Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

pred 6 minutami, vandrovec pravi:

Imam take Mitaske gor

in kakšni so občutki?

Letos bom menjal ali na e-08 ali pa novo terraforce

 

pred 19 minutami, motolover pravi:

cca 113€

Mitas nima dimenzij 170/60 17.

Dobra cena, kaj pa 110/80 r19, boš kaj naročeval v kratkem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, u-r-o-s pravi:

in kakšni so občutki?

Letos bom menjal ali na e-08 ali pa novo terraforce

Za makadam in suh asfalt je zelo dobra. Dvakrat mi je zadnje kolo zdrsnilo v ovinku in to zvečer na mrzlem asfaltu ali rosi na cesti. Obakrat v Šk. Loki, morda imajo tam tudi posebno gladek asfalt? Prednja guma je dobila trikotno obliko, na sredini je nastal rob...morda se preveč po ovinkih vozim? Zvozil jih bom do konca, potem bomo pa videli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, u-r-o-s pravi:

Pri novi terraforce me je "strah" da je preveč cestno usmerjena, deluje kot trailattack

Je to nova Mitas? Kaj pa cena, je primerljiva z E-08?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 28. 2. 2016 at 11:24 AM, motolover said:

Škatlo za orodje. Notri sem dal orodje, komplet za krpanje gum, prvo pomoč, cevko za bencin in še kaj pride. Fino je, da je za zakleniti in vodotesna.

http://www.touratech-usa.com/Store/PN-045-5610/Toolbox-for-BMW-OEM-Pannier-Rack-R1200GS-ADV-All-Years

045-5610-43-2.jpg?size=prodfull

Kako pa kaj opozorilo, da lahko blatnik udari v škatlo?

Ker se vozim večinoma v dveh in polno prtljage se je že zgodilo da smo šli "do dna", ne vem ali nabaviit tega ali kaj drugega.

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, u-r-o-s said:

Dobra cena, kaj pa 110/80 r19, boš kaj naročeval v kratkem?

49,20.

Čez en mesec.

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, motolover pravi:

49,20.

Čez en mesec.

Huh tole je pa hudo ugodno, 163€ komplet, ceneje kot terraforce in malo bolj offroad naravnana

Ti javim kako se bom odločil, od kod pa si?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Lipstick said:

Tako resen proizvajalc je sigurno amortizer ven odšravfal in preizkusil, al kako ? Motollever odšraufi .......

Ja, zato pa to opozorilo...

 

tt.thumb.JPG.73be45cf80be1e1009c10e94952

Samo ne vem kolikšen je to problem. Ali samo podrsa ali kar udari in še kaj polomi?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se celo polomi. Niso redki primeri, da se je polomil tudi pri motorjih brez te torbice. Američani jih na veliko snemajo, menda je edina funkcija preprečevanje špricanja nazaj in zadovoljitev EU zakonodaji. BMW na motorjih za GS Challenge nima tega blatnika, ker se rad zatakne na štofeljce pri terenskih gumah.

GS-Trophy-bikes.jpg

 

 

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resno razmišljam o menjavi svojega gs za gs adventure. A mi lahko prosim tisti, ki ste bili lastniki obeh na kratko poveste najbolj občutne razlike v vožnji? Najbolj me skrbi, da gsa ni tako okreten in dinamična vožnja odpade. Ali se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

21 minutes ago, HyperJack said:

Ko domišljija ne pozna meja :slap:

16112675211eae137587fb.jpg

Iron Butt Edition. ricky.gif

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, motolover pravi:

 

Iron Butt Edition. ricky.gif

V kovčku treba met en agregat da potegne vse te lampe. Na cesti ga srečaš, misliš, da se ti približuje kamion :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, robinhood said:

Resno razmišljam o menjavi svojega gs za gs adventure. A mi lahko prosim tisti, ki ste bili lastniki obeh na kratko poveste najbolj občutne razlike v vožnji? Najbolj me skrbi, da gsa ni tako okreten in dinamična vožnja odpade. Ali se motim?

Sta kar tam, tam. Imaš GS LC? 

Poglej ta filmček!

 

7 minutes ago, HyperJack said:

V kovčku treba met en agregat da potegne vse te lampe. Na cesti ga srečaš, misliš, da se ti približuje kamion :D

Za ponoči po prazni cesti je najbrž super. Pri teh Clearwater lučeh https://www.clearwaterlights.com/ se da naravnati svetilnost po odstotkih, da ni za nasproti vozeče preveč moteče. Všeč mi je funkcija, da povežejo luči s hupo (seveda ne originalno, ampak hudo močno), ko pohupaš, še posvetiš, da mislijo, da jih je zadel UFO.

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, imam starega gs...letnik 2007. Vzel bi pa tudi prejšnjega gsa (zračno hlajenega).

Imajo tile novi še mal divjo ceno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stare sem vozil, nisem ga pa imel, zato nisem pravi naslov za nasvete. Pri novem ni neke razlike, razen po izgledu in malo pri teži, če na polno napolniš. Ko enkrat pelješ (po cesti) se to ne opazi več. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, robinhood said:

Resno razmišljam o menjavi svojega gs za gs adventure. A mi lahko prosim tisti, ki ste bili lastniki obeh na kratko poveste najbolj občutne razlike v vožnji? Najbolj me skrbi, da gsa ni tako okreten in dinamična vožnja odpade. Ali se motim?

imel navadnega, vozil tudi adv-adv izgleda bolj masivno, ima daljši hod vzmetenja, posledično malce več zibanja na cesti, pri polno napolnjenemu se pozna pri manevriranju, sploh če zapelješ na makadam ali kaj slabšega imaš bistveno več dela in strahu -jest osebno  nebi kupil adv. Kar se tiče dinamičnosti vožnje pa ne skrbi, z obema se da zelooooo hitro peljat....dokaz-evo slikca za kolegovim adv, kako riše nove črte....pa še slikca mojega nekdanjega-oblekel tank v folijo, nalepil nalepke kot ima adv....hotel še dokupit zgornjo zaščito kot ima adv-pa sem prej prodal

1085219_550589345001263_1501973680_o.jpg

cimpe.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, robinhood pravi:

Resno razmišljam o menjavi svojega gs za gs adventure. A mi lahko prosim tisti, ki ste bili lastniki obeh na kratko poveste najbolj občutne razlike v vožnji? Najbolj me skrbi, da gsa ni tako okreten in dinamična vožnja odpade. Ali se motim?

Motiš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta Godovič - Idrija ???

 

pred eno uro, cb1300 pravi:

dokaz-evo slikca za kolegovim adv, kako riše nove črte....

cimpe.jpg

 

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Motiš!

Kmet zakaj zavajaš! :D, ko si se ti vozil dinamično, bi vsi prisotni lahko čike prižigal na tvojem centralnem stojalu :D, tist ni blo več varno sploh :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, HyperJack pravi:

Kmet zakaj zavajaš! :D, ko si se ti vozil dinamično, bi vsi prisotni lahko čike prižigal na tvojem centralnem stojalu :D, tist ni blo več varno sploh :P

objestnež :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, HyperJack pravi:

Ko domišljija ne pozna meja :slap:

16112675211eae137587fb.jpg

Cena teh clearwaterlights so pa tud bolane, tale ma tak za švoh 2k€ lamp gor :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!