor: dr. Tom Turk (redni profesor za biokemijo Univerze v Lj)

Naslov: Zakaj so razumniški nasprotniki cepljenja nerazumni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smešno je to, ker bi o mojem telesu radi odločali drugi. Ker se bojijo, ker so ogroženi, ker so pomehkuženi, pussiji :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Zok pravi:

Ne da spodbijam karkoli, ampak... ...jest sm odrascal na igriscu, kjer je pokojni hisnik gugalnice plezala sesvasal skup iz takih in drugacnih jeklenih cevi in verig. Pa to niso bila neka majhna, nizka plezala. Danes bi bilo to ultra nevarno... ;) 

Ampak takrat bi te mama peljala šivat in cepit, danes pa nosijo s seboj K vitamin za take primere ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam z našim soforumašem Dami-jem, ko omenja smešnost. V tej temi se je v dveh letih nabralo prek 15.000 postov, smešnosti med njimi je v izobilju. Ampak, saj tudi angleškega humorja ne zastopimo vsi enako. Odvisno, kakšno predznanje ima nekdo. Za vsakega se kaj najde... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, izibajker pravi:

Se popolnoma strinjam z našim soforumašem Dami-jem, ko omenja smešnost. V tej temi se je v dveh letih nabralo prek 15.000 postov, smešnosti med njimi je v izobilju. Ampak, saj tudi angleškega humorja ne zastopimo vsi enako. Odvisno, kakšno predznanje ima nekdo. Za vsakega se kaj najde... 

Bi blo zanimivo za nazaj it vse prebrat in videt:

- kdo ima isto mnenje od začetka do danes

- kdo se je obračal po vetru

- kdo je popolnoma narobe predvideval kaj bo

- kdo je večinoma imel prav kaj bo

To bi bla tematika že za 15k novih postov

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Markisan pravi:

Bi blo zanimivo za nazaj it vse prebrat in videt:

- kdo ima isto mnenje od začetka do danes

- kdo se je obračal po vetru

- kdo je popolnoma narobe predvideval kaj bo

- kdo je večinoma imel prav kaj bo

To bi bla tematika že za 15k novih postov

Povzemam mojo analizo.

- Moje mnenje je enako od začetka. In to je, da gre za nateg.

- Obračal se nisem in trmarim v isti smeri.

- Popolnoma narobe sem predvidel potek. V začetku sem menil, da bo zadeva zaključena v dveh tednih. Kasneje sem doumel, da bo to trajalo, dokler bo povpraševanje. In to je še denas enako, kot na začetku oziroma še večje. Moja predvidevanja so  dokaj črna, v kar verjamem še danes. Dokler ne počilo se bo agonija podaljševala.

- To ali sem imel prav in ali imam prav se je do sedaj potrdilo. Seveda je to moja subjektivna ocena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Markisan said:

včas smo si listke na hrbet lepli....

O ja. "Brcni me v rit" je bil najbol efektiven. :lol1:

3 hours ago, maus said:

pa vidim, da še vedno sami seb potrjujejo z raznimi linki, da imajo prav in da je cepivo strup in bljak ...

Joj Maus... ti si ziu dokaz, da cepivo ne skodi... ...ce bi biu strupen, ti ne bi biu tolk star.. :P 

55 minutes ago, Markisan said:

Bi blo zanimivo za nazaj it vse prebrat in videt:

- kdo ima isto mnenje od začetka do danes

- kdo se je obračal po vetru

- kdo je popolnoma narobe predvideval kaj bo

- kdo je večinoma imel prav kaj bo

To bi bla tematika že za 15k novih postov

-mnenje? Od zacetka - orenk pizdarija. Danes - ni vec tolk pizdarija. Vsak novejsi sev je manj smrtonosen, delno tudi zaradi pretekle selekcije (vem, grozno, a je res), delno tudi ker se je svet naucil kaj pali v boju z virozo in kaj ne...

-zunaj piha na pas mater. Zal moje obracanje ne koristi nikomur. Vsaj meni ne.

-ko sem ob prvem lockdownu slisal - vsi domov (iz sluzbe) za 14 dni, sem rekel ja valjda. Tole bo dva, tri mesece 100%. No, pa sem se zmoti se bistveno bolj kot marsikdo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, 3nity pravi:

Ampak takrat bi te mama peljala šivat in cepit, danes pa nosijo s seboj K vitamin za take primere ?

o to pa ne, takrat so uporabljal, kar klamfe. .klock, kloc..pa je bi mir. Preverjeno.

Pa se mi nč ne pozna, pa se mi nč ne pozna pa se mi nćčččččččččččččč ne pozna, pozna, pozna, Pa se mi nč ne pozna, pa se mi nč ne pozna pa se mi nćčččččččččččččč ne pozna, pozna, pozna, Pa se mi nč ne pozna, pa se mi nč ne pozna pa se mi nćčččččččččččččč ne pozna, pozna, pozna, Pa se mi nč ne pozna, pa se mi nč ne pozna pa se mi nćčččččččččččččč ne pozna, pozna, pozna, Pa se mi nč ne pozna, pa se mi nč ne pozna pa se mi nćčččččččččččččč ne pozna, pozna, pozna, Pa se mi nč ne pozna, pa se mi nč ne pozna pa se mi nćčččččččččččččč ne pozna, pozna, pozna, Pa se mi nč ne pozna, pa se mi nč ne pozna pa se mi nćčččččččččččččč ne pozna, pozna, pozna, Pa se mi nč ne pozna, pa se mi nč ne pozna pa se mi nćčččččččččččččč ne pozna, pozna, pozna,.........

pred 2 urami, izibajker pravi:

Se popolnoma strinjam z našim soforumašem Dami-jem, ko omenja smešnost. V tej temi se je v dveh letih nabralo prek 15.000 postov, smešnosti med njimi je v izobilju. Ampak, saj tudi angleškega humorja ne zastopimo vsi enako. Odvisno, kakšno predznanje ima nekdo. Za vsakega se kaj najde... 

lej, kakorkol izgleda brihtno kar si napisal: Monty pythona zatopi cca 10% ljudi in ob tem umira od smeha, ostali gledajo kot teleta u nova vrata.

Krek in sorodna banda je samo izpeljanka tega :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že samo trenutno stanje po svetu, če vemo, da po vseh razvitejših državah po svetu protestirajo...pa to mediji ne objavljajo kaže, da resnica ne sme v javnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Markisan pravi:

Bi blo zanimivo za nazaj it vse prebrat in videt:

1. - kdo ima isto mnenje od začetka do danes

2. - kdo se je obračal po vetru

3. - kdo je popolnoma narobe predvideval kaj bo

4. - kdo je večinoma imel prav kaj bo

To bi bla tematika že za 15k novih postov

1. nihče ne more imeti istega mnenja, ker se po vseh črkah grške abecede spreminja asimtomatika, kužnost in vpliv

2. po vetru se vsi, oziroma se prilagajajo situaciji. Ukrepanje brez cepiva (dokler ga ni bilo) je ena verzija, potem ko pride je druga verzija in ko se ugotovijo napake cepiv je tretja. Vse je pa povezano s teškimi primeri in umrljivostrjo ter starostjo. Če zarad korone dobiš drisko ni to nikakršna drama :P

3. cepilci skriti v kleteh, v strahu pred necepljenimi in v skrbi zase, tresoč se pred agonijo kovida, ki skače iz človeka na človeka. Če slučajno gredo ven iz hiše, ko srečajo koga zadržijo zrak in si ne upajo dihat :D

4. jz :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bogi đoko...šponto si bo zariu, sam da lah potuje. Me nemože nam niko ništa...tut 10x se lah poknem

:P (pa še vedno z lahkoto pljuvam po cepivu in prizvajalcih, ter zagovornikih)

https://www.zurnal24.si/sport/dokovic-se-bo-cepil-380814?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR0palYC5MXKYcL9SCGWyJ2aUTwz_EVY9DM3t9tqRydUlz-8zUiHdTDFcU0#Echobox=1643802212

"Đoković se bo cepil"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

"Đoković se bo cepil"

Se bo ja, s čim je pa drugo vprašanje. Z njegovim denarjem si lahko privošči to potrdilo o cepljenju ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, vandrovec pravi:

Se bo ja, s čim je pa drugo vprašanje. Z njegovim denarjem si lahko privošči to potrdilo o cepljenju ?

Si ga je. Pa še lastnik je farmaceutskih podjetij. ?

Sej ni štos v :

Se bom/ se ne bom.

Štos je da maš jajca če se cepiš al pa ne. Innehaš jokat. Simpl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, DAMI34 pravi:

Štos je da maš jajca če se cepiš al pa ne. Innehaš jokat. Simpl

Štos je v tem, da bo lopove z lopovščino nategnil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, vandrovec pravi:

Štos je v tem, da bo lopove z lopovščino nategnil ?

kdo?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, DAMI34 said:

1. nihče ne more imeti istega mnenja, ker se po vseh črkah grške abecede spreminja asimtomatika, kužnost in vpliv

 

Pa ga imajo. Od vekomaj. Sodelavc za kogar virus ni dokazan, je zdej ze drug tedn na bolniski, za masko pa če bi boh mislu de je maska dobra, bi se rodili z njo….boga njegova mama, k ga je rodila v bundi z gojzarji 46.

 

vecina flateartherjev je pa ko fakin pokvarjena ura. 
kolk je ura?

pet

ni pet! 11 je

kolk je ura? 
pet! 
ni pet! Pol 3 je!

kolk je ura? 
pet! Ja pet je.

AHA! SEM VAM GOVORU DE JE PET URA……CEL CAS SEM IMEL PRAV!

Ne, kreten, cel cajt si imel narobe…..

 

In to je to. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva dela cepiu :D čist se odtrgal

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Markisan pravi:

Bi blo zanimivo za nazaj it vse prebrat in videt:

- kdo ima isto mnenje od začetka do danes

- kdo se je obračal po vetru

- kdo je popolnoma narobe predvideval kaj bo

- kdo je večinoma imel prav kaj bo

To bi bla tematika že za 15k novih postov

Odlična ideja. Če boš vsak post v povprečju bral 30 sekund boš porabil cca. 160 ur čistega branja. K temu dodaj še "par uric za analizo", in boš na koncu dobil zmagovalni tim... Imaš pa čisto zgoraj desno v tej temi že tudi neke statistike v smislu: Najbolj dejavni člani, Priljubljene objave...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, bladerunner pravi:

244530822_10220498491995477_3293106280064869237_n.jpg

Tule se je prikradla napaka. Ponesrečenca ne morejo odpeljat med "komentarje" (razen, če ne bo v črni kroniki), ampak kvečjemu med "komentatorje".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, mladench said:

Kva dela cepiu :D čist se odtrgal

Cepivo je že v redu. Malo manj zaščite nudi in nekaj več ima stranskih učinkov, ampak še vedno je koristilo starim in predebelim, da jih ni korona spravila na drugi svet.

Nekateri kolegi pa žal ne ločijo med cepivom in fašističnim modelom trženja (moraš uporabljat naš izdelek tudi če ga ne potrebuješ, sicer boš izgubil določene državljanske pravice). 

Žal pa ni to edini način podivjanega lova za dobički. Verjetno se strinjamo, da država potrebuje vojsko, ker bi sicer sosedom prej ali slej prišle na misel ideje o okupaciji. In orožarska industrija seveda pri opremljanju vojske nekaj zasluži. Ko pa ista industrija izračuna, da zaslužila več, če bo vojna vsako leto, se pa nekateri več ne strinjamo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je vse res... ...nihce pa ni potegnil vzporednic med stroski (al pa ajde - zasluzki "big pharme") kadar zboli 100 cepljenih in 100 necepljenih drzavljanov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!