Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

To pa tako ali tako prideš v vsak kovček...  :blush:

... originalni BMW-jevi kovčki imajo zaklepanje vseeno malo bolj ''varno'' rešeno ...  :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni Trax malo spuščajo... Ne pri tesnilu na pokrovu ampak na ostalih spojih... Niso pa bili nikoli poškodovani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake sode vozte gor :). Pa sej niste AMZS pomoč na cesti!

Bla, bla.

Je pa fajn, ko greš kam za deset dni ali več in imaš sabo tudi kaj ''rezervne krame'', ne pa samo rezervne gate in kartico.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla, bla.

Je pa fajn, ko greš kam za deset dni ali več in imaš sabo tudi kaj ''rezervne krame'', ne pa samo rezervne gate in kartico.

Tisti, ki imamo prazne kartice, potrebujemo velike kufre :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Imam problem z števcem na gs-u. In sicer imel sem poče lcd zaslon in sem kupil drugi števec, ta pa je bil od novejšega letnika in je bila grafika druga, tako da sem se vozil kar z drugim števcem. In ker se ne ujemata so skupni prevoženi km utripali.. sedaj po približno 3000km sem dobil enaki števec in sem menjal lcd zaslon tako da sedaj je original od tega motorja števec ampak kilometri vseeno utripajo, torej je problem v tem da sem se 3000km vozil z drugim števcem.. Kako bi lahko rešil zadevo da kilometri ne bi več utripali?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Imam problem z števcem na gs-u. In sicer imel sem poče lcd zaslon in sem kupil drugi števec, ta pa je bil od novejšega letnika in je bila grafika druga, tako da sem se vozil kar z drugim števcem. In ker se ne ujemata so skupni prevoženi km utripali.. sedaj po približno 3000km sem dobil enaki števec in sem menjal lcd zaslon tako da sedaj je original od tega motorja števec ampak kilometri vseeno utripajo, torej je problem v tem da sem se 3000km vozil z drugim števcem.. Kako bi lahko rešil zadevo da kilometri ne bi več utripali?

lp

To ti bo rešil edino BMW- servis z njihovim računalnikom !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

17800 Novih - vodno hlajenih BMW-ejev R-1200GS mora na odpoklic zaradi nezavarovanega oljnega tesnila (semeringa) na izhoddu pogonske gredi(kardana),ker ga vsled pritiska olja(oljnih par) lahko porine ven in olje teče direktno na zadnjo gumo ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je res, da BMW-ja ne smeš kupovat prvi 2-3 leta  :mellow:

Nekateri tule pa bodo rekli da ga sploh ne smes kupvat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri tule pa bodo rekli da ga sploh ne smes kupvat!

BMW je odličen motor, ni pa edini takšen. Vsak ima svoje prednosti in slabosti, vsak ima svoje specifike. Zato tudi različnim ljudem ustrezajo različni motorji. Danes slabih motorjev ni več, škoda edino, da z razvojem tako hitijo (nekateri bolj, drugi manj).

 

Vse ostale debate, prerekanja in prepiri na to temo so brezpredmetni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

 

je mogoče že kdo kdaj na originalne kovčke od Gs vezal kaj na vrh?? Kako bi kaj ruzak fiksiral??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če misliš na originalne plastične (raztegljive). raje pozabi.

Zadeva je že v osnovi bolj tako-tako fiksirana. konstruktorja bi osebno dal j-ebat!

 

Alu so OK!

 

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja..na raztegljive sem mislil....mogoče kaj lahkega..podmetač za na plažo ali kaj podobnega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, kako trdno držijo na nosilcih.

Če je OK, potem imaš srečo!

 

V nasprotnem primeru pa raje nebi preveč obremenjeval že tako butasto izvedenega fiksiranja kovčkov. Dol preverjeno ne bojo padli.

 

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja..na raztegljive sem mislil....mogoče kaj lahkega..podmetač za na plažo ali kaj podobnega..

Kamot, preverjeno tudi na dolgi tur. samo veži spodaj na ogrodje (sivo) z gumicami in ne samo na kufer. Brez skrbi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!