Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Ja in kako se je potem znašla Toyota na vašem dvorišču?!? Po pomoti ali zavestno, da je že dozorel čas za nabavo tudi nečesa, kar ni bavarskega porekla. In predvidevam, da je tvoja ura Swiss made iz kolekcije BMW M Power ...

Žena jo je ZAVESTNO kupila,ker je hotela mali mestni avto in to HIBRIDA na žalost BMW ga še ne proizvaja !post-27744-0-16555800-1409347060_thumb.jpgpost-27744-0-62025600-1409347084_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal mi je dolg čas v tem deževnem vremenu, pa se poigravam z mislijo, da bi pokrov tanka in nos mojega GS-a malo preoblekel v kakšno 3D carbon folijo, ali pa posprejal s plast dip-om?! "= #

 

Je že kdo poskušal kaj podobnega? (Mislim da sem nekje na forumu zasledil, da je nekdo svojega GS-a oblekel v turkizno modro, pa ne najdem več zadeve) ... ;)

Popravljeno . Popravil robinhood
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Je že kdo poskušal kaj podobnega? (Mislim da sem nekje na forumu zasledil, da je nekdo svojega GS-a oblekel v turkizno modro, pa ne najdem več zadeve) ... ;)

 

@CB1300 v letu 2013

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo kakšen predlog za povišano prednjo šipco za GSA letnik 2009? Želel bi, da je čim višja, kolikor toliko estetska in da ne stane čez 150€ (s poštnino vred). Trenutno si ogledujem tole: http://www.ebay.it/itm/231271311744?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

Kak boljši predlog?

 

Mimogrede, tudi ideja prevlečenja posameznih delov s folijo mi je všeč. Recimo modre odsevne črte čez fluorescenčno rumeno odsevno podlago. Kje bi to lahko naročil v Ljubljani ali okolici?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem jaz kupoval za GSA sem kupil povišano zatemnjeno in originalno za 167€ v A-Cosmos in paše ko ata na mamo!

 

Edino če ti 17€ narobe hod :) pol si pa omisli kakšno po Snecerjevo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo kakšen predlog za povišano prednjo šipco za GSA letnik 2009? Želel bi, da je čim višja, kolikor toliko estetska in da ne stane čez 150€ (s poštnino vred). Trenutno si ogledujem tole: http://www.ebay.it/itm/231271311744?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

Kak boljši predlog?

 

Mimogrede, tudi ideja prevlečenja posameznih delov s folijo mi je všeč. Recimo modre odsevne črte čez fluorescenčno rumeno odsevno podlago. Kje bi to lahko naročil v Ljubljani ali okolici?

Kupi originalno  od GSA-ja vendar boš potreboval še aluminijast nosilec pa še ne vem ,če ti bo dovolj za tvojo višino jaz sem zmontiral še MRA spojler Imajo ga v TC-ju mislim ,da je 69,00€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakajte malo, saj imam gor originalno šipco od GSA-ja (glede na to, da gre za GSA l. 2009). A obstaja originalna povišana šipa za GSA? Ne najdem informacije o njej in koliko naj bi bila visoka.

 

No, jutri pokličem AC Cosmos in povprašam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A do GSA je najbrž višja kot original od GS ?

 

Če je tako potem bi jst poizkusil od GSA če mi kej bolj odgovarja, pri tej dobim namreč kr nekaj vetra v glavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A do GSA je najbrž višja kot original od GS ?

 

Če je tako potem bi jst poizkusil od GSA če mi kej bolj odgovarja, pri tej dobim namreč kr nekaj vetra v glavo.

Točno ... od GSA je višja, širša in ima dodatni nosilec ... če paše na GS pa ne vem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam na motorju Givi šipo, ki je res visoka in široka. Jo imam v najnižjem položaju, da med vožnjo gledam preko nje, mrčes in dež pa odnese preko čelade. Če bi jo imel postavljeno višje bi med vožnjo gledal skozi šipo, kot pri skuterju, ampak to mi ne paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na gs-u, sem imel šipo od givija-airflow...je variabilna..v vročih dneh si jo spustiš v Trstu sem dal zanjo 120 eu. enkratna..

 

http://www.motorradzubehoer-hornig.de/Unternehmen.html?newsid=149--Gewinner-des-brandneuen-AirFlow-Windschildes

 

Me veseli, da ti pomaga. Zame ne pride v poštev, ker je za GS, jaz pa iščem šipo za GSA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Saj cenim pomoč in predloge, čeravno niso za GSA. Morda bo pa komu drugemu v pomoč. Jaz bom na koncu vzel tisto z eBay-a in potem sporočil, kako se obnese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, kaj te moti pri serijski?

Prenizka mi je. Na prejsnjem motorju sem imel aftermarket povisano sipco in mi to zelo ustreza, ker se rad vozim z odprtim vizirjem na celadi.

@ Snecer

A lahko, prosim, odjebeš s svojimi kompleksi in idiotskimi komentarji. Fak, lahko bi bil tvoj foter, če me ne bi pes prehitel pri ograji!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GS ne bi smel it 200, vsaj po papirjih ne  :grim

uradno po papirjih je končna hitrost GS-a.....   + 200km/h   :OK:

 

(to velja vsaj od letnika 2009 naprej)

Popravljeno . Popravil nejcgs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!