Skoči na vsebino

MotoGP 2021


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 1 minuto, Snečer pravi:

Zakaj bi bil proti, če pa je fant res hiter, zmaguje in na stezi vozi brezkompromisno.

Zato, ker se mi je zameril, ko je Rossiju nešportno odvzel en naslov prvaka. Mu ne privoščim, da bi dohitel Rossija po naslovih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, vandrovec pravi:

Zato, ker se mi je zameril, ko je Rossiju nešportno odvzel en naslov prvaka. Mu ne privoščim, da bi dohitel Rossija po naslovih :)

Na kak način mu je nešportno odvzel? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je bil že dolgo nekonkurenčen in škoda, da je tako dolgo zasedal mesto mladim dirkačen. Ko pride čas, je pač treba reči adijo.

MM je dirkač, ki postavlja dirkanje na višji nivo. Tako kot ga je leta nazaj tudi Rossi. Zato bi bilo škoda, če bi se preveč poškodoval. In takih je še več. Zato tudi takšna izenačenost.

Američani sami priznavajo, da niso na nivoju kot so evropejci. To ni prišlo samo od sebe 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, KennyJR pravi:

Ena stvar je tudi ta, da so forumi že malo mim.. Uporabljajo jih bolj stari fotri pa retro entuziasti... Takih je pa večina samo za Rossija navijala ja... To ni realen pokazatelj... Mladina je pa na Facebooku pa Instagramu... Haha

 

Mladina ne spremlja MotoGP...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Endlich pravi:

Rossi je bil že dolgo nekonkurenčen in škoda, da je tako dolgo zasedal mesto mladim dirkačen. Ko pride čas, je pač treba reči adijo.

MM je dirkač, ki postavlja dirkanje na višji nivo. Tako kot ga je leta nazaj tudi Rossi. Zato bi bilo škoda, če bi se preveč poškodoval. In takih je še več. Zato tudi takšna izenačenost.

Američani sami priznavajo, da niso na nivoju kot so evropejci. To ni prišlo samo od sebe 

Lovil in želel si 10-ti naslov. Nekaj let je bil blizu, zadnji dve sezoni ne več. Meni se ne zdi škoda, da je tak dirkač toliko časa vozil. Pri Yamahi niso toliko problem vozniki ampak nekonkurenčen motor.

 

pred 23 minutami, Snečer pravi:

Na kak način mu je nešportno odvzel? 

Saj veš, Rossijevim nasprotnikom se je takrat smejalo...španska Dorna je tudi favorizirala svoje dirkače

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No meni tudi poteza MM ni bila usec da takrat Rossi ni prisel do tako zeljenega 10 naslova..

Za nekonkurencen motor pa jaz nebi krivil samo Yamaho, ampak tudi soferje.. nekaj je ce si ti dober sofer na dobrem motorju.. nekaj pa ce si dober sofer k zna ekipi povedat kaj je z motorjem narobe in kam usmerit razvoj.. npr Pedrosa.

Njega mi je najbolj zal da si ni nikoli privozil naslova v motogp, ker si ga ke definitivno zasluzil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Snečer pravi:

Zakaj bi bil proti, če pa je fant res hiter, zmaguje in na stezi vozi brezkompromisno.

Za Rossija je bilo zadnja bolj razumljivo, da smo proti, ker je samo še tonil v svojih predstavah.

Marquez dela šov in ga je zanimivo gledat.

Se bosta z mlajšim Binderjem lepo dopolnjevala naslednje leto ja... Hahaha... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, vandrovec said:

 

 

Saj veš, Rossijevim nasprotnikom se je takrat smejalo...španska Dorna je tudi favorizirala svoje dirkače

 Seved odstopi Rossija, pa slabe dirke tisto sezono pa niso nic krivi, da Rossi ni bil prvak? Poglej letos:  zadnji dve dirki se Fabio lahko valja po tleh, je zadnji, lahko ga Marquez storpedra, in tako naprej. Samo zato, ker do zadnjic nima odstopov in je tud ko ni zmagal lepo nabiral tocke. Zato Rossi ni bil prvak, ne zaradi Marqueza. Pa tudi zadnjo dirko je rec sila enostavna: ce bi bil dosti hiter, bi se Marquezu odpeljal naprej (dirkac lahko vozi poasneje kot zmore, hitreje pa ne,  tako de je pac bil prepocasen za Marqueza), tko se pa ni mogel. Simpl ko pasulj.

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, vandrovec pravi:

Yamaha ni konkurenčna Ducatiju tako, da bom za ta dva navijal.

A res? Ker je po ravnini počasnejša je takoj nekonkurenčna? Vse ostalo pa ne šteje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, vandrovec pravi:

Zato, ker se mi je zameril, ko je Rossiju nešportno odvzel en naslov prvaka. Mu ne privoščim, da bi dohitel Rossija po naslovih :)

Kako mu je že odvzel naslov? To večkrat ponavljaš, argumentov pa še vedno ni.

pred 13 urami, vandrovec pravi:

Lovil in želel si 10-ti naslov. Nekaj let je bil blizu, zadnji dve sezoni ne več. Meni se ne zdi škoda, da je tak dirkač toliko časa vozil. Pri Yamahi niso toliko problem vozniki ampak nekonkurenčen motor.

 

Saj veš, Rossijevim nasprotnikom se je takrat smejalo...španska Dorna je tudi favorizirala svoje dirkače

Dej povej ti kaj gledaš da je yamaha nekonkurenčna, ker kar gledam jaz je vrhunska, več različnih dirkačev jo pripelje na stopničke, (ok letos niti ne), imajo pa zato letos celo prvaka. 

 

pred 13 urami, ukica pravi:

Za nekonkurencen motor pa jaz nebi krivil samo Yamaho, ampak tudi soferje.. nekaj je ce si ti dober sofer na dobrem motorju.. nekaj pa ce si dober sofer k zna ekipi povedat kaj je z motorjem narobe in kam usmerit razvoj.. npr Pedrosa.

Njega mi je najbolj zal da si ni nikoli privozil naslova v motogp, ker si ga ke definitivno zasluzil..

Se absolutno strinjam, pedrosa bi si prekleto zaslužil vsaj 1 naslov v motogpju.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en komentar, ker mi prejšnjega ne pusti editati:

Na prvih 10 dirkah 10x yamaha na stopničkah, od 17 dirk 13x stopničke, 1x 7, 1x8, 1x5 mesto. Če se rossi ne pripelje do točk pa to ni problem v motorju. Na stopničke so se pripeljali vinales, morbideli in quartararo ki je tudi prvak. Ti pa tu prodajaš kako je yamaha nekonkurenčna

Pojma nimaš kaj govoriš

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, vandrovec said:

Lovil in želel si 10-ti naslov. Nekaj let je bil blizu, zadnji dve sezoni ne več. Meni se ne zdi škoda, da je tak dirkač toliko časa vozil. Pri Yamahi niso toliko problem vozniki ampak nekonkurenčen motor.

  Neprecenljivo! Motor, ki je ze par dirk pred koncem svetovni prvak, je nekonkurencen! :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena stvar je tudi ta, da so forumi že malo mim.. Uporabljajo jih bolj stari fotri pa retro entuziasti... Takih je pa večina samo za Rossija navijala ja... To ni realen pokazatelj... Mladina je pa na Facebooku pa Instagramu... Haha

Ker spadam med te.... mi prosim podajte info... Včeraj je moral konjezobec opravit pregled za dirko v Valenciji, je opravil, bo vozil.... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquez je sporočil da je poškodba ista kot tista v moto2. Poškodovan živec, dvojni vid. Kaj bo v naprej se neve.

Za tiste na nižjem spektru Intelegenčnega kvocienta marquez = konjezobec

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Shillien pravi:

Marquez je sporočil da je poškodba ista kot tista v moto2. Poškodovan živec, dvojni vid. Kaj bo v naprej se neve.

Za tiste na nižjem spektru Intelegenčnega kvocienta marquez = konjezobec

Ne bo ga na zadnji dirki, niti na prvih testiranjih

https://www.motogp.com/en/news/2021/11/09/breaking-marc-marquez-to-miss-valenca-gp-and-jerez-test/400455

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Shillien pravi:

Marquez je sporočil da je poškodba ista kot tista v moto2. Poškodovan živec, dvojni vid. Kaj bo v naprej se neve.

Za tiste na nižjem spektru Intelegenčnega kvocienta marquez = konjezobec

Karma mu vrača ne fer dejanja.

pred 8 urami, Shillien pravi:

A res? Ker je po ravnini počasnejša je takoj nekonkurenčna? Vse ostalo pa ne šteje

Ducati je trenutno najboljši motor na gridu...če ne verjameš pa nič :)

 

pred 8 urami, Shillien pravi:

Kako mu je že odvzel naslov? To večkrat ponavljaš, argumentov pa še vedno ni.

Nisi spremljal par let nazaj, ko ga je Marquez oviral in tako pomagal k naslovu sodržavljanu, kateri je vozil za isto ekipo kot Rossi. Marquez je bil hitrejši od obeh samo ni imel možnosti za naslov je pa lahko preprečil Rossiju osvojitev nekaj odločilnih točk, pa še kazen je potem dobil Rossi, ker ga je mulo preveč živciral  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, vandrovec pravi:

Marquez je bil hitrejši od obeh samo ni imel možnosti za naslov je pa lahko preprečil Rossiju osvojitev nekaj odločilnih točk

Pripravljal si je "teren" :hmm:za 10. naslov?

PRIHAJAJO maladi in divji...

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, vandrovec pravi:

Karma mu vrača ne fer dejanja.

Ducati je trenutno najboljši motor na gridu...če ne verjameš pa nič :)

 

Nisi spremljal par let nazaj, ko ga je Marquez oviral in tako pomagal k naslovu sodržavljanu, kateri je vozil za isto ekipo kot Rossi. Marquez je bil hitrejši od obeh samo ni imel možnosti za naslov je pa lahko preprečil Rossiju osvojitev nekaj odločilnih točk, pa še kazen je potem dobil Rossi, ker ga je mulo preveč živciral  

noben ne trdi da ducati ni najboši, dejstvo pa je da ni res da je yamaha nekonkurenčna. velika razlika

in ja sem spremljal, to kar pišeš je bullšit, in izvzemate samo tisti del celega problema ki paše vam. MM je vozil med lorenzon in rossijem, nato pa zadni krog odpeljal najhitrejši krog dirke in prehitel lorenza in mu tako odvzel pike, po tem pa gre rossi jokat pred novinarje kako ga marquez ovira, res dobra logika kaj ne? (no verjamem da je če gledaš skozi rumena očala). naslednjo dirko ko ga mm je ali pa tudi ne namerno oviral pa je krivda na rossiju samemu da se je pustil tako mentalno zj**at. bi odpeljal dirko za MMjem če ga ni bil sposoben prehitet in bi bil danes 10x svetovni prvak.

to jokanje o tem kako je dorna proti rossiju je pa še večji idijotizem. pri namerni povzročitvi padca (kar je rossi naredil in tudi priznal!) bi moral biti takoj izključen iz dirke in z tem bi bil avtomatsko izgubljen naslov, pa ni bil, tudi iz naslednje ne, je pa štartal iz zadnjega in obdržal možnost osvojitve prvenstva, sploh po tem ko se mu je 3/4 grida umaknilo ko se je pripeljal do njih.

da ne govorim o tem da je imel lorenzo celo sezono bolše rezultate, in več zmag kot rossi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja glej...meni se je zameril, nimaš kaj. Tudi pošteno ni bilo to od njega...bom navijal, da ga drugi prehitevajo, v kolikor bo še konkurenčen, simpl  :) Razumem pa, da nekateri navijate zanj...nimam nič proti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, vandrovec pravi:

ja glej...meni se je zameril, nimaš kaj. Tudi pošteno ni bilo to od njega...bom navijal, da ga drugi prehitevajo, v kolikor bo še konkurenčen, simpl  :) Razumem pa, da nekateri navijate zanj...nimam nič proti :)

sej to se meni zdi normalno, nemorejo vsi navijat zanj, niti nemore biti vsem všeč. samo ta "vzel je naslov rossiju" mi je bullšit.

meni tudi ni všeč quartararo, nič nimam proti njemu ampak nikoli nebo navijal zanj, letos sem navijal za milerja da bi osvojil naslov pa smo videli kaj je zdaj z njegovimi rezultati -.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Nightmare pravi:

Mi je po naključju to sliko vn vrglo. 

 

FB_IMG_1636470589019.thumb.jpg.6c314a136eefbab130ad1029f012f7f0.jpg

 

Lp, Samo

in glih slučajno nismo govorili o tej dirki ampak o avstraliji in maleziji. kdo je zdej stupid? jaz bi rekel da tisti ki deli ta meme v izven konteksta da bi dokazal svoj point. na zadnji dirki se je lepo videlo da mu "brani hrbet" še pedrosana je odbijal ko bi ga lahko prehitel, ampak saj pravim, brihte ne ločite med dirkami in zaporedjem dogajanja, samo važno dA jE UkrADel nAslOV rOOsijU

Popravljeno . Popravil Shillien
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Nightmare pravi:

Mi je po naključju to sliko vn vrglo. 

 

FB_IMG_1636470589019.thumb.jpg.6c314a136eefbab130ad1029f012f7f0.jpg

 

Lp, Samo

MM je agresiven, zato pa dirke gledam. Račk sem se naveličal, občasno je potrebno mal na nož vse skupaj speljat. Še težje pa gledam jokice (ne bom povedu, kdo je to, ampak dirkače ki stalno samo stočejo in jočejo)

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Lipstick pravi:

Ena stvar je tudi ta, da so forumi že malo mim.. Uporabljajo jih bolj stari fotri pa retro entuziasti... Takih je pa večina samo za Rossija navijala ja... To ni realen pokazatelj... Mladina je pa na Facebooku pa Instagramu... Haha

Ker spadam med te.... mi prosim podajte info... Včeraj je moral konjezobec opravit pregled za dirko v Valenciji, je opravil, bo vozil.... ?

tega izraza ne bi več uporabljali za MM, ok?

pred 10 minutami, Shillien pravi:

in glih slučajno nismo govorili o tej dirki ampak o avstraliji in maleziji. kdo je zdej stupid? jaz bi rekel da tisti ki deli ta meme v izven konteksta da bi dokazal svoj point. na zadnji dirki se je lepo videlo da mu "brani hrbet" še pedrosana je odbijal ko bi ga lahko prehitel, ampak saj pravim, brihte ne ločite med dirkami in zaporedjem dogajanja, samo važno dA jE UkrADel nAslOV rOOsijU

rossi preprosto ni bil dovolj hiter... tako preprosto je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!