Skoči na vsebino

MotoGP 2021


ArcaneWater

Priporočene objave

Sneci, ti bi danes moral praznovat, končno bo šel..no ja..če ne bo nazaj prišel :P

 

Lepa fešta danes, lepa poslovitev vseh od Valeta, mogoče mal dolgočasna dirka, kar samo kaže izenačenost in da bo naslednje leto tudi zanimivo.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

Sneci, ti bi danes moral praznovat, končno bo šel..no ja..če ne bo nazaj prišel :P

 

Lepa fešta danes, lepa poslovitev vseh od Valeta, mogoče mal dolgočasna dirka, kar samo kaže izenačenost in da bo naslednje leto tudi zanimivo.

 

bo še kaksna poslovilna, ker so eni manjkali :)

1718927-36376924-2560-1440.thumb.jpg.63140d8f31c91b247d783cdf8ae6452a.jpg

sicer pa če bo tako dalje, bo duće gladko osvojil 2022

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The Bologna Bullet :OK:

@Snečer glede Sepanga 2015 citiram besede bivsega sodelavca, (sicer zal ze pokojnega) dirkaca: "vpletal se je v boj, ki ni bil njegov boj, pokazal je kaj je nesportno obnasanje in kako se jih nesportno dobi po picki".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na današnji dan konec ere Doktorja! Za teoretike zarote bo današnji dan poseben 14+11+21=46!

Za vedno bo Immortale!!

 

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni me sram priznati, potočil sem toldiko...ali dve.

Vale hvala.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klinc, js sm pa v sobi s priletnim gospodom s poapnenimi zilami (ne, ni Valentino), pa s srbohrvasko sosedo Safeto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se že ravno izlivajo čustva... še ena moja ? 

Moderator, hkrati hejter, naj le zapre sezono 2021 in s tem tudi krasno, rumeno obarvano četrstoletno obdobje cestnega moto športa. 

Testiranja naslednji teden spadajo že v sezono 2022. Upam, da se kmalu pokaže kakšen Valetu podoben kaliber, da bo za koga navijat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, schwantz pravi:

Ko se že ravno izlivajo čustva... še ena moja ? 

Moderator, hkrati hejter, naj le zapre sezono 2021 in s tem tudi krasno, rumeno obarvano četrstoletno obdobje cestnega moto športa. 

Testiranja naslednji teden spadajo že v sezono 2022. Upam, da se kmalu pokaže kakšen Valetu podoben kaliber, da bo za koga navijat.

kar odprite novo 2022

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, schwantz said:

Ko se že ravno izlivajo čustva... še ena moja ? 

Moderator, hkrati hejter, naj le zapre sezono 2021 in s tem tudi krasno, rumeno obarvano četrstoletno obdobje cestnega moto športa. 

Testiranja naslednji teden spadajo že v sezono 2022. Upam, da se kmalu pokaže kakšen Valetu podoben kaliber, da bo za koga navijat.

Jez bom odzdaj za Horhetovga Martina.......

Popravljeno . Popravil Lipstick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, schwantz pravi:

Ko se že ravno izlivajo čustva... še ena moja ? 

Moderator, hkrati hejter, naj le zapre sezono 2021 in s tem tudi krasno, rumeno obarvano četrstoletno obdobje cestnega moto športa. 

Testiranja naslednji teden spadajo že v sezono 2022. Upam, da se kmalu pokaže kakšen Valetu podoben kaliber, da bo za koga navijat.

Zakaj bi se zapiralo to temo, naj bo odprta za rože še naprej.

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a če s fenom pogrejem nalepko zadej na haubi.... a bo šlo dol.... al je nevarn, da gre še barva dol? ....   :D

 

...aja za Opla se gre...   :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Zivnorc pravi:

... a če s fenom pogrejem nalepko zadej na haubi.... a bo šlo dol.... al je nevarn, da gre še barva dol? ....   :D

 

...aja za Opla se gre...   :D 

Če je stari GM, nalepke ne boš dobil dol, če pa je PSA bo šla sama.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a pol predlagate, da sam novo čez nalepim.....  :D   ... sam ne vem še za katerega bom navijal... :D 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Zivnorc said:

...a pol predlagate, da sam novo čez nalepim.....  :D   ... sam ne vem še za katerega bom navijal... :D 

 

Zakaj bi stran limu? Ce bos naviju za Fabia narids sam tkolele .. 46-26 = 20, Go Fabio Gooo :P 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Zivnorc pravi:

... a če s fenom pogrejem nalepko zadej na haubi.... a bo šlo dol.... al je nevarn, da gre še barva dol? ....   :D

 

...aja za Opla se gre...   :D 

Pazi da skupaj z nalepko ne potegneš še kake žice...saj veš, "Malo lima, malo žice, evo ti Opelice" :jezik: 

Popravljeno . Popravil skalaprava
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!