Skoči na vsebino

Adventure riding (light off road, vse izven asfalta, teorija, od vožnje do opreme, ter prosti čvek v zvezi s temo)


DAMI34
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Testi ADV motorjev, ADV opreme, vodeni dnevni treningi na poligonih, vikend treningi z vožnjami in challenge dogodki, kratke video vsebine iz poti, koristni nasveti in še in še.

Spletna stran: https://www.advspirit.eu/

FB profil: https://www.facebook.com/profile.php?id=61556725967368

Instagram profil: https://www.instagram.com/advspirit.eu/

 

Priporočene objave

Če bi slučajno koga zanimal, šenkam prednjo TKC80(90/90 R21) in zadnjo E10 (150/70 R18)...TKC80 je DOT3520, E10 je DOT0722...E10 je slaba, TKC pa je je še neki....drgač gredo v smeti....no na reciklažo, da me nau kdo .... 😁

IMG_20240202_165537.jpg

IMG_20240202_165542.jpg

IMG_20240202_165603.jpg

IMG_20240202_165615.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

sam tale je pa čisto resnična...vsaj kar se mene tiče :P

 

430254243_388880000555146_1449081886305302392_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
19 minutes ago, greg570 said:

Sneznik, Platak pa nazaj...

20240322_122057.jpg

20240322_122105.jpg

20240322_122107.jpg

20240322_132054.jpg

Druga slika je grobnička ljepotica? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yuhej yuhej, pomlad je tu, dalejnski medvejdi so pršli na plan :D

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 9 urami, Satao pravi:

ciribu, ciriba….😃…vrnil sem se Ja…🤦🏻🚜🤦🏻😃….

 

Pa sem se res že malo spraševal, če je vse v redu s teboj.

Se mi zdi, da boš moral tole kravetino počasi zamenjat za F900GS z enduro paketom...:smoke:

Popravljeno . Popravil Joker
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Joker pravi:

Pa sem se res že malo spraševal, če je vse v redu s teboj.

Se mi zdi, da boš moral tole kravetino počasi zamenjat za F900GS z enduro paketom...:smoke:

kovčki so loh od ta starga? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Saj je prešaltal na mehke torbe, Te pa pašejo povsod...:jezik:

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, Joker said:

Pa sem se res že malo spraševal, če je vse v redu s teboj.

Se mi zdi, da boš moral tole kravetino počasi zamenjat za F900GS z enduro paketom...:smoke:

zakuga pa..??? sej se ta se nej razpadu…😃…velik mu pa tud ne fali…🤷🏼‍♂️🤦🏻😃

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Satao pravi:

zakuga pa..???

Zato, ker sem ga imel prejšnji teden za par dni doma...:smoke:

 

sej se ta se nej razpadu…😃…velik mu pa tud ne fali…🤷🏼‍♂️🤦🏻😃

Ampak res. Glede na vse prebrano o BMW motorjih na tem forumu in tvojem zlorabljanju je to pravi čudež... :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
28 minutes ago, Joker said:

Zato, ker sem ga imel prejšnji teden za par dni doma

fajn…enduro paket? ehhh kje, jst se tud vprasat ne upam na Avtovalu…me bojo v 3pm poslal…😃…Sem sedel na njemu…ga je kr cez tank..🤷🏼‍♂️…kako se pelje??? je nimble v voznji?

28 minutes ago, Joker said:

Ampak res. Glede na vse prebrano o BMW motorjih na tem forumu in tvojem zlorabljanju je to pravi čudež

ma pust ti te trače…BMW je delovni stroj…💪🤝

to je savrsenstvo Nemačke tehnologije…😃

Popravljeno . Popravil Satao
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Satao pravi:

fajn…enduro paket? ehhh kje, jst se tud vprasat ne upam na Avtovalu…me bojo v 3pm poslal…😃…Sem sedel na njemu…ga je kr cez tank..🤷🏼‍♂️…kako se pelje??? je nimble v voznji?

4 sezone oz. 64000km je bil pri hiši GS 850 zato lahko rečem, da ga poznam čeprav sem jih sam prevozil mogoče 1000, ostalo pa moja boljša polovica.

GS900 se pelje res veliko bolje. Ne vem sicer, kako je s standardnimi amortizerji, ampak tale enduro verzija je res noč in dan proti 850. Lahkoten kot pony kolo, vzmetenje pa res izvrstno. Čvrsto. Edino kar mene moti, so zadnje stopalke. Če bi bil moj, bi takoj letele dol. Tako kot so pri Aprilii. Je pa na tehtnici še vedno konkreten kos motorja... Za resnejše podvige pretežak. Boš pa imel precej lažjo denarnico. :D

Kar pa se agregata tiče, tistega prirasta konjev nisem zaznal. Sklopka je trša, speljevanje pa lažje. 850 je kar rad ugasnil... na prvo žogo sem imel občutek, da je menjalnik krajši.

Pojdi in preizkusi. Ne stane nič. Če imaš težave z Avto Valom, pojdi v Celje. Selmar ima testnega.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Joker pravi:

4 sezone oz. 64000km je bil pri hiši GS 850 zato lahko rečem, da ga poznam čeprav sem jih sam prevozil mogoče 1000, ostalo pa moja boljša polovica.

GS900 se pelje res veliko bolje. Ne vem sicer, kako je s standardnimi amortizerji, ampak tale enduro verzija je res noč in dan proti 850. Lahkoten kot pony kolo, vzmetenje pa res izvrstno. Čvrsto. Edino kar mene moti, so zadnje stopalke. Če bi bil moj, bi takoj letele dol. Tako kot so pri Aprilii. Je pa na tehtnici še vedno konkreten kos motorja... Za resnejše podvige pretežak. Boš pa imel precej lažjo denarnico. :D

Kar pa se agregata tiče, tistega prirasta konjev nisem zaznal. Sklopka je trša, speljevanje pa lažje. 850 je kar rad ugasnil... na prvo žogo sem imel občutek, da je menjalnik krajši.

Pojdi in preizkusi. Ne stane nič. Če imaš težave z Avto Valom, pojdi v Celje. Selmar ima testnega.

 

 

Kar pejt na Avtoval, saj so trpežni, če mojga prjatla niso ustrelil kok je težil (jaz bi ga že :lol1:) pol tud tebe ne bodo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Loba pravi:

Danes po domačih bregih, kar dolga, od jutra do večera - do zdaj, ufff sem še kar na adrenalinu, fajn je bilo 🙃

 

IMG_1577.jpeg

IMG_1608.jpeg

IMG_1600.jpeg

IMG_0905.jpeg

IMG_0904.jpeg

IMG_0907.jpeg

.

... lepo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

Kr nekam 😁

IMG_20240330_134717.jpg

PANO_20240330_132038.jpg

Na spodnji sliki pa lepo teče. Ko sem bil septembra 2022 tam, je čisto malo lulal. Sem vodo prečkal kar preko struge, gor vodno od mostu. Pa potem naprej po desnem bregu in do vrha hriba, kjer je razvalina cerkve. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, UrošG pravi:

Na spodnji sliki pa lepo teče. Ko sem bil septembra 2022 tam, je čisto malo lulal. Sem vodo prečkal kar preko struge, gor vodno od mostu. Pa potem naprej po desnem bregu in do vrha hriba, kjer je razvalina cerkve. 

ja, včasih je zelo malo, sploh poleti. Žal so prepovedali sedaj vožnjo z motorji, ker je zaščiteno področje in sem bil priden, pa šel tistih 200m peš. Nakar je mimo mene zletelo ene 5 hardendur. :P čez most pa naprej. Potem mi je pa mal žal bilo pešhoje :(

 

IMG_20240330_130928.jpg.3efcca97e5e8560b003a51705f0f8326.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 3. 2024 ob 21:10, MARE 65 pravi:

Kar pejt na Avtoval, saj so trpežni, če mojga prjatla niso ustrelil kok je težil (jaz bi ga že :lol1:) pol tud tebe ne bodo.

Mah, so milo rečeno posebni, z samovšečno "naduvanostjo" v prodaji dol....če ne bi bili, bi se verjetno, na željo žene po udobni vožnji, sedaj vozil z RT ali K1600....no tako me pa V4 osrečuje 😃

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Luka66 said:

..no tako me pa V4 osrečuje 😃

🤝🤝🤝….Duce…pa gre to kam…🚀

neki sem se vozu…slkal bolj mal…Je blo faking Kitajsko vreme….obup….🤦🏻🤌

 

IMG_7301.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Satao pravi:

🤝🤝🤝….Duce…pa gre to kam…🚀

neki sem se vozu…slkal bolj mal…Je blo faking Kitajsko vreme….obup….🤦🏻🤌

 

IMG_7301.jpeg

Po sliki izgleda lepo...za uživaški moto odklop 👍

Jah Duce gre hudooo, lepo se pelje in lepo popeglan odziv agregata, da se da vozit lepo uglajeno, pa tudi divje, odvisno kakšna je želja in kaj si nastaviš v menijih, Audi jim je prinesel tudi enostavnost upravljanja nastavitev....zame najboljše kar sem do sedaj peljal, pač za moje želje in potrebe, glas V4 mi požene kri v žilah, bolj k junfreca 🤪 (v teh letih k sem 😉) ..... vse seveda odvisno od tega, kaj si človek želi, kake potrebe ima in kaj mu je fajn za dušo, meni je V4 agregat pri srcu še iz časov, ko sva z ženo prepotovala EU z Hondo VFR800 (ja je bilo dost kubikov in tudi nekaj čez 100KM) po dolgem in počez ...uporabljam pa več, ali manj za potovanja v dvoje, z občasni solo odklop in zelo slučajno, neplanirano kakšno sesuto cesto na poti....razred teže in realne uporabe podobno k GS ADV, T EX....ko ostaneš v blatu rabiš traktor, da te potegnejo ven in če pade, ti je takoj slabo, k na hitro izračunaš koliko bo to koštalo....je predrag, kot bolj ali manj vsi....kvalitetne komponente in materiali, tudi OK sestavljen, sem zadovoljen, predvsem pa, kar je najbolj pomembno, zaenkrat še vse dela BP.....kk bo zdržal moje potrebe bom napisal....in kot sem že zapisal, RT bi zadovoljil moje-najine zakonske :) potrebe, mi je všeč, lep udoben, penzionerski, k sem blizu 😬  in bi bil OK, zame sicer nekoliko prenizek sedež, kar bi se dalo urediti, za potovanja v dvoje top, pa cenejši, k Duče....pa sem imel "srečo", ker je bili v Avtovalu prodajalec tako naduvan, da je tudi ženi dvignil pritisk, kar je pomenilo, da je gotof nakup BMW, pa tudi sam nisem bil povsem prepričan, ali bi ga kupil, ker mi vseeno paše še malo adrenalina...... potem je od same jeze iz "skritih nepovratnih zakonskih rezerv" odkantala še neki K€ zraven za Dučeja :)🫶 jah k se poročiš prav fajmušter, v dobrem in slabem 😉

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!