Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Vojaške bi bile maskirne in te se še manj vidijo..no morda puščavske barve kot pri KTM-u na vrhnji sliki.

 

Moj namen je bil narediti motor bolj viden/vpadljiv. Ker GSA nima ravno veliko nalepkam prijaznih površin, je polepljena površina dokaj majhna, glede na celotne gabarite motorja. Enkrat prideta na vrsto še kovček in zadnji konec in potem res neham s tem :)

 

Od kar sem letel čez avto sem spremenil tudi oblačila in zaščitno opremo. V bodoče kupujem samo svetlejšo opremo, po možnosti s fluo vstavki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz, dobr si napisu. Sigurno boš dobil reklamacijo, ter odgovor od Slovenskega zastopnika. Si jih pa pozabil vprašat, če ti dajo svoje privoljenje, da to napako javno pokažeš na Youtubu. Ta fora dobro pali. Danes se vsi proizvajalci bojijo youtuba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa orožja bodo prišla v poštev, delno so to tudi forumi. Kot sem večkrat napisal, najraje pohvalim, saj to pomeni, da sem imel dobro izkušnjo. Nimam pa posebne ljubezni ne do znamke ne do kogarkoli, da bi ne napisal tudi negativno izkušnjo. No, upam, da se bo tole dalo rešiti drugače.

 

Vmes pa še sporočilo BMW USA LLC njihovim strankam:

post-1019-0-01571000-1412007122_thumb.jpg

 

Hvala Kastiju za povezavo. Več glav več ve in to je ena največjih vrednosti forumov kot je ta.

http://www.ukgser.com/forums/showthread.php?379393-Fuel-Strip-Warranty-Extended-to-12-Years/page2

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo morda kje na polici v garaži "žmigavc", bel, za GS letnik 2006? Zdaj ne vem ali sta enaka levi in desni a če slučajno nista- potrebujem levega spredaj (celega, z nosilcem).

Ne bi rad na OMV-ju komu kaj dol šraufal, medtem ko tisto kavo srebate in pametujete...   :)

 

Kako izgleda pa na fotki (kjer je sicer foktan desni):

 

IMG_0680.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa nazaj sem spraševal po podjetju, kjer bi se dalo naročiti fluorescenčno folijo oz. lepljenje le te na motor. Našel AW Design v mojem koncu žabilenda in rezultat je:

 

C'ME poslikava :boobies:

 

attachicon.gifIMAG0097.jpg

 

Še dobro, da je GSA tako grd in ga ne moreš zafrkniti tudi, če bi hotel.

:topic: AW design zakon, vse kar rabimo v zvezi s folijo dobimo pri njih. Od fototapet, do car wrapov in naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz, dobr si napisu. Sigurno boš dobil reklamacijo, ter odgovor od Slovenskega zastopnika. Si jih pa pozabil vprašat, če ti dajo svoje privoljenje, da to napako javno pokažeš na Youtubu. Ta fora dobro pali. Danes se vsi proizvajalci bojijo youtuba.

 

Sladko se jebe večini SLO zastopnikov za BMW, kaj pišeš o njih in kam pišeš!  Na BMW v Nemčijo ali na Jutub!!!

Preverjeno 2x-ne govorim kar nekaj brez veze!!!

Tudi če jim daš mail v vednost vsaj v mojih primerih niso imeli toliko jajc, da bi vsaj potrdili prejem in branje pošte  :SS.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sladko se jebe večini SLO zastopnikov za BMW, kaj pišeš o njih in kam pišeš!  Na BMW v Nemčijo ali na Jutub!!!

Preverjeno 2x-ne govorim kar nekaj brez veze!!!

Tudi če jim daš mail v vednost vsaj v mojih primerih niso imeli toliko jajc, da bi vsaj potrdili prejem in branje pošte  :SS.

Potrjujem. Sam sem najprej klical v Berlin, nato München, ker je Berlinčan izjavil, da oni nimajo z mano nič, arogantni Bavarec mi je odgovoril, da oni z Slovenijo nimajo nič, da naj govorim z zastopnikom v Sloveniji. Naj se jebejo z njihov propelerjem...

 

Kurc je samo, ker mi je vožnja na GS všeč

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tega TRW-ja ne, meni skoraj diske požrlo, zavorni učinek pa slab, edino fino so se grele pa felge črne ko od premoga po samo parih zaviranjih.

Kot je že mtko dejal, tudi jaz uporabljam Brembo sinter na svojem RT-ju (so iste zavore kot na GS-u). Zavorni učinek super, brez pregrevanja, še lepo mi je poravnalo disk, felga pa tudi po par tisoč km nič črna. Aja pa TRW ploščice sem moral menjavati skoraj tako pogosto kot olje, se pravi se tudi ta računica, da so malo cenejše ne izide!

 

Še tip Brembo ploščic za prvo kolo:
Typ: 07 BB 26 SA

 

Tukaj še en primerjalni test, na katerem se mimogredeb ploščice iz prve vgradnje (torej BMW original) niso najbolje obnesle:

http://motorrad.scheidecker.eu/pdf/bremsenpeiniger.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega hudiča je bilo potrebno menjat po samo cca. 15kkm prevoženih. Zadnji disk je še danes brazdast zaradi teh ploščič! No vsaj prve sem uspel zgladiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, enake izkušnje, sicer na 800twin boljše polovice. Po 9kkm so bile prednje čisto na koncu.

Feltna pa ves čas popolnoma črna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tud brembo ene mehkejše, kot sinter, niso rdeče ampak modre, hitrejš gredo pa feltna je bl črna.

Drugač pa maš na brembojevi strani, prav konfigurator kater tip obstaja pri njih za tvoj motor in katere oni priporočajo.

Za komplet motor 2 x spredaj in 1 x zadaj morš računat 110 evrov na dom.

Ma pa brembo zdaj v ponudbi "sosedov Lojze", cene pa nisem preverjal.

S kakšnim TRW se pa ne morem pohvalit, moja izkušnja je ta, da so ble hudičev trde in se je poznal samo na diskih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega hudiča je bilo potrebno menjat po samo cca. 15kkm prevoženih. Zadnji disk je še danes brazdast zaradi teh ploščič! No vsaj prve sem uspel zgladiti.

 

Človek bo bral, pa bo mislu da so poden od podna...o katerih TRW je govora?

 

Jaz mam organske, so mehke-logično če so organske, primejo super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je ravno govora o brembo/sinter, men so tut na njihovi www strani priporočali le te in prijele so odlično, dokler nisem opazil, da mi žrejo diske.....so sam še letele v koš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, Lucas sinter je zelo dober na testu. Sam sem vzel organske in te se morda hitreje obrabijo vendar naj ne bi preveč obrabljale diska. Z zavornim učinkom sem zadovoljen, koliko bodo zdržale, bom pa šele videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je normalma "zracnost" zadnjega kolesa, naprej/nazaj. Se pravi ce je motor na stojalu, ugasnjen in v prestavi, kolk je tist hod da cutis kdaj se zacne zraven premikati tudi ostali pogonski sklop?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!