Skoči na vsebino

Adventure riding (light off road, vse izven asfalta, teorija, od vožnje do opreme, ter prosti čvek v zvezi s temo)


DAMI34
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Testi ADV motorjev, ADV opreme, vodeni dnevni treningi na poligonih, vikend treningi z vožnjami in challenge dogodki, kratke video vsebine iz poti, koristni nasveti in še in še.

Spletna stran: https://www.advspirit.eu/

FB profil: https://www.facebook.com/profile.php?id=61556725967368

Instagram profil: https://www.instagram.com/advspirit.eu/

 

Priporočene objave

@Luka66 pozru si mi 2 min dragocenega casa, da sem tole sprocesiral-prebral…😃

 

jst jih scat pelem z BMW….samozavest je moja vrlina…🤷🏼‍♂️😃….

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi avanturisti!

Kot ste nekateri najbrž že zasledili sva s Tomažem Kotarcem, ustanoviteljem MyTeam Motocross, nedavno ustanovila platformo pod imenom ADV Spirit. Na tej platformi bova za vse ljubitelje velikih endur ustvarjala vsebino vezano na ADV enduro. Testi ADV motorjev, ADV opreme, vodeni dnevni treningi na poligonih, vikend treningi z vožnjami in challenge dogodki, kratke video vsebine iz poti, koristni nasveti in še in še...želiva graditi in nadalje razvijati ADV segment v Sloveniji in širše.

Vabim vas, da se na spletni strani vpišete na newsletter, ter se pridružite ADV Spirit FB in Instagram profilu. S tem nama boste izjemno pomagali razširiti glas in besedo, da se nam pridruži čim več ljudi s podobnimi interesi, ki bi jih utegnila ADV tematika zanimati v bodoče.

Ob tej priložnosti vabim vse interesente, da se prijavite na naš dogodek ADV KAMP ISTRA, ki poteka že naslednji vikend, nekaj mest je še prostih. Več o tem na spletni strani. 

Vnaprej se zahvaljujem vsakemu, ki si je pripravljen vzeti 5 minut za prijavo na newsletter deljenje spletne strani, ter všečkanje FB in Insta profila.

 

Spletna stran:

https://www.advspirit.eu/

 

FB profil:

https://www.facebook.com/profile.php?id=61556725967368

 

Instagram profil:

https://www.instagram.com/advspirit.eu/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAN said:

Najs,kje se to klatiš?

Kje se on NE klati ... je vprašanje 😇

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, DAN said:

Najs,kje se to klatiš?

Kozara…Manjaca…Istocni Drvar…Drvar…vse to po nekih makadamih…gozdnih poteh…😉

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/9/2024 at 8:51 AM, Satao said:

Kozara…Manjaca…Istocni Drvar…Drvar…vse to po nekih makadamih…gozdnih poteh…😉

 

Ha,se mi je zdel že videno.Na Manjačo in Kozario smo gušterji na terene hodili...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, DAN said:

Ha,se mi je zdel že videno.Na Manjačo in Kozario smo gušterji na terene hodili...

jp, Manjaca je res greha vredna…😃…cel dan bi se lahko podil po okoliskih hribih…

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, greg570 said:

Lokacija??

kurba sem jst dobr…k kruh…😉😃

IMG_7726.png

IMG_7727.png

IMG_7728.png

IMG_7725.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Če koga zanima REAL DEADLY ADVENTURE..... baje celo oni plačajo za udeležbo, da ne bo le TET ipd.  😉   samo bajki nimajo radarskega tempomata, ogrevanih ročk in zicov, tudi ABS ne vem, če je, pa boardcomp za range ni, tko, da je treba malo bolj pazit 🤪  pa čelade so malo drugačne in druga zaščita

 

Popravljeno . Popravil Luka66
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

@mladench  

Kam bom jst su z mojim slonom tuki….si ja fukjen…ga dam prpelem cist zjahanga…🤦🏻😃

Popravljeno . Popravil Satao
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Satao jaaa as vidu v videu, kako se prevrača f850. Boš mogu kufre dol dat :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, mladench pravi:

 

 

 

 

 

In še en lepo zmontiran video člana kampa...

 

.

... bravooo ... svaka čast ... lepo ste prevozil tiste skale s Tenero 💪💪💪

 

 

 

ps.

.... sem se pa že spraševal, kako ti rata ustavljat in bremzat brez izklopljenega abs-a po tistem neugodnem šodru :eek:  ...  pa sem potem na začetku štirinajste minute dobil odgovor ☺️   

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmaga izjava v videoposnetku: jebote ABS qurba :P, takoj pa sledi naslednja, katero bi tudi jaz rekel: no to je makedam, ko nekdo pogleda pravo belo cesto ne pa vukojebine, ki jo je prej prevozil. :D

super posneto, super dogodek, pohvale organizatorjem, sem prav cel posnetek pogledal in bil vesel da poznam nekaj "talepih" (talažjih) delov tras, ki sem jih celo prevozil.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar sline ste mi pocedili. 

Vidim pa same neke super duper fensi motorje pa me zanima, če bi prišel z mojim oldtimerjem, ali bi me vzeli zraven?

Saj ne, da bi se bal, da ne bo zvozil ampak zato, ker bi bil že v štartu v prednosti. Meni namreč ni treba izklapljati ABS-a! :lol1:

Malo pa tudi zato, da ne bi kvaril skupinske podobe! :)

Za lažjo predstavo prilagam sliko:

 20231023_145928.jpg.28729812fbb25d6847e85b0168e704a2.jpg

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Sprejmejo vsakega pilota :D 

"Pro" voznikov je tokrat manjkalo na kampu. Vbistvu sva se samo midva z Domnom opogumila in prijavila na pro, čeprav sva total amaterja (mal out of comfort zone). Za razliko od trase na posnetku, je naša "hard" trasa sekala nekaj več kamnitih vzponov, single trailov po hosti in tempo je bil nekoliko višji. Žal v naši skupini ni bilo snemalca... Imela sva pa VIP storitev in svojega vodiča @mladen . Vrjetno mu je bilo malo dolgčas, ker ni dobil kakšnega bolj hardenduraša in sem pa tja me je moral počakat ampak vse z dobro voljo :D 

Bo pa kmalu novo srečanje :) 

IMG_8610.jpeg.ffe751ce2fe632d9f428d38d6d49f696.jpeg

 

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ni3ous je v tej temi že objavil: (sedaj so povezave pripete tudi na vrhu strani)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!