Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

samo ne vem zakej ga je šou slikat med železniški odpad :hmm: že tko se gorica ne more glih pohvalit s kšno lepoto, ma to je pa res najbolj neugledn konc. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PrimozC, čestitam za novo avatar fotko :OK:......tista prejšnja je bila res nadležna :grim

Morem se spet tja zapeljat pa naredit novo :D...

 

samo ne vem zakej ga je šou slikat med železniški odpad :hmm: že tko se gorica ne more glih pohvalit s kšno lepoto, ma to je pa res najbolj neugledn konc. 

Odpad? Prsu je iz DE po tirih zgleda...saj ves BMW-ji grejo radi po tirih...Brečko style  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo ne vem zakej ga je šou slikat med železniški odpad :hmm: že tko se gorica ne more glih pohvalit s kšno lepoto, ma to je pa res najbolj neugledn konc. 

Upam da te moderatorji dajo na hladno ,seveda po tvojem nasvetu drugim......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Zadnje čase mi je pod polno obremenitvijo nekajkrat vrglo iz 4. prestave in začelo "vklaplati", torej kot da bi na pol sekunde na polno "trzal" s sklopko, če me razumete...včerej sem naredil eno tristotko, pa mi je dvakrat naredilo tako, enkrat pa ostala ročica menjalnika v zgornji poziciji, da sem jo moral z nogo taknit da je padla spet v pravi položaj. Je imel že kdo podoben problem? Dogaja se samo iz 3 v 4... Sumim prestavni mehanizem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Par dodatkov od Touratech zmonitranih. Hvala uporabniku poggy za tole :)

 

Zaščita prednjega žarometa.

2014-12-01-185436.jpg

 

 

Cevasta zaščita radiatorjev - podaljšek originalne zaščite cilindrov.2014-12-01-185443.jpg2014-12-01-185436.jpg

 

Zaščita kardana.

2014-12-01-185455.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tiste grde zaščite zadnjega kolesa še nis uspel dol vreč?

Pri Zorniku na Bledu dobiš lični karbonski podblatnik.

Sem jo včerej videl zmontirano na kolegovem GSA-ju

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tiste grde zaščite zadnjega kolesa še nis uspel dol vreč?

Pri Zorniku na Bledu dobiš lični karbonski podblatnik.

Sem jo včerej videl zmontirano na kolegovem GSA-ju

A tisto zadaj mislis? Meni je pa vsec :) ze na Multistradi ko sem gledal mi je bla vsec...Podblatnik sem ze gledal sicer ne karbonski je pa 160€ ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par dodatkov od Touratech zmonitranih. Hvala uporabniku poggy za tole :)

 

Zaščita prednjega žarometa.

2014-12-01-185436.jpg

 

 

Cevasta zaščita radiatorjev - podaljšek originalne zaščite cilindrov.2014-12-01-185443.jpg2014-12-01-185436.jpg

 

Zaščita kardana.

2014-12-01-185455.jpg

Zelo lepo! :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Hmm dobil sem zelo ugodno ponudbo blatnika kot na fotki, celo cenejši kot plastičen je...a bo ok ali bo preveč kičasto zgledalo na GS-u.... :whistle:

 

bmw-r1200gslc13-carbon-kohi-10.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm dobil sem zelo ugodno ponudbo blatnika kot na fotki, celo cenejši kot plastičen je...a bo ok ali bo preveč kičasto zgledalo na GS-u.... :whistle:

 

bmw-r1200gslc13-carbon-kohi-10.jpg

Jaz sem imel isto gor zmontirano in kar naj bo kičasto,ta blatnik lepo pobira svinjarijo ki jo drugače razmetava na vse strani......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm dobil sem zelo ugodno ponudbo blatnika kot na fotki, celo cenejši kot plastičen je...a bo ok ali bo preveč kičasto zgledalo na GS-u.... :whistle:

 

bmw-r1200gslc13-carbon-kohi-10.jpg

Kičasto bo, če bo samo blatnik carbon. Zadevo moraš še nekje ponoviti (na prednjem delu, blatnik, ali zaščita ročk, ali ledvičke na rezervarju)), da bo motor izgledal uravnoteženo in estetsko.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obema, zaenkrat bo samo blatnik...to si ja kupim za rojstni daj ;) pol pa se zascita avzpuha in prednji blatnik si tudi ogledujem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kičasto bo, če bo samo blatnik carbon. Zadevo moraš še nekje ponoviti (na prednjem delu, blatnik, ali zaščita ročk, ali ledvičke na rezervarju)), da bo motor izgledal uravnoteženo in estetsko.

A si se ti zgubil,govorimo o GS-u.....kakšna estetika.........nemc naredi motor za vozit ne pa za gledat  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si se ti zgubil,govorimo o GS-u.....kakšna estetika.........nemc naredi motor za vozit ne pa za gledat  :P

aha, pol pa vzem mojo izjavo za brezpredmetno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si se ti zgubil,govorimo o GS-u.....kakšna estetika.........nemc naredi motor za vozit ne pa za gledat  :P

Zakaj si ga pa mel ti (skor) zmeri lepo zglancanga :P mal more bit tudi za oči :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha :) ta debata okol grde bmw R linije me spomni na uno foro pr babah....ženska k barbika, luštna, simpatična, lepe wčke, skratka za ožent...vsi prjatli gledajo in se slinijo, prstopiš, jo ogovoriš, se ti lepo sladko nasmehne, v pol sekunde imaš 200 pulza...pomežikne......in ti reče "ODJEBI!!"

Prjatli se smejijo, ti pa prbiješ: ahh, ni moj tip...

Nauk: dost nas je takih k nam ni všeč samo zatu k si ga nismo sposobni kupit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha :) ta debata okol grde bmw R linije me spomni na uno foro pr babah....ženska k barbika, luštna, simpatična, lepe wčke, skratka za ožent...vsi prjatli gledajo in se slinijo, prstopiš, jo ogovoriš, se ti lepo sladko nasmehne, v pol sekunde imaš 200 pulza...pomežikne......in ti reče "ODJEBI!!"

Prjatli se smejijo, ti pa prbiješ: ahh, ni moj tip...

Nauk: dost nas je takih k nam ni všeč samo zatu k si ga nismo sposobni kupit :D

Moj prjatu bi lohk kupu vsaj 3,pa noče ker je zaljubljen v Kawo  :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa nej kupi enga meni, sej se mu ne bo poznalo   :grim  :grim  :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa nej kupi enga meni, sej se mu ne bo poznalo   :grim  :grim  :grim

Ja men ga je kupil,pa še mi bo kakšnega a ne Miško  :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem namontiral MachineArtMoto-ov Mud Sling

 

Zadeva  opravlja svojo nalogo perfektno.

post-478-0-81622400-1420649284_thumb.jpg

post-478-0-41970800-1420649310_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!