Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

7 hours ago, C eagle said:

Evo, s tem stavkom si povedal o sebi vse.

Od tu naprej zame ne obstajš več. Izogibaj se komentiranju mojih postov prosim...

Bedna reakcija.  Je to vse kar si prebral? Ne. To je vse kar si dojel. Do tle ti nese. Do tebe osebno. 

Ne zanima me. Ne zanima me ker je to tvoja intimna stvar.  Ne pisem RIP, ne ustavljam pri nesrecah.  In ne sprasujem zakaj je kdo odsel. Kaj ima mene za zanimat?! Skratka, fuckoff. 
 

Btw. Smo konc januarja 2022. Ceplen od maja 2021.  Od oktobra ene 6x testiran, plus 5kom doma.  Res sm naredu vse, da ne bi siril te jebe. Ne samo da ne bi zbolel. Da ne bi siril.  Do zdej mi gre OK.  Men je to neka mala zmaga. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Kugelschreiber pravi:


kako ne ve a je kužen al ni? Ce mas simptome in se ne testiras si debil. Ceplen 1x, 2x, 3x al nikoli. De bil. Asimptomatski prenos cepljenih je ko brezmadezno spocetje. Temelji na laži, lahko pa ga spremenimo v religijo. 

Je tudi asimptomatski prenos necepljenih brezmadežno spočetje?

Popravljeno . Popravil BlackDoc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 1. 2022 ob 10:13, maus pravi:

v teli temi opažam, da je 90 % prispevkov tistih, ki hočejo dokazati, da je cepivo strup ... pol pa naj rečejo kdo je agresiven ;) 

čaubau :P 

maus... prau si imeu .. car si ... verjamem vate :P 

še kakšen teden bom opazoval, kako se folk sam s sabo pogovarja in sam sebi dokazuje kako ima prav glede strupenega cepiva in oh in sploh ...  ;) 

 

čaubu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, maus pravi:

maus... prau si imeu .. car si ... verjamem vate :P 

še kakšen teden bom opazoval, kako se folk sam s sabo pogovarja in sam sebi dokazuje kako ima prav glede strupenega cepiva in oh in sploh ...  ;) 

 

čaubu

... moje base so tut strupene.....     

... sampovem...   :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, C eagle pravi:

Ti si pa cepljeni in sploh ne veš, ali si kužen ali ne in hodiš okoli... Ne vzet osebno. Poznam ljudi osebno, ki se hodijo redno testirati čeprav so cepljeni.

Večina cepljenih se pa odzove agresivno, ko veš da je cepljen, pa ga vprašaš če se je testiral...

Velika večina se je cepila in se še bo cepila samo zato, da imajo mir. In tem se *ene za to, ali trošijo virus okoli ali ne... Imajo covid Pass in to je to. Koliko ščiti cepljenje je pa zelo relativno...  Saj veš kakšna je razlika med optimistom in pesimistom. Oba imata isti cilj... La da je optimistu med potjo lažje...

če se nehamo testirat, bo tudi virus izginil :P in ne bo več drame. Ker drama se ustvarja umetno, ker koristi sajvemokomu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Kugelschreiber pravi:


kako ne ve a je kužen al ni? Ce mas simptome in se ne testiras si debil. Ceplen 1x, 2x, 3x al nikoli. De bil. Asimptomatski prenos cepljenih je ko brezmadezno spocetje. Temelji na laži, lahko pa ga spremenimo v religijo. 

 

 

absolutno se strinjam, nasploh pozitiven, pa četudi brez simtomov, ali nekdo, ki se pač ne počuti dobro da laufa okrog je DE BI L.

Bi pa nekaj popravil v tvojem stavku:

asimtomatski prenos, je brezmadežno spočetje in sredstvo za kontrolo množic, ko uvajaš ukrepe. Ne rabi biti zraven beseda cepljenih. 

Cepljen ali necepljen, virusno breme je podobno, ko si razvil simptome. 

pred 5 urami, BlackDoc pravi:

Je tudi asimptomatski prenos necepljenih brezmadežno spočetje?

isto!!!

Se še spomnite hudobnih aerosolnih oblakov, ki zunaj čakajo ničhudegasluteče sprehajalce? In to je izjavila strokovnjakinja :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo za šalo, da ne bodo samo tazaresni komentarji tu gor. Dajmo zamenjat nekatere besede v sestavku par postov nazaj. Dobimo naslednjo poenostavitev:

... če se nehamo prijavljat in komentirat na raznoraznih "družbenih" omrežjih, bodo mnogi "virusi" izginili :cool: in ne bo več dram. Ker drame se ustvarja umetno. Neskončna je lahkost tapkanja, lajkanja, hejtanja, egotripanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

absolutno se strinjam, nasploh pozitiven, pa četudi brez simtomov, ali nekdo, ki se pač ne počuti dobro da laufa okrog je DE BI L.

Bi pa nekaj popravil v tvojem stavku:

asimtomatski prenos, je brezmadežno spočetje in sredstvo za kontrolo množic, ko uvajaš ukrepe. Ne rabi biti zraven beseda cepljenih. 

Cepljen ali necepljen, virusno breme je podobno, ko si razvil simptome. 

isto!!!

Se še spomnite hudobnih aerosolnih oblakov, ki zunaj čakajo ničhudegasluteče sprehajalce? In to je izjavila strokovnjakinja :P

 

Ej, tvoj odgovor že poznam, zanima me svinčnikov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, Zivnorc said:

...poskusi pihniti svečo na torti skozi masko....   :D

....no da ne boš zdaj hodil po torto v trgovino, lahko ppskusiš tudi z vžigalico...

Ti pa si! Da bi su sibice kupt namest torte...  kr ti pol jej sibice! :)

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 1. 2022 ob 19:35, Markisan pravi:

Vidim, da imajo Krek, Logarjeva in Beovička lovke tudi na MS. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej mi eno mesto, ki ti je spremenilo življenje?

 

 

 

 

Wuhan :P

 

pred 7 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Vidim, da imajo Krek, Logarjeva in Beovička lovke tudi na MS. 

nimajo več :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

nimajo več :P

Delajo inkognito. Saj so vsi s časov komunizma, pa to obvladajo. :)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Delajo inkognito. Saj so vsi s časov komunizma, pa to obvladajo. :)

strici in tete iz ozadja :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, vandrovec pravi:

uzela ga magla...nema ga više ?

Najhujši je neviden sovražnik. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

40 minutes ago, smasher said:

Dokler se zidarje, keramicarje, stromarje caka po par mesecev.. gre vsem zelo dobro. In dokler se prodajajo(in se prodajajo za med) v Ljubljani stanovanja po 5.000€/m2 ki bodo zgrajena sele 2023/2024 nam gre zelo dobro.. ali je pa nekaj hudo narobe! Podjetja ki so “capljala” pred korono, “capljajo” tudi danes.

  • Všeč mi je 1
  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, Zivnorc pravi:

... moje base so tut strupene.....     

... sampovem...   :P 

Se javim za dvornega preizkuševalca, imam vse certifikate o cepljenjih in prebolelosti, pa kruh in pivo prinesem samo!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, ukica pravi:

Dokler se zidarje, keramicarje, stromarje caka po par mesecev.. gre vsem zelo dobro. In dokler se prodajajo(in se prodajajo za med) v Ljubljani stanovanja po 5.000€/m2 ki bodo zgrajena sele 2023/2024 nam gre zelo dobro.. ali je pa nekaj hudo narobe! Podjetja ki so “capljala” pred korono, “capljajo” tudi danes.

v bistvu nam gre tok dobro, da ma SDS celo prav, ko se hvalijo da so najboljši, pa da mamo najmanjšo nezaposlenost itd...

 

 

nikol nam ni blo boljše pa lepše :P

Smo že kot Švica po cenah goriva, živil, energentov. Še mal stisnemo zobe (by Beović) pa bodo tut plače na Šwajcerskem nivoju :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!