Skoči na vsebino

Paranormalno


Priporočene objave

pred 14 urami, skalar36 pravi:

Kolo polno očes.

Ena od teorij, ki vsebuje Anunake, pravi, da sta 2 realnosti. Druga, ki je pomembna, je nam nevidna, nedosegljiva. To, ki jo živimo, pa naj bi bila nepomembna. Da živimo v matrici.

Sanjal sem da sem metulj. Sedaj pa ne vem a sem metulj, ki sanja da je človek, ali človek, ki je sanjal da je metulj :P

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko od vsega nenaravnega je strah in nevednost...sem šel pred leti ponoči skozi Trnovski gozd, trda tema, okrog polnoči do 2h zjutraj. Na Mali Lazni, na jasi, kjer je do najbližjih hiš okrog 5 km, je bilo veliko luči, ...visoko, nižje. Prvo sem pomislil na nlp...seveda sem bil malo v strahu, ko sem se peljal mimo. Razsvetljeno kot podnevi, videt pa nič drugega kot luči. Nič se ni zgodilo ko sem šel mimo...potem sem sklepal, da je bil tam lahko en terenec s prižganimi vsemi lučmi, na strehi, spodaj...

V otroštvu so me zanimale te zadeve, sedaj ne več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Sanjal sem da sem metulj. Sedaj pa ne vem a sem metulj, ki sanja da je človek, ali človek, ki je sanjal da je metulj :P

 

Jaz nikogar ne prepričujem v nič. Vsak ima možnost, verjeti- ne verjeti. Se ukvarjatis tem, ali se ne. Svobodna volja.  Vem, da je veliko ljudi v tem, ki s svojim pričevanjem nič ne pridobijo, ampak lahko veliko izgubijo. A tudi ljudi, ki s svojim laganjem veliko pridobijo. Veliko stvari je prenapihnjenih, zlaganih, neresničnih. Nekaj jih je pa, ki so nerazložljive za naše dojemanje stvarnosti.

Ko bo celo vesolje, vsak planet "pregledan" potem lahko z zagotovostjo trdimo, da obstaja\ne obstaja razvito življenje še na drugih planetih. Dokler pa niti lastnega planeta ne raziščemo vsaj 80 procentov  je pa nesmiselno govoriti da ne obstaja napredno življenje tudi drugje. Tako "renico", da smo sami se lahko izmisli samo nerazgledan človeški ego. 

Verjamem tudi jaz, da je 90% NLP zemeljskega izvora. O tem govori Steve Greer( človek z"napako" ki mu je glede na način, ako rad služi s tem, težko verjeti) Kaj ima vojska v svoji lasti, se nam lahko le sanja. Misli pa, da imajo tehonlogijo, ki je sto let ali več naprednejša kot nam kažejo. 10 procenotv je pa takih, ki se jih ne da logično zemeljsko obrazložit.

Pa še to, kar nam je bilo pred 100 leti nemogoče, paranormalno, magija... je danes normalno sprejemljivo. Ena malenkost je prenos nevidne energije, podatkov  po zraku. Itd...

Drugi posnetek je krajši odsek celotnega intervijuja, komur se ne da gledat celotne zadeve.

 

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, skalar36 pravi:

 

Jaz nikogar ne prepričujem v nič. Vsak ima možnost, verjeti- ne verjeti. Se ukvarjatis tem, ali se ne. Svobodna volja.  Vem, da je veliko ljudi v tem, ki s svojim pričevanjem nič ne pridobijo, ampak lahko veliko izgubijo. A tudi ljudi, ki s svojim laganjem veliko pridobijo. Veliko stvari je prenapihnjenih, zlaganih, neresničnih. Nekaj jih je pa, ki so nerazložljive za naše dojemanje stvarnosti.

Ko bo celo vesolje, vsak planet "pregledan" potem lahko z zagotovostjo trdimo, da obstaja\ne obstaja razvito življenje še na drugih planetih. Dokler pa niti lastnega planeta ne raziščemo vsaj 80 procentov  je pa nesmiselno govoriti da ne obstaja napredno življenje tudi drugje. Tako "renico", da smo sami se lahko izmisli samo nerazgledan človeški ego. 

Verjamem tudi jaz, da je 90% NLP zemeljskega izvora. O tem govori Steve Greer( človek z"napako" ki mu je glede na način, ako rad služi s tem, težko verjeti) Kaj ima vojska v svoji lasti, se nam lahko le sanja. Misli pa, da imajo tehonlogijo, ki je sto let ali več naprednejša kot nam kažejo. 10 procenotv je pa takih, ki se jih ne da logično zemeljsko obrazložit.

Pa še to, kar nam je bilo pred 100 leti nemogoče, paranormalno, magija... je danes normalno sprejemljivo. Ena malenkost je prenos nevidne energije, podatkov  po zraku. Itd...

Drugi posnetek je krajši odsek celotnega intervijuja, komur se ne da gledat celotne zadeve.

 

kar sem napisal sem mislil, čisto resno. Zadeva je stvar perspektive ali zavedanja, ker je že bila Matrica omenjena. Niso pa samo NLP zadeve ki bi spadale med paranormalno.

Si gledal film Učinek metulja?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, DAMI34 pravi:

kar sem napisal sem mislil, čisto resno. Zadeva je stvar perspektive ali zavedanja, ker je že bila Matrica omenjena. Niso pa samo NLP zadeve ki bi spadale med paranormalno.

Si gledal film Učinek metulja?

 

Sm misku da se hecas k si dal smajlija. 

Ne. Nism gledu. Bom preveril. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, skalar36 pravi:

Sm misku da se hecas k si dal smajlija. 

Ne. Nism gledu. Bom preveril. 

Smajli zato, ker ne veš/vem. Dejansko si ne moreš odgovorit a si človek, ki je sanjal, da je metulj, al si metulj ki je prepričan, da živi življenje človeka. Matrica verzija.

Butterfly efekt pa govori o tem, da se učinek zamaha s krili metulja pri nas, pozna skozi povezane dogodke lahko celo s potresom na Japonskem..no nekaj v tem stilu, nočem ti filma uničit.

 

 

 

 

pa še ena zanimiva, vsi doživimo kdaj "DEJAVU" dogodke, ki vemo kako se bodo zgodili, al smo jih že sanjali, ali se jih spomnimo nekje iz podzavesti, al so to vzporedna vesolja in odbleski drugačnih realnosti itd..jop domišljija je hudič, miljon teorij bi lahko razpredel vn samo iz tega.

Vse skupaj pa mi da misliti, da še zdaleč ne vemo vsega in da najbrž ne obstaja samo eno vesolje, ena realnost ali tisto kar zaznamo. Verjetno je še mnogo mnogo več.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, bajkr88 pravi:

js nism vrjeu u vesolce, sm zdej pa že skor vrjamem... ene par jih mam clo na sumu da so logirani na forumu :P

:O da me nebi slučajno zatožo :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, bajkr88 pravi:

js nism vrjeu u vesolce, sm zdej pa že skor vrjamem... ene par jih mam clo na sumu da so logirani na forumu :P

No lepo, da si se premislu. :D tudi jaz in ti sva vesoljca. Ker obstajava v vesolju. :) 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, kaizer pravi:

Snemal luno, posnel turiste...

 

Oprosti, ampak tale posnetek je fejk.

Tale je pa resničen. Zaredi njega sedaj NSAS oddaja z 10 minutnim zamikom. Tale je bil še v živo, in je nekomu uspelo posneti zadevo. Zgleda da je operater zaspal ali pa šel na WC. Po parih trenutkih, so prekinili prenos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha sory, pozabil dodati posnetek: 

Sicer je pa njegov kanal poln nekih posnetkov. Sam jih nisem pogledal, še.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa ni jasno zakaj bo NASA prikrivala srečanja z NLP oziroma vse ostale neznane pojave? Kaj profitirajo?

V bistvu zakaj bi vse agencije prikrivale razna videnja in dogodke? Namreč zadnje čase postaja vse javno, celo nasini skriti dosjeji, cele nanizanke so posnete in se predvajajo nekje na national geografic (al nečem podobnem)

Z ozirom, da jim uidejo razni politični žvižgači, kar je mnogo huje in mnogo bolj nevarno, kot pa nek delavec v pokoju ki malce izblebeta kako srečanje tretje vrste.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvomim, da se jim tok gre za človeštvo, prej bi rekel, da nekaterih pojavov ne znajo pojasniti in dejansko nimajo pravih odgovorov. Tako se mi vsaj zdi, glede na dokumentarne oddaje, ki sem jih gledal.

Skrivat vesolca v A51 50 let, se mi pa tudi ne zdi več smiselno. Kaj pa vem.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Men pa ni jasno zakaj bo NASA prikrivala srečanja z NLP oziroma vse ostale neznane pojave? Kaj profitirajo?

V bistvu zakaj bi vse agencije prikrivale razna videnja in dogodke? Namreč zadnje čase postaja vse javno, celo nasini skriti dosjeji, cele nanizanke so posnete in se predvajajo nekje na national geografic (al nečem podobnem)

Z ozirom, da jim uidejo razni politični žvižgači, kar je mnogo huje in mnogo bolj nevarno, kot pa nek delavec v pokoju ki malce izblebeta kako srečanje tretje vrste.

 

Tudi meni ni jasno. Ko pa malo bolj spoznaš sistem v katerem živimo, ti pa takoj postane jasno, da če resnica pride na plan bi bila masovna histerija. Religije se podrejo. Sužensko izkoriščevalski sistem, ki ga živimo se podre. Masovni protesti, izgredi. Nekateri bi se streljaki za, nekateri proti...vsesplošno pa MAD max scenarij. Malo ljudi je pripravljenih na resnico. 2% svetovnega prebivalstva. Veš laž je jebena, ko enkrat začneš lagati, moraš pri tem vztrajati, dalj časa ko vztrajaš, težje je povedati resnico, ker s tem sam sebe postavljaš v neroden položaj... 

Tu je še vojska, tehnologija. Enkrat sem gledal en prispevek, ko so nekega nacista vprašali "od kje vam vsa ta tehnologija". Je rekel "oni so nam pomagali". Ne najdem več na YT.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi enega vesoljca, ko vsi vemo da ga najbrž imajo? Ne, se ne strinjam.

Da skrivaš alien tehnologijo bi se strinjal, ampak o tem ne bi čisto nihče nič vedel.

Vsaka novodobna tehnologija (bdw tudi Tesla je bil vesolc za takratne čase, celo sedanje) pa prinaša denar, če se jo začne masovno uporabljat. Na koncu celo vojaška.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

Zaradi enega vesoljca, ko vsi vemo da ga najbrž imajo? Ne, se ne strinjam.

Da skrivaš alien tehnologijo bi se strinjal, ampak o tem ne bi čisto nihče nič vedel.

Vsaka novodobna tehnologija (bdw tudi Tesla je bil vesolc za takratne čase, celo sedanje) pa prinaša denar, če se jo začne masovno uporabljat. Na koncu celo vojaška.

 

Mah poglej interviju z Bob lazarjem, ki sem ga prilimal na čemu je delal. Na obratnem inžinirstvu za potrebe vojske.

Pravi, da so plovila na katerih je delal arheološke izkopanine. Izgubljeno znanje prejšnih civilizacij?

To, da imajo alinena pa jaz ne vrejamem. Če obstajajo bitja, ki nam niso enaka so verjetno iz te zemlje. Ker dvomim, da bi lahko nekdo iz drugega planeta dalj časa bival tukaj. Sestava zraka, bakterije, virusi, voda, hrana, gravitacija je verjetno na vsakem planetu drugačna. Sej vidiš, samo na drug kontinent greš pa te voda zjebe.

Možnost obstaja, da se je pred nami razvila civilizacija, ki je mi ne poznamo in sobiva z nami. Sej veš Antarktični sporazum. Tam si nihče ne lasti, in preleti niso dovoljeni. 

Kar se tiče "vesoljcev" jaz mislim, da prihajajo iz drugih dimenzij, in ne morejo sobivati med nami. Oziroma če bivajo v isti dimenziji smo ločeni s prostorom in časom. Zakaj se prikriva še vedno mislim, da je religija glavna. 95% ljudi na tem planetu verjame v strica iz oblakov. Ampak tok močno da so za njega pripravljeni početi res velike svinjarije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim da je glavni denar. Zato se sprašujem, kje in zakaj bi bil interes prikrivat nekaj, tako ali drugače. Cel svet je zgrajen zgolj na izkoriščanju. Al majo aliena al pa tehnologijo, je vse podobno isto (najbrž ni prišel peš). To o čemur se prikriva ali ne ve odgovora, razni posnetki in podobno je še vedno "naša realnost". 

Da še zdaleč ne poznamo razvoja in znanja starih civilizacij mi je jasno. Tudi o tem je ogromno napisnega in prefilmanega.

Mislim da "bog" neglede kateri in religija ne bi kaj hudo trpela, če bi kdo obelodanil "malega zelenega". Na koncu bi dostojanstveniki itak rekli, da ga je bog poslal. Če Kumranski rokopisi ne sesujejo krščanske religije, če vse ostale svinjarije ki jih počno ali so jih ne zjebejo religije (neglede katere), je ne more nič. Pravzaprav jo lahko: blagostanje in popolno zadovoljstvo.

Namreč najtrše vere izkoriščajo prav to, da osebo mlatiš ko psa, spat ga daš v jamo in non stop mu ponavljaš, da če se razstreliš z bombo, boš šel v nebesa in 40 bab boš dobil. V osnovi poteka tako. In ti verniki se ne premaknejo niti za 1mm, pa mu lahko daš kar hočeš. Tut vesolca pred nos.

 

To zgoraj zapisano je itak mal preširoko. Sem pa zadnjič gledal spet nekaj dokumentarcev o nasi, predvsem pa o luni in "paranormalnih" pojavih, ki so jih zabeležili astronavti. In med drugim, je nek astronavt tudi izjavil:

kot bi želeli od nas, da luno pustimo na miru.

Pravzaprav se res sprašujem, zakaj so spustili luno? Ni več zanimiva, ni denarja, je cenej bivat v orbiti?

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JFK je rekel, da bo na to temo povedal več če bo izvoljen. Potem se je premislil. Clintonova je rekla, da bo, če bo izvoljena, povedala na to temo vse, pa ni bila izvoljena. Tko da nekaj že mora biti. Kaj pa je pa lahko samo teoritiziramo in ugibamo. Lovimo v kalnem.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NASA = Nacional Agency Skrivanje Alienov ?  Saj če samo malce širše pogledamo zakaj se ustanavljajo agencije, pa čeprav že obstajajo določene "službe" za to in ono?   Pa zakaj se ne gre na luno? Saj se je šlo zares a le v holiwodskem  studiju.Luna ni tako velika kot nas farbajo, tudi sonce ni takooooo daleč od zemlje. Veliko pripomore k našemu zavajanju  

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!