Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

hmm, zanimivo. Jaz sem pri letniku 2010 dobil: 2x ključ +2x alarm obesek + 1x plastični ključ + 1x luštno črnolasko.

 

Kaj ti še prodajaš motor (z vso dodatno opremo)? :whistle:

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam bmw rallye 3 kombinezon, za velikost osebe od 180-190 cm..praktično nov in čelado Arai tour x 4, velikost M. Več na zs.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo kataloške številke od variant sedežev za letnik 2008. Najbrž imam serijsko višino, kolikor sem zasledil naj bi bili serijski in visok 2 stopenjsko nastavljiv, najnižji pa brez nastavljanja?

 

Uporablja kdo Bagster sedež? Z novimi škornji (debelejši podplat) mi je postal sedež prenizek :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podarim zadnji blatnik,nov!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal je bil po PM nekdo drug prvi :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravko zgleda da nikol za kar se opravičujem ,vsa dokumentacija z navodili vred za alarm je šla novemu lastniku :blush:

lahko ti dam pa za pir pa greva se enkrat skupaj zapeljat do tega možakarja nam bo dal papirje in stvar urediva za 5 min!?

Jaz sem fraj ko penzionist,poklič pa se dogovoriva!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj neka navodila sem našu na netu ampak mi nekak ne zalaufa....vse kao dela. pa ne dela spljoh. menda lahko samo serviser z računalnikom to znova poveže daljinca in alarm. ampak pri selmarju imajo samo nek NOVI računalnik ki tega modula kao ne podpira...no to je blo lani. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če je tako ti lohk dam privat št. od mehanika ki ima vse testerje in je meni šraufal in še šraufa motorje(BMW) je pa glavni mehanik pri BMW ,več če te zanima na PM :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem kufre za mojga GS-a..nekak najbolj mi grejo po muziki Givi trakker outback. Sedaj pa vprašanje? Naj vzmame levega 37L in desnega 48L, ali oba 37 literska? Pri varianti 37L,48L se mi zdi vse skupaj mal široko ...več kot meter :unsure: ...a je to sploh dovoljeno?

 

 

 

 

bmw-kufti.png

Popravljeno . Popravil robinhood
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem kufre za mojga GS-a..nekak najbolj mi grejo po muziki Givi trakker outback. Sedaj pa vprašanje? Naj vzmame levega 37L in desnega 48L, ali oba 37 literska? Pri varianti 37L,48L se mi zdi vse skupaj mal široko ...več kot meter :unsure: ...a je to sploh dovoljeno?

 

 

Glede na to, da placa na motorju vedno manjka ter da je neglede na izbor kufrov, motor širok in ritast, bi predlagal 48L desni kufer.

 

Dovoljena širina je sicer 1m, ampak če meter dobro segreješ, boš vedno v dovoljenih mejah :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater, a tisti auspuh res ne gre drugam, da mora biti kufer manjši... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi original kod pravi dromomaniac en ključ... debelejši alu, bolše prileganje na nosilec (pri padcu ostanejo na svojem mestu, preverjeno.. .) boš v predpisani širini... givi kovči imajo plastične zatiče, pa niso dosti cenej od original....

Popravljeno . Popravil dopolaoro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj mi boš zrihtal alarm? :-)

 

Če rabiš slo navodila, ti jih lahko pošljem...

 

Sicer pa lahko sam povežeš alarm in daljinec, po menjavi baterije....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trax je v redu, je pa širina z levim 37l in desnim 45l na GS-u že 105 cm ... mene sicer ne moti, merili me tudi še niso ... bolj me moti sistem zaklepanja, v kovček namreč ni problem priti z malo večjim izvijačem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trax je v redu, je pa širina z levim 37l in desnim 45l na GS-u že 105 cm ... mene sicer ne moti, merili me tudi še niso ... bolj me moti sistem zaklepanja, v kovček namreč ni problem priti z malo večjim izvijačem ...

To pa tako ali tako prideš v vsak kovček...  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!