Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

pred 1 uro, vandrovec pravi:

...jaz teh dodatkov na motorju ne rabim. :P

Seveda da ne ti rajši nastaviš ventile :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Seveda da ne ti rajši nastaviš ventile :P

BMW pač zahteva vsako leto pooblaščen servis. Japonci niso tako zahtevni...:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9. 2. 2016 at 1:32 PM, HyperJack said:

EVOTECH PERFORMENCE, samo kapo dol, ponovno presenečen nad kvaliteto. 

dsc5391.jpg

dsc5401-1500.jpg

MACHINE ART pa druga firma pred katero dam kapo dol. Zaščita celo 2 € cenejša kot original BMW. Prav tako ob prevrnitvi nudi več zaščite od originalne zaščite. Celotni notranji del je obdan z debelo termo gumo, ki absorbira pritisk. 

dsc5409-1500.jpg

Samo še privijači je treba :OK:

Kje si nabavil?

Si že montiral, če ja, daj sliko kako zgleda na motorju.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ftp pravi:

Kje si nabavil?

Si že montiral, če ja, daj sliko kako zgleda na motorju.

 

Lp

EvoTech performence

NippyNorman

NIsem še montiral, kakor sneži zunaj še ne izgleda da bi se mi kam mudilo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima skupni nakup iz Evotech performance naj me kontaktira. Drugače pa koda za popust na njihovi strani (-10%) je facebook2016.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za eu in bližnjo okolico je odličen,

za dr_speed .ov BAM in une mostove je pa AT oz Y pomoje boljša izbira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali sta original stranska kufra z nosilcem enaka za normalen GS kot za adventure?

S slike se mi zdi isto, tista blenda za lukno je itak pod prtlažnikom za adventure. Imam samo prtlažnik od ADV.

Bmw_prt.jpg.87636563819f1122160b28952387

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če na navadnega montiraš železje potem ja,sam sem iz gsa po ral dol to železje in dal gor plastične od navadnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

56 minutes ago, KyoKon said:

Ali sta original stranska kufra z nosilcem enaka za normalen GS kot za adventure?

S slike se mi zdi isto, tista blenda za lukno je itak pod prtlažnikom za adventure. Imam samo prtlažnik od ADV.

Bmw_prt.jpg.87636563819f1122160b28952387

Nosilec za sovoznikove stopalke je treba zamenjati. Cca 150€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, motolover pravi:

Nosilec za sovoznikove stopalke je treba zamenjati. Cca 150€.

Imam samo tisti železni prtljažnik od GSA, ostalo je GS, se pravi če si umisliš original stranske kufre od BMW je treba druge nosilce za tačke, če prav razumem? Še ena slika od moje kolibe.

BMW_prtlaznik.thumb.jpg.b9616ca4c35de025

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za starega ne bi vedel, pri LC je to sigurno.

GS ima nosilce stopalk sovoznika primerne za Vario kovčke, Adventure za alu kovčke. Če hočeš dati na Adventurja Vario kovčke (in obratno), moraš zamenjati tudi nosilce. Pokliči kateregakoli BMW prodajalca in ti bo povedal kako je stvojim modelom!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odletelo mi je par kosov od motorja oz., sem jih izgubil.

Zanima me, kje ponavadi naročate original rezervne dele. Na pooblaščenem servisu ali kje preko spleta, kot je npr. ta stran: http://www.ascycles.com/Illustrated_catalog2/MicroList.aspx?id=51558&catID=&catname=&bindName=Windshield&bindCat=46_0842    

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motolover pravi:

Za starega ne bi vedel, pri LC je to sigurno.

GS ima nosilce stopalk sovoznika primerne za Vario kovčke, Adventure za alu kovčke. Če hočeš dati na Adventurja Vario kovčke (in obratno), moraš zamenjati tudi nosilce. Pokliči kateregakoli BMW prodajalca in ti bo povedal kako je stvojim modelom!

 

Če se prav spomnim, mislim da pri staremu potrebuješ samo nosilce kovčkov, sovoznikove tačke so namreč privarjene na grušt in ne vijačene kot pri LC modelih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, vandrovec said:

Odletelo mi je par kosov od motorja oz., sem jih izgubil.

Zanima me, kje ponavadi naročate original rezervne dele. Na pooblaščenem servisu ali kje preko spleta, kot je npr. ta stran: http://www.ascycles.com/Illustrated_catalog2/MicroList.aspx?id=51558&catID=&catname=&bindName=Windshield&bindCat=46_0842    

Hvala

Kar pri nas, deli so v par dneh tu in če bi po pomoti naročil napačnega, lahko zamenjaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Ali bi lahko prosim kdo izmeril porabo toka svojega motorja v mirovanju (gs ali gsa do l13). Se pravi: baterija preko A-metra kontakt na 1, da se elektronika postavi in izklop kontakta ter ključ ven. Zanima me poraba po par minutah brez kontakta.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, KNNMS pravi:

Pozdravljeni!

Ali bi lahko prosim kdo izmeril porabo toka svojega motorja v mirovanju (gs ali gsa do l13). Se pravi: baterija preko A-metra kontakt na 1, da se elektronika postavi in izklop kontakta ter ključ ven. Zanima me poraba po par minutah brez kontakta.

Hvala.

In v čem / kje imaš težavo?

Popravljeno . Popravil KyoKon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, KyoKon pravi:

Imam samo tisti železni prtljažnik od GSA, ostalo je GS, se pravi če si umisliš original stranske kufre od BMW je treba druge nosilce za tačke, če prav razumem? Še ena slika od moje kolibe.

BMW_prtlaznik.thumb.jpg.b9616ca4c35de025

Če bi tu gor želel dati originalne kovčke od GSA bi moral dodati še stranske železne nosilce! Če pa bi želel dati stranske vario plastične pa bi moral odstranit ta železni nosilec ki ga imaš in dodati tam nha zadnjih tačkah take plastike v katere pride zataknjen kovček .......tako se spomnim jaz iz svojega GSA ,prodal sem forumašu vse železje iz GSA ki si ga je montiral na navadnega GS -a jaz pa sem dal gor plastične original vario kovčke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

Če bi tu gor želel dati originalne kovčke od GSA bi moral dodati še stranske železne nosilce! Če pa bi želel dati stranske vario plastične pa bi moral odstranit ta železni nosilec ki ga imaš in dodati tam nha zadnjih tačkah take plastike v katere pride zataknjen kovček .......tako se spomnim jaz iz svojega GSA ,prodal sem forumašu vse železje iz GSA ki si ga je montiral na navadnega GS -a jaz pa sem dal gor plastične original vario kovčke.

Kmet, sej kufri so od GS-a, ne od GSA,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, KyoKon pravi:

In v čem / kje imaš težavo?

Ob odvzemu kontakta je poraba 200mA in po cca 20 sek. pade na 70mA. Zdi se mi, da je poraba prevelika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!