Skoči na vsebino

MotoGP 2021


ArcaneWater

Priporočene objave

38 minutes ago, KennyJR said:

Ej mal nabijaš... Mm in Fabio sta bila na tisti dirki podobno hitra... S tem, da je Fabio mel veliko prednost in je le še križaril do cilja, no MM je po drugi strani imel nekaj prometa... Skratka bila sta tam tam... 

Te pa držim za besedo ???

Se motiš, le poglej si čase Fabia v tisti dirki in čase Marca v tisti dirki. Več kot sekundo na krog je vozil hitreje od vseh tudi od Fabia, ki je vodil, pa je imel krepko za prehitevat. 

 

Lahko me držiš za besedo, brez skrbi! ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Demon pravi:

Se motiš, le poglej si čase Fabia v tisti dirki in čase Marca v tisti dirki. Več kot sekundo na krog je vozil hitreje od vseh tudi od Fabia, ki je vodil, pa je imel krepko za prehitevat. 

 

Lahko me držiš za besedo, brez skrbi! ?

A mi lahko poveš v katerem krogu je bil hitrejši več kot sekundo? 

Preprosto gledano... Po krogu, kjer je naredil napako je bil 7,4s za Fabiom. Pred padcem 5,3s... 2s je pridobil v 20 krogih.. Če bi Fabio hotel bi kumot peljal tisti 2 desetinki na krog hitreje, tudi več... 

Screenshot_20211025-215732_Drive.jpg

Screenshot_20211025-215840_Drive.jpg

Screenshot_20211025-215856_Drive.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, KennyJR pravi:

Aja pa še zelo pomemben fact pri vsem tem... Fabio ni 2x poletel z motorja med svojimi časi... 

kaj če bi zamenjala motorja? :)

mm je fenomen, tak noben ne vozi kot on

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 10. 2021 ob 15:08, vandrovec pravi:

MM si je sam kriv za svojo usodo, svoj potencial si je sam zapravil...s prevarami tudi izgubil navijače. Sam ne stavim nanj, njegova zvezda ne žari...zna peljat samo to ni dovolj, da se vse poklopi :)

Daj nas razsvetli, katere prevare so že bile to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta enoceličar bo naslednje leto vozil GP? Mislm... 

Čestitke Acosti za naslov. Ne glede na vse je danes spet pokazal pravo formo, pravo vožnjo, bil ves čas v ospredju, ponovno briljiral na zaviranju.

Ostalega pa ne bom komentiral... Tip je šel naravnost v Foggio... naravnost iz ovnika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi najboljša Yamaha :P celo boljši od sv. prvaka :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je konjskozobi Marko ........glede na to, da je takoj po težkih operacijah objavljal svoje golo prsne slike je malo čudno, da ga po lahkem pretresu mozga ni nikoder....... morda popravlja drsna vrata .....

Popravljeno . Popravil Lipstick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam takole... dirka je mimo, pa imamo 4 (štiri komentarje), pa še to se samo dva navezujeta na dirko, ostala dva pa na MM, ki sploh ni dirkal. Včasih je bilo po vsaki dirki vsaj 100 komentarjev in mnenj!

Ne glede na to, koliko je kdo sovražil ali oboževal Rossi-ja, je bila vedno debata, zakaj je bil slab, dober, odstopil, koga je zrinil, bla bla bla..... 

Sedaj ko naslove pobirajo ne karizmatični Mir pa Quartararo, nobody really cares about! Toliko o tem, koliko je konkurenčen Rossi pomenil za MotoGP. Tukaj tudi MM še dolgo ne bo tak magnet, pa lahko še 100x reši nemogočo situacijo. Definitivno se začenja neka nova era v MotoGP. Sicer je grid bolj izenačen kot bilo kdaj v preteklosti, so zato tudi izenačeni boji, ampak....evo, priznam, navijal sem za starega in sem se veselil vsake dirke, jo pričakoval....ma zdaj....ni več tiste napetosti.......pogledam dirko za nazaj, to je pa to. Upam, da najdem spet kakega perspektivnega dirkača, za katerega bom stiskal pesti, ampak trenutno ga ne vidim...še!

Verjetno se jih veliko ne strinja z mano, ampak to je pač moj pogled, da se ne bo kdo preveč "užgal"!

Pa lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj malega je kriva tudi dolgočasna dirka, pa da je naslov oddan. Bolj anemično je vse skupaj izgledalo.

Se je pa dobro v moto2 pobral Gardner, pa nisem verjel, da bo zmagal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa dober grid. Tezko bi si dolocil nekoga ki bi navijal samo zanj. Od Quartaroroja, Millerja, Marinija, Pece, oba Pola, Rins, Mir in Bastianini.. pa verjetno se par ki sem jih izpustil. 
usec mi je da se netovarniski mesajo v top 5-7 in delajo probleme tovarniskim. Usecna sezona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, skalaprava pravi:

Razmišljam takole... dirka je mimo, pa imamo 4 (štiri komentarje), pa še to se samo dva navezujeta na dirko, ostala dva pa na MM, ki sploh ni dirkal. Včasih je bilo po vsaki dirki vsaj 100 komentarjev in mnenj!

Ne glede na to, koliko je kdo sovražil ali oboževal Rossi-ja, je bila vedno debata, zakaj je bil slab, dober, odstopil, koga je zrinil, bla bla bla..... 

Sedaj ko naslove pobirajo ne karizmatični Mir pa Quartararo, nobody really cares about! Toliko o tem, koliko je konkurenčen Rossi pomenil za MotoGP. Tukaj tudi MM še dolgo ne bo tak magnet, pa lahko še 100x reši nemogočo situacijo. Definitivno se začenja neka nova era v MotoGP. Sicer je grid bolj izenačen kot bilo kdaj v preteklosti, so zato tudi izenačeni boji, ampak....evo, priznam, navijal sem za starega in sem se veselil vsake dirke, jo pričakoval....ma zdaj....ni več tiste napetosti.......pogledam dirko za nazaj, to je pa to. Upam, da najdem spet kakega perspektivnega dirkača, za katerega bom stiskal pesti, ampak trenutno ga ne vidim...še!

Verjetno se jih veliko ne strinja z mano, ampak to je pač moj pogled, da se ne bo kdo preveč "užgal"!

Pa lep pozdrav

Ena stvar je tudi ta, da so forumi že malo mim.. Uporabljajo jih bolj stari fotri pa retro entuziasti... Takih je pa večina samo za Rossija navijala ja... To ni realen pokazatelj... Mladina je pa na Facebooku pa Instagramu... Haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, KennyJR pravi:

Ena stvar je tudi ta, da so forumi že malo mim.. Uporabljajo jih bolj stari fotri pa retro entuziasti... Takih je pa večina samo za Rossija navijala ja... To ni realen pokazatelj... Mladina je pa na Facebooku pa Instagramu... Haha

Ja, mogoče imaš prav......čeprav sem ravno te dni nekje zasledil anketo, kaj si mislijo mladi o Facebooku, pa sem presenečeno ugotovil, da je to za njih že "zastarelo"........zgleda, da sem res že star, ker še ta klinčev fejsbuk je za mene cela znanost, kaj šele kaj drugega :kva2:  

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, KennyJR pravi:

Ena stvar je tudi ta, da so forumi že malo mim.. Uporabljajo jih bolj stari fotri pa retro entuziasti... Takih je pa večina samo za Rossija navijala ja... To ni realen pokazatelj... Mladina je pa na Facebooku pa Instagramu... Haha

Facebook grupa motoristi ima 32.000 članov pa ne vem, če sem včeraj zasledil en prispevek o motogp...

Instagram?

Prvenstvo je zaključeno, starec se je poslovil, MM je odsoten. Kaj dosti ni za pričakovat...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, KennyJR pravi:

Ena stvar je tudi ta, da so forumi že malo mim.. Uporabljajo jih bolj stari fotri pa retro entuziasti... Takih je pa večina samo za Rossija navijala ja... To ni realen pokazatelj... Mladina je pa na Facebooku pa Instagramu... Haha

hitro tja :P

Na FB boš takoj izvedel, katere gume so primerne zate in tvoj motor :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, skalaprava pravi:

Ja, mogoče imaš prav......čeprav sem ravno te dni nekje zasledil anketo, kaj si mislijo mladi o Facebooku, pa sem presenečeno ugotovil, da je to za njih že "zastarelo"........zgleda, da sem res že star, ker še ta klinčev fejsbuk je za mene cela znanost, kaj šele kaj drugega :kva2:  

saj je res zastarelo. Mladina deluje po kopitu influencerjev. Nič pogovora, nič debate, naj mene vsi gledajo in občudujejo. to je Instagram. ampak, tudi vse ostalo deluje v tem stilu, ko nekaj ne vedo, postavijo vprašanje:

katere gume naj namestim na moj ER6f in so najboljše? 

ter v trenutku pričakujejo odgovore, utemeljitev in po možnosti, da jim še kdo gumo kupi.

A se  jim da debatirat, komunicirat? Ma kje pa, to je tumač, se jim da brat, kaj kdo drug napiše, to je 10x tumač, brezveze in nepotrebno. Se jim da mogoče brat kak članek v recimo kaki športni motoreviji? Pajade, kdo bo pa klikal na link ki mu ga daš? To je tumač, a ne moreš podati izvlečka v enem stavku? :P

Nekak tako gre vse skupaj :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ukica pravi:

Meni je pa dober grid. Tezko bi si dolocil nekoga ki bi navijal samo zanj. Od Quartaroroja, Millerja, Marinija, Pece, oba Pola, Rins, Mir in Bastianini.. pa verjetno se par ki sem jih izpustil. 
usec mi je da se netovarniski mesajo v top 5-7 in delajo probleme tovarniskim. Usecna sezona.

Jaz sem proti Markezu in mi bo všeč gledat, ko ga bodo prehitevali. Največ potenciala je sedaj konec sezone pokazal Francesco Bagnaia pa tudi Quartararo mi je všeč samo Yamaha ni konkurenčna Ducatiju tako, da bom za ta dva navijal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, vandrovec pravi:

Jaz sem proti Markezu in mi bo všeč gledat, ko ga bodo prehitevali. Največ potenciala je sedaj konec sezone pokazal Francesco Bagnaia pa tudi Quartararo mi je všeč samo Yamaha ni konkurenčna Ducatiju tako, da bom za ta dva navijal.

Zakaj bi bil proti, če pa je fant res hiter, zmaguje in na stezi vozi brezkompromisno.

Za Rossija je bilo zadnja bolj razumljivo, da smo proti, ker je samo še tonil v svojih predstavah.

Marquez dela šov in ga je zanimivo gledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!