Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

pred 10 minutami, KyoKon pravi:

Kmet, sej kufri so od GS-a, ne od GSA,

Originalni plastični ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎17‎. ‎02‎. ‎2016 at 17:05, vandrovec pravi:

Odletelo mi je par kosov od motorja oz., sem jih izgubil.

Zanima me, kje ponavadi naročate original rezervne dele. Na pooblaščenem servisu ali kje preko spleta, kot je npr. ta stran: http://www.ascycles.com/Illustrated_catalog2/MicroList.aspx?id=51558&catID=&catname=&bindName=Windshield&bindCat=46_0842    

Hvala

Jaz sem 2 tedna nazaj naročil nekaj delov iz te strani: https://www.motobins.co.uk/

Naročeno dobiš v 3-4 delovnih dneh.

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gift, kaj ce bi ti nos kam drugam vtaknil, ti je ze v mozgane usekal v vsem tem casu.... :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, Kmet2 pravi:

Originalni plastični ?

Tako je, baje je itak vse isto, rabim neki za na daljšo furo sploh če sva dva, če si sam maš top case, tank torba pa še mal navežeš dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, speedfighttuning pravi:

Jaz sem 2 tedna nazaj naročil nekaj delov iz te strani: https://www.motobins.co.uk/

Naročeno dobiš v 3-4 delovnih dneh.

Imajo tudi za 1200 gs ali le slabo vidim? Pravzaprav rabim le en vijak in matico za za fiksirat vizir, kjer se nastavlja.

Sicer bi lahko tudi tu naročil: https://www.bmwbike.com/index.php?e=mhs    pa manjka en kos ali ni na zalogi.

Vseeno pojdem tokrat na najbližji servis, lahko bi sicer začasno nadomestil tudi s standardnim vijakom, verjetno je matica malo posebna, da se zadaj nekam zaskoči. Nisem še podrl, lani sem, pa si nisem zapomnil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, vandrovec pravi:

Imajo tudi za 1200 gs ali le slabo vidim? Pravzaprav rabim le en vijak in matico za za fiksirat vizir, kjer se nastavlja.

Sicer bi lahko tudi tu naročil: https://www.bmwbike.com/index.php?e=mhs    pa manjka en kos ali ni na zalogi.

Vseeno pojdem tokrat na najbližji servis, lahko bi sicer začasno nadomestil tudi s standardnim vijakom, verjetno je matica malo posebna, da se zadaj nekam zaskoči. Nisem še podrl, lani sem, pa si nisem zapomnil...

Izberi kategorijo R 1200, potem pa poiščeš skupino delov in ti za vsak del posebej piše na katere modele iz serije R 1200 paše. Možno je tudi da delov ki jih iščeš nimajo, ampak jaz sem do sedaj dobil pri njih vse kar sem rabu. Imajo pa tudi live support, čez dan so večinoma online in če jih takrat kontaktiraš ti takoj odgovorijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KyoKon pravi:

Tako je, baje je itak vse isto, rabim neki za na daljšo furo sploh če sva dva, če si sam maš top case, tank torba pa še mal navežeš dovolj.

Mislim da boš potem moral odstranit tisti prtljažnik od GS.a saj ima ravno tam tisti dve luknji na katere se vpne  stranski kovček .

Evo tuki ena slika o čem ti govorim ,potrebuješ takšne nosilce,evo ene za dobro ceno sem ti našel :OK:

http://www.bolha.com/dodatna-oprema/oprema-za-motorna-kolesa/kovcki-torbe/moto-kovcki/nosilca-za-stranska-kovcka-za-bmw-r1200-gs-2004-2012-1300566757.html

Naslednja pa ti kaže kako je takšen nosilec namontiran na motorju,poleg štifta pa imaš eno od tistih 2 lukenj ki sem ti govoril o vpetju ,katerih sem ti govoril da pride vpet kovček ti pa imaš tam tisto železje od GSA če sem prav razumel .:)

 

 

Original-kovcki-in-nosilci-BMW-R1200-GS-2004---2012_55f590f726048.jpg

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toti od Šeruge je pa fejst umazan :D

20160219153241.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

2 hours ago, HyperJack said:

Toti od Šeruge je pa fejst umazan :D

20160219153241.jpg

Katere gume so gor, Metzeler Karoo 3?

Mimogrede, prišle so nove gume za GS: Michelin Anakee 3 Wild, konkurenca Conti TKC 80.

12742129_10156552062860188_4443927836142

 

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, motolover pravi:

 

Katere gume so gor, Metzeler Karoo 3?

Mimogrede, prišle so nove gume za GS: Michelin Anakee 3 Wild, konkurenca Conti TKC 80.

12742129_10156552062860188_4443927836142

 

Heidenau K60 Scout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, Wild je nova guma, nihče je še ni resno preizkusil. TKC 80, ki je podobna, se menda obnese povsod dobro. Čez kak teden ali dva jih bom dal gor in bom lahko povedal. En nemški inštruktor pri BMWju mi je rekel, da jih uporablja celo leto, za teren in cesto. Težava teh štofelcov je htrejša obraba. Če si veliko več na cesti, kot terenu, so najbrž TKC 70 boljša izbira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na advrider je že nekaj uporabnikov te gume. Pa tudi prvi defekt je napisan - mogoče pa nesrečno naključje, saj je to napisal samo en uporabnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, motolover pravi:

Ne vem, Wild je nova guma, nihče je še ni resno preizkusil. TKC 80, ki je podobna, se menda obnese povsod dobro. Čez kak teden ali dva jih bom dal gor in bom lahko povedal. En nemški inštruktor pri BMWju mi je rekel, da jih uporablja celo leto, za teren in cesto. Težava teh štofelcov je htrejša obraba. Če si veliko več na cesti, kot terenu, so najbrž TKC 70 boljša izbira.

Bi ti meni svetoval TKC70, ker sem več na asfaltu kot offroadu ? Na primer za Albanijo, ker je že do tam ful asfalta tam bi pa malo po šikari prepeljal nekaj prelazov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta zadnjo sezono prevozil Albanijo, pri tem makadamske oseke , dolino Tamare, Theth, cesto Maliq-Gramsh, na 1150gs v dveh na motorju z TKC70 s katerimi sem zelo zadovoljen. Trenutno imam z njimi okoli 10500km pa imajo še 4mm profila.

Prevozil sem tudi po Bosni nekaj makadama in se je bolje pokazala kot stara Tourance, vsekakor pa ni kot TKC80 seveda izven ceste, zato pa na asvaltu, suhem ali mokrem suverena in po moje precej boljša od Tourane, Tourance EXP ali Anakee 2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, tonystx said:

Bi ti meni svetoval TKC70, ker sem več na asfaltu kot offroadu ? Na primer za Albanijo, ker je že do tam ful asfalta tam bi pa malo po šikari prepeljal nekaj prelazov.

Po prebranem na netu, zagotovo. Zdaj bom dal gor TKC 80, ampak to res z določenim namenom za več terena, potem pridejo TKC 70. Če boš rabil, lahko naročim še zate, Nemci so za gume cenejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, motolover pravi:

Po prebranem na netu, zagotovo. Zdaj bom dal gor TKC 80, ampak to res z določenim namenom za več terena, potem pridejo TKC 70. Če boš rabil, lahko naročim še zate, Nemci so za gume cenejši.

pr nas 127 + 153 €.??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, tonystx said:

pr nas 127 + 153 €.??

To je za LC?

...ker za "ta starega" sem dal 210 z ventilom, centriranjem in montažo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, ftp pravi:

To je za LC?

...ker za "ta starega" sem dal 210 z ventilom, centriranjem in montažo.

Tako ja. Trgovčki sklepajo, da če imamo za nov motor damo lahko malo več za gumo. Totalno zgrešeno razmišljanje.

Trenutno iščem povišanje krmila. Tisti,ki ste ga že montirali : se obnese, se splača vgradit ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!