Skoči na vsebino

Adventure riding (light off road, vse izven asfalta, teorija, od vožnje do opreme, ter prosti čvek v zvezi s temo)


DAMI34
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Testi ADV motorjev, ADV opreme, vodeni dnevni treningi na poligonih, vikend treningi z vožnjami in challenge dogodki, kratke video vsebine iz poti, koristni nasveti in še in še.

Spletna stran: https://www.advspirit.eu/

FB profil: https://www.facebook.com/profile.php?id=61556725967368

Instagram profil: https://www.instagram.com/advspirit.eu/

 

Priporočene objave

1 hour ago, Joker said:

To pa zato, ker jo je blato skupaj držalo... :lol1:

 

20240524_130627.jpg

tole je tvoje???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to tko čudno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, Joker said:

A je to tko čudno?

kwa se vprasat ne smem…zdej sem se pa strmal…😃..Sem se zdaj vozu za enim modelom, ki jo je mel…sem mel kr dela, da sem ga dohajal….

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Satao pravi:

kwa se vprasat ne smem…zdej sem se pa strmal…😃..Sem se zdaj vozu za enim modelom, ki jo je mel…sem mel kr dela, da sem ga dohajal….

No no. Saj ni tako hudo. Razumem pa bemwejaša, da ne more razumeti, da se en bemwejaš vozi z italijanom... :D

Drugače pa to ziher nisem bil jaz.

Mene sploh ne bi dohajal... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Joker said:

No no. Saj ni tako hudo. Razumem pa bemwejaša, da ne more razumeti, da se en bemwejaš vozi z italijanom... :D

Drugače pa to ziher nisem bil jaz.

Mene sploh ne bi dohajal... :lol1:

aja…BMW-ja mas…ma to so ena cudna sekta, ti vozniki propelerjev…🤦🏻😃

sej zato se pa nocem steboj furat…mi bi ranil EGO…😃

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

 

Kolk ene online teorije, tko kt 100 receptov za napolitansko pizzo, pol pa bigo nrdiš, pa vidiš, da ni vse tko kukr napišejo, enkrat voda, drugič moka..ampak ok je užitna. 

Najbolje je teorija v živo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se gremo rajš mal vozit?

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, HyperJack pravi:

Kolk ene online teorije, tko kt 100 receptov za napolitansko pizzo, pol pa bigo nrdiš, pa vidiš, da ni vse tko kukr napišejo, enkrat voda, drugič moka..ampak ok je užitna. 

Najbolje je teorija v živo...

parjatu, če bige ne poskusiš nardit, je še slabše. Dobiš skisano testo, ki ne vzhaja in ker nisi uporabil prave moke. 

Online gor al dol, samokorekcija in tule sploh res ponižno nikakor nikogar ne učim in predlagam ogleda vam profičem, je namenjena nam...butlom, ki kr nekam rinemo, pol pa rata biga al pa močnik :P

Teorija + praksa v živo, je itak zmagovalna kombinacija. Je na teh straneh tudi ADV informacija, kje kdaj se lahko kaj novega naučim. 1x mi bo celo zneslo da pridem tja. (linki so pripeti na vrhu strani)

ps. mogoče bi pa lahko komentiral posnetek, vaje, kje ga lomi? Al preveč zahtevam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helou druzba. 
 

Ima kdo kaksen gpx na tem obmocju. Moram pridit iz Rijeke do Poreca, pa nebi po cesti. Prilagam sliko.

Ze naprej hvala. Lpp

IMG_1815.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pozabil napisat. To sta dve moji poti, ki sem ju odvozil septembra 2022. Nekaj je po cesti, nekaj po makadamu, nekaj pa čist po brezpotjih. Orodje je ajp pr7, tako da so kakšni odseki lahko kar na hard. Tako da po pameti. 

 

Dolina od limskega kanala je kr fajn, pa je nisem do konca odvozil ker je začel močno dežvat in sem šel nazaj na cesto. Mislim pa da se da odpeljat po celi dolžini. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 6/7/2024 at 7:53 AM, UrošG said:

Sem pozabil napisat. To sta dve moji poti, ki sem ju odvozil septembra 2022. Nekaj je po cesti, nekaj po makadamu, nekaj pa čist po brezpotjih. Orodje je ajp pr7, tako da so kakšni odseki lahko kar na hard. Tako da po pameti. 

 

Dolina od limskega kanala je kr fajn, pa je nisem do konca odvozil ker je začel močno dežvat in sem šel nazaj na cesto. Mislim pa da se da odpeljat po celi dolžini. 

Tole pentljo sem odfural, top.

IMG_1843.png.2b4d5a0bda2c5fe48e8d07b1f3e2f562.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tale konec Istre je krasen. Jz sem se tut zelo zabaval. Tm je opustela enduro proga, pa delno delujoč kamnolom. Pa kakšna kolesarska, ki je mestoma samo kamnita plaža ali pa zlo slab makadam. Res se da najdt fajn odseke. 

 

Še več je pa na voljo, ko je nizka ali pa mrtva turistična sezona. Takrt so pa še kakšne obalne potke zanimive, ko res ni nikogar tam. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Satao
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!