Skoči na vsebino

BMW R 1300 GS


Loba

Priporočene objave

pred 20 minutami, krucymucy pravi:

 

Popravljeno . Popravil pik1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je prjatu? Si ze v oktobru? Prehitro koledar obrnil? :)

 

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, pik1 pravi:

 

se strinjam :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi zato pravim da pocakajmo uradno predstavitev. 

Mogoce presenetijo se z M1300GS kot alternativa multistradi pikes peak. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa super izgleda. Se posebej mi je vsec njihova nova minimalisticna filozofija. Imajo najvecje masine a potem tank, sedez, podpalicje naredijo super kompaktno (900, 1300 gs). Na drugi strani ktm z izjemno kompaktnimi motorji in okvirji.....pol pa 50 litrski kestl gor, da je ja kot tank....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, krucymucy pravi:

Tudi zato pravim da pocakajmo uradno predstavitev. 

Mogoce presenetijo se z M1300GS kot alternativa multistradi pikes peak. 

še vedno zaostajajo. Ktm ima že sedaj 1301ccm :P napovedujejo že 1400 (najbrž bo v imenu 1390)

 

Aja, wheelsguru tudi trdi, da so "ušle" prave slike. Jaz sam upam, da bo luč drugačna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ena uradna fotka :)

Glede na senco, bi res lahko bile prave fotografije na prejsnji strani. 

F6jtIFPX0AA5Gaf.thumb.jpg.cde2fccd0970d0bf6bd47c668e648a91.jpg

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 9. 2023 ob 18:29, pik1 pravi:

 

... iz leta v leto "dodelujejo"namreč bolj obupna skorpucala :cry: ... samo če se spomnim pri avtomobilih tanovega "roštilja" spredaj :eek: ... namesto prejšnjih jebačkih ledvičk ...

 

Me je tale moj "all black" jebački. Tisti tanovi tavelki grili so pa katastrofa

image.thumb.png.312277b00a617a48aaca2c558c7a3f11.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta je pa tripl blek :P Že mal lepše zgleda..ko se luči navadiš..sam traja...no, še traja :D

 

 

376812452_6766924860028309_432188036158774657_n.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsako tele ma svoje vesele, luči od bmwja so bljak..se jih bomo pa navadili, tak al drugače. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jest sem se odloču, da ga ne bom kupu, da ne boste trpeli, ko bi mi vozili nasproti...

..a sem dobričina, ane..  :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Zivnorc pravi:

...jest sem se odloču, da ga ne bom kupu, da ne boste trpeli, ko bi mi vozili nasproti...

..a sem dobričina, ane..  :D

 

Jaz tudi ne bom šel na slabše :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Joker pravi:

Saj se jih boste morali, ker jih boste hudo pogosto srečevali... :D

z vidika "ja sam oblikovalac" po poklicu in to industrijski, moje mokre sanje so bile nekoč bom kot Lešnik (al pa George Gedl), pri BMWju in Audiju...šlo vse u qurac al jebiga...tale križ ne sledi ničemur. Ne pelje blagovne znamke naprej kot recimo nore ledvičke na avtomobilih itd...

KTM vsaj zmore (Kiska ni butl) nek "demon" design, ki sledi dokaj uspešno celi znamki. Al pa "pomplona bull power" videz....

 

Na koncu z vidika (mojega kot dizajnerja) vsak šit je lahko čisto kul, če se ga dobro in velikorat ponovi. Ne moreš pa kr neki tak skakat.

GSi so mel dobro podkvico, prepoznavno, škoda ker oblikovalci niso znal s tem naprej. Je pa res, da moje mnenje res nič ne pomeni, raja bo kupovala pol deci več kot nora :P Podobno je z Iphoni :bruh (ni fakin emođija)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Snečer pravi:

Jaz tudi ne bom šel na slabše :) 

a kdo dvomi da ga bom jaz nabavil? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

z vidika "ja sam oblikovalac" po poklicu in to industrijski, moje mokre sanje so bile nekoč bom kot Lešnik (al pa George Gedl), pri BMWju in Audiju...šlo vse u qurac al jebiga...tale križ ne sledi ničemur. Ne pelje blagovne znamke naprej kot recimo nore ledvičke na avtomobilih itd...

KTM vsaj zmore (Kiska ni butl) nek "demon" design, ki sledi dokaj uspešno celi znamki. Al pa "pomplona bull power" videz....

 

Na koncu z vidika (mojega kot dizajnerja) vsak šit je lahko čisto kul, če se ga dobro in velikorat ponovi. Ne moreš pa kr neki tak skakat.

GSi so mel dobro podkvico, prepoznavno, škoda ker oblikovalci niso znal s tem naprej. Je pa res, da moje mnenje res nič ne pomeni, raja bo kupovala pol deci več kot nora :P Podobno je z Iphoni :bruh (ni fakin emođija)

 

možno da Musk postal lastnik firme? 

pa da elektrificira to zadevo, boxer izgled pa odstrani, tam je soliden plac za baterije... ideja niti ni tako slaba a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

možno da Musk postal lastnik firme? 

pa da elektrificira to zadevo, boxer izgled pa odstrani, tam je soliden plac za baterije... ideja niti ni tako slaba a ne?

a je bistvo, kdo je lastnik? Ko se folku meša za nakup iphona 13 in stojijo v vrsti za šrot, ki nič boljši od nekatere konkurence, je pa dražji? Se opravičujem za vsako podobnost z "renomirano" znamko :P

Brez šale pa moje skromno mnenje:

1. boxer je zaščitna znamka, in ga pod nobenim pogojem ne bi menjal

2. določene pogruntavščine so precej dobre in "IN"

3. še dizajn naj sledi potrebam tržišča, ne pa da ga usmerja

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

a je bistvo, kdo je lastnik? Ko se folku meša za nakup iphona 13 in stojijo v vrsti za šrot, ki nič boljši od nekatere konkurence, je pa dražji? Se opravičujem za vsako podobnost z "renomirano" znamko :P

Brez šale pa moje skromno mnenje:

1. boxer je zaščitna znamka, in ga pod nobenim pogojem ne bi menjal

2. določene pogruntavščine so precej dobre in "IN"

3. še dizajn naj sledi potrebam tržišča, ne pa da ga usmerja

 

Je kar epsko, ko folk kupi japko, pol pa koristi googlove storitve :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, DAMI34 pravi:

GSi so mel dobro podkvico, prepoznavno, škoda ker oblikovalci niso znal s tem naprej. Je pa res, da moje mnenje res nič ne pomeni, raja bo kupovala pol deci več kot nora :P Podobno je z Iphoni :bruh (ni fakin emođija)

 

"Posvečeni" so mi povedali, da so se morali odpovedati asimetričnih luči zaradi nekakšne evropske zakonodaje... Nisem pa šel preverjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Joker pravi:

 

"Posvečeni" so mi povedali, da so se morali odpovedati asimetričnih luči zaradi nekakšne evropske zakonodaje... Nisem pa šel preverjat.

možno..škoda.

Sicer pa Đapanezerji ki majo 2 lučke spredi, pa sam ena gori je isto sranje...slepi na en uč :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evropska zakonodaja si samo še neumnosti izmišljuje...kako večini otežiti življenje. Bolje bi bilo pod Putinom...neumni Ukrajinci bi bili lahko veseli, če bi šli pod Rusijo, ne silijo v ta nesmiselni zahod. 

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, v Rusiji ma vsak svoj BMW :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!