Skoči na vsebino

BMW R 1300 GS


Loba

Priporočene objave

3 hours ago, Kugelschreiber said:


 

tle pa…čist ok, sploh napram schnellpantzer grdosiji na desni…

Folk na nemskih forumih se pritožuje, da je zvok motorja novega GSa kot na pokvarjenem traktorju, tukaj ga tudi jaz prvic slisim, je dal mikrofon pred cilindra novega GSa, jaooo ma, zvok motorja je res u k....u, ne morem verjeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, Kugelschreiber said:

Ojej.  Tle pa res zgleda...ko karambol. Spominja me na @Kirijev vstrom, sestavljen na nekem odpadu na vzhodu. 

0A36911F-E3E6-4859-AFD8-4AA4A9F5FA88.jpeg

No, no, no... moj štrom je zgledal kot kak transformer. Če bi ga par let kasneje tako postajlal, bi lahko rekel, da je rally kit za vstroma in bi deloval čisto legit :)

V bistvu je dobil masko in luč od XT600E, avtor predelave je pa bil mehanik Sergej iz MuzToo rent a motorcycle delavnice :)

 

Screenshot 2023-11-05 at 10.49.38.png

Popravljeno . Popravil Kiri
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsesplošen čvek se je preselil :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luci smo se ze navadl, je cist ok :) V zivo je cist petarda, edin manjsi deluje....mogoce bolj ciljajo se na 170 mozakarje, nevem......zelena je pa res huda. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, TakeALookAround pravi:

...  edin manjsi deluje....mogoce bolj ciljajo se na 170 mozakarje, nevem......

.

... bimer že od nekdaj pomaga pri rasti ... česarkoli ... :eek:

... zdej bodo tud uni 170 hitr zrastl na 190 :kva2:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 11. 2023 ob 19:14, TakeALookAround pravi:

....mogoce bolj ciljajo se na 170 mozakarje, nevem......

Vse gre v smer, da se bo tudi Maus dobro počutil na GSu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11/12/2023 at 7:14 PM, TakeALookAround said:

Luci smo se ze navadl, je cist ok :) V zivo je cist petarda, edin manjsi deluje....mogoce bolj ciljajo se na 170 mozakarje, nevem......zelena je pa res huda. 

Vsi v salonu so z adaptivno nastavitvijo višine in se avtomatično spustijo za 3cm, ko je motor parkiran. Na normalno višino se dvigne pri hitrosti 30km/h. Takrat je visok enako kot predhodnik. Če mu ne daš te opreme, mogoče vzameš še športno vzmetenje, je motor 5cm višji od parkiranega v salonu. 

Mož na sliki je visok 185cm

Screenshot 2023-11-15 at 19.29.50.png

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 11. 2023 ob 19:14, TakeALookAround pravi:

Luci smo se ze navadl, je cist ok :) V zivo je cist petarda, edin manjsi deluje....mogoce bolj ciljajo se na 170 mozakarje, nevem......zelena je pa res huda. 

Se popolnoma strinjam s tabo tudi meni je bi na sliki tak tak, v živo, pa še zelen (daleč od sicer meni ljube barve) pa je ok, še luč ne moti več tako, sploh če je kak efekt od nje.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej na konc jih bo itaak kot listja in trave. Easy 3 laufa na polno, na netu jih ze dolg ni blo tolk naprodaj, kot danes. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, TakeALookAround said:

Sej na konc jih bo itaak kot listja in trave. Easy 3 laufa na polno, na netu jih ze dolg ni blo tolk naprodaj, kot danes. :D

Easy 3 je v bistvu ugodnejši od inflacije. 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, TakeALookAround said:

Ma super je, gre clovk rajs po BMWja k pa Versysa, da ga odpeles, te pride isto. :D

Večina kupcev je srednjih let ali preko, ima službe, dohodke, urejen stanovanjski problem in odrasle otroke in končno nekaj časa, da se lotijo motorizma. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, TakeALookAround pravi:

Sej na konc jih bo itaak kot listja in trave. Easy 3 laufa na polno, na netu jih ze dolg ni blo tolk naprodaj, kot danes. :D

.

... jah lej .... zdej imaš priliko :eek:

.... to je zdej boljša naložba kot v sklade al pa kriptokojne :D

... jest sem v dveh letih več izgubil na skuterju 125, ki sem ga kupil za 1800, kokr pa na bimerju :worship: ...  tko da, ... sam gaaaas ... dokler jih rumenokožci s plastikfantastik izdajami ne pojejo :kva2:

 

 

ps.

... pa še raste mi skoz zravn :D

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 11. 2023 ob 16:39, greg570 pravi:

Na 1000ps je prvi test....257 kg s polnim tankom...pa se nobene zascite za cilindre...

torej nategovali s kg, kolko je potem gsa...

kove je 100kg lažji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Snečer said:

torej nategovali s kg, kolko je potem gsa...

kove je 100kg lažji

Kove ni ista kategorija, bolj konkurenca F900GS, KTM 890 in T7. GS z bokser motorjem ima nižje težišče in se v bistvu lažje vozi kot kak T7, ne glede na težo. Tudi pobere se ga lažje, ko je enkrat na tleh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11/17/2023 at 4:39 PM, greg570 said:

Na 1000ps je prvi test....257 kg s polnim tankom...pa se nobene zascite za cilindre...

Zaščita za cilindre je v bistvu zelo lahka, prav tako cevni nosilci za kovčke. Še za glavno stojalo sem se čudil kako lahko je, ko sem ga snel in dal pobarvati. Škoda, da ga nisem takrat stehtal. 

Sicer vsi proizvajalci tehtajo motorje popolnoma brez opreme, to je normalno. Vprašanje tudi, koliko je bila ta tehtnica natančna. Enkrat sem stehtal svojega na podobni in so mi rekli, da je lahko 10kg odstopanja. 

Popravljeno . Popravil motolover
tipkovna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, motolover pravi:

Kove ni ista kategorija, bolj konkurenca F900GS, KTM 890 in T7. GS z bokser motorjem ima nižje težišče in se v bistvu lažje vozi kot kak T7, ne glede na težo. Tudi pobere se ga lažje, ko je enkrat na tleh.

par cm nizje postavljen cilindri iznicijo 100kg ?

kvantna fizika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zascita za cilindre je 3kg min. Na nemskem forumu se ze vzigajo kako se je lahko bmw tako zlagal. Spomnim se kako je yamaha morala placevati odskodnine kupcem, ker se r6 ni vrtela do oglasevanih 16000 rpm...

Drugace pa....237 ali pa 257 kg....dvomim da kdo opazi razliko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, greg570 pravi:

Zascita za cilindre je 3kg min. Na nemskem forumu se ze vzigajo kako se je lahko bmw tako zlagal. Spomnim se kako je yamaha morala placevati odskodnine kupcem, ker se r6 ni vrtela do oglasevanih 16000 rpm...

Drugace pa....237 ali pa 257 kg....dvomim da kdo opazi razliko...

gsa še 20kg zraven...

saj tudi za Kove 500x krozijo razlicne teže, rad bi ga videl na tehtnici...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!