Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Banda,

kolk bi dobil za svojega GS-a?

Letnik 2006, 14.500 km (ja, zdej pa verjem če lahko).

Abs, gretje ročk, ščitniki za roke (baje je to tud dodatna oprema), ščitniki za cilindre, beli žmigavci (sej fotka je tam pri vtisi z dnevnih voženjI.

kufri original (vse isti ključ)... kaj jaz vem kaj še. takrat sem vzel vso dodatno opremo, ki se jo je dalo vzet.

Račun, servisna (vse delano pri Romanu).

Motor je res kot nov... Tistemu, ki najde prasko ga podarim:)

Malo se spogledujem z adventurjem... Ne, ne bi vzel novega GS-a. Voda še za pit ni dobra:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda,

kolk bi dobil za svojega GS-a?

Letnik 2006, 14.500 km (ja, zdej pa verjem če lahko).

Abs, gretje ročk, ščitniki za roke (baje je to tud dodatna oprema), ščitniki za cilindre, beli žmigavci (sej fotka je tam pri vtisi z dnevnih voženjI.

kufri original (vse isti ključ)... kaj jaz vem kaj še. takrat sem vzel vso dodatno opremo, ki se jo je dalo vzet.

Račun, servisna (vse delano pri Romanu).

Motor je res kot nov... Tistemu, ki najde prasko ga podarim:)

Malo se spogledujem z adventurjem... Ne, ne bi vzel novega GS-a. Voda še za pit ni dobra:)

kolk bi dobil? Ogromno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda,

kolk bi dobil za svojega GS-a?

Letnik 2006, 14.500 km (ja, zdej pa verjem če lahko).

Abs, gretje ročk, ščitniki za roke (baje je to tud dodatna oprema), ščitniki za cilindre, beli žmigavci (sej fotka je tam pri vtisi z dnevnih voženjI.

kufri original (vse isti ključ)... kaj jaz vem kaj še. takrat sem vzel vso dodatno opremo, ki se jo je dalo vzet.

Račun, servisna (vse delano pri Romanu).

Motor je res kot nov... Tistemu, ki najde prasko ga podarim:)

Malo se spogledujem z adventurjem... Ne, ne bi vzel novega GS-a. Voda še za pit ni dobra:)

5-6 jurjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma saj samo malo premišljujem. dans mam mačka, cel dan visim na netu in mi je en črv v glavi začel delat, da bi se prestavil na adventurja...

vprašanje kolk se sploh tile ge esi prodajajo.. sam to je itak kurc, ker moj je res ko nov in kaj vem... itak z nobeno ceno ne bi bil zadovoljen...

tuhtam...

če dobiš 7.500 si lahko zadovoljen..lahk pa da ti bo kdo več dal zanjga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Corser,

koliko bi hotel za svojga GS-a ? Iščem enga takega !!!

Pošlji kakšno fotko: bogdan@bzq.si

OGROMNO :kva2:

sem ti poslal PS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:chase:

kva je to za en mudel?

we have ..... we have ......

pa a se tako testira motor 5:29 ? :hmm:

NIč čudnega da bikerju na skuterju ne delajo stikala.

Lepo da ga pohvali, da kljub temu da je boxer da je lepo motor

a še kdo od vas izklaplja ABS tako da drži gumb in stiska sklopko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva je to za en mudel?

we have ..... we have ......

pa a se tako testira motor 5:29 ? :hmm:

NIč čudnega da bikerju na skuterju ne delajo stikala.

Lepo da ga pohvali, da kljub temu da je boxer da je lepo motor

a še kdo od vas izklaplja ABS tako da drži gumb in stiska sklopko?

Super test! Povzemam , da je najboljše na BMW-ju gej stikalo in visoka prodajna cena ko ga nočeš več imeti :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva je to za en mudel?

we have ..... we have ......

pa a se tako testira motor 5:29 ? :hmm:

NIč čudnega da bikerju na skuterju ne delajo stikala.

Lepo da ga pohvali, da kljub temu da je boxer da je lepo motor

a še kdo od vas izklaplja ABS tako da drži gumb in stiska sklopko?

Ta "mudel" ni testiral samo GS-a, če še nisi poišči na Youtube "KOKKINA FEGARIA TEST". Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en problem. Danes med vožnjo mi je kakšnih 5 sekund po odvzemu plina še vedno deloval motor na 2000 obratov. Potem so obrati padli na normalno raven. Sedaj mi pa pri vsakem odvzemu plina še vedno za kakšne pol sekunde obdrži obrate na višini, ki jo imam preden spustim gas. Do 2000rpm pade normalno, potem pa počasneje do normalne ravni. Je že imel kdo podoben problem? Je problem v elektronskem vbrizgu?

Lp, Jure

Ta problem se je zgleda rešil sam, po parih dneh, ko sem ga zalaufal dela vse kot mora RAZEN:

nov problem - cukanje pri pospeševanju in odvzemanju plina.

Motor cukne v obeh primerih. Torej pri pospeševanju, takoj ko dodam plin ni lepega pospeševanja ampak cukne, potem pospešuje lepo. Prav tako ko odvzamem plin, cukne v drugo smer, potem mašina lepo bremza naprej. Če naredim to res zelo počasi (dodam in odvzamem plin) je vse vredi, kolikor pa malo bolj na hiter pa že cukne.

Mogoče ve kdo, kje bi lahko bil problem? Ga bom peljal k mehaniku, vendar pa sedajle nimam dnarja, tako da bo moral mehanik še malo počakati. Lahko to cukanje kaj škoduje motorju? Trpi kardan itd..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta problem se je zgleda rešil sam, po parih dneh, ko sem ga zalaufal dela vse kot mora RAZEN:

nov problem - cukanje pri pospeševanju in odvzemanju plina.

Motor cukne v obeh primerih. Torej pri pospeševanju, takoj ko dodam plin ni lepega pospeševanja ampak cukne, potem pospešuje lepo. Prav tako ko odvzamem plin, cukne v drugo smer, potem mašina lepo bremza naprej. Če naredim to res zelo počasi (dodam in odvzamem plin) je vse vredi, kolikor pa malo bolj na hiter pa že cukne.

Mogoče ve kdo, kje bi lahko bil problem? Ga bom peljal k mehaniku, vendar pa sedajle nimam dnarja, tako da bo moral mehanik še malo počakati. Lahko to cukanje kaj škoduje motorju? Trpi kardan itd..?

VSE bo povedal delavniški računalnik in noben na forumu,seveda predpogoj je da motor REDNO servisiraš, sicer pa bi bile lahko tudi svečke,zračni filter itd.itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo na forumu, da prodaja GS-a z dobrim kompromisom med ceno in ohranjenostjo (vzdrževanostjo)? Na a**o_net pogledal, pri nekaterih motorje tudi videl v živo. A je poleg tega še kaj zanimivega trenutno na trgu? Motor kupujem za dlje časa (takšnega mnenja sem zaenkrat :huh: ), gledam pa letnike od 2008 navzgor.

Popravljeno . Popravil jack08
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20121002114901_g2hswb81vk4mcu.jpg

Link do novice in fotografij novega GS-a za modelno leto 2013

http://www.motosvet....12-r1200gs.html

Agregat je v novi izpeljanki opremljen s šeststopenjskim menjalnikom s zdrsljivo sklopko v oljni kopeli

Ali to pomeni enako olje menjalnika in motorja? Po fotografijah sodeč izgleda še vedno ločen menjalnik od motorja.

Nihajka je na levi strani najbrž zaradi poenotenja delov s serijo K.

Zanimive a ne najbolj posrečene so dimenzije pnevmatik. Za sprednje 120/70/19 ni neke velike izbire, posledično je tudi cena visoka. Zadnjih pnevmatik dimenzij 170/60/17 je sicer na izbiro precej, a še vedno če hočeš imeti par s sprednjo je izbira le ena in seveda spet zelo visoka cena. To se bo sicer spremenilo z masovno proizvodnjo a vseeno ne čez noč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Auspuh je pa ko bojler ! Dobro da ni slike z desne strani, bi še koga kap.

Aja, pa za KTM velja isto.

Na povezavi so slike z vseh strani.

Ampak ta mi je pa všeč in bi ga imel...mogoče čez nekaj let, rabljenega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!