Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

BMW R 1200 GS letnik 2008. Po delih. Sprednjega konca je bolj malo celega, zadaj je pa izbira kar velika. Mogoče bo komu zanimivo WESA Wilbers vzmetenje spredaj in zadaj. Prevoženih 1500 km. Je pa razlika kar očitna. Torej, če kdo kaj potrebuje ali bi imel..PM. Mogoče bomo kej najdl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW R 1200 GS letnik 2008. Po delih. Sprednjega konca je bolj malo celega, zadaj je pa izbira kar velika.

A si imel "pizdarijo"... kaj pa se je zgodilo? Si ti cel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si imel "pizdarijo"... kaj pa se je zgodilo? Si ti cel?

ne, prednji del je razpadel sam po sebi ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... mater me je streslo tole... takrat sem se klatil po Siciliji in sem nekako sfalil tale prispevek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za dotični motor..ostal je še akumulator..original bmw, dober..cena..džeparac

in Wilbers WESA vzmetenje..z motorčki in vsem..cena po dogovoru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me, če ima kdo kakšno dobro rešitev za zemljevid (GPS na motorju nočem).

Ker je tank plastičen in vse magnetne tank-torbe odpadejo iščem neko torbo samo za zemljevid, kakšnega drugega prostora v njej ne rabim.

Kakšne izkušnje bi prišle prav, morda kakšen model tank-torbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam od Touratech day trip tank bag, super rešitev, ker je majhna in ne ovira..

A lohk kako sliko prlimaš,jaz mam original za GSA in tud ni prevelka,bi rajš reku premajhna,a za zemljevid je super.

Sam Jan999 tank torbe od GSA ne pašejo na navadnega GS-a,na to naj bo pozoren Vmaslna...Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole smo mel na motorjih na dunlop testu..od 25 motorjev jih je en 6 nazaj prpelal tole torbico..plus tega da je zoprna ko 100 hudičev..

Glej tale, ko sem jo jaz linkal stane 7 EUR in je temu primerna tudi kvaliteta ... če ne rabiš tank torbe je pa ena izmed rešitev ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lohk kako sliko prlimaš,jaz mam original za GSA in tud ni prevelka,bi rajš reku premajhna,a za zemljevid je super.

Sam Jan999 tank torbe od GSA ne pašejo na navadnega GS-a,na to naj bo pozoren Vmaslna...Lp

Ta je cca. 9l, je dosti manjša od original. Paše na vse GS. To je številka artikla 01-055-1140-0

post-26467-0-87745500-1340024015_thumb.jpg

http://www.touratech-usa.com/media/TRHFTs/?size=prodfull

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bom si raje sam naredil sistem pritrditve za obstoječo magnetno, ki se velikostno sestavlja po potrebi.

Drugače sem pa mnenja, da so te originalne in Touratechove torbe veliko precenjene, približno 160 eur za zgornjo originalno tank torbo je res nenormalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo rabi malo rabljeno enduro gumo Mitas enduro 120/80-18 za 20 eur. Bila je na GSju 80 tel.: 031 542 572

post-13449-0-34684100-1340038876_thumb.jpg

post-13449-0-03452700-1340038896_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače sem pa mnenja, da so te originalne in Touratechove torbe veliko precenjene, približno 160 eur za zgornjo originalno tank torbo je res nenormalno.

Original dobiš za 110, od touratech pa za 90..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original dobiš za 110, od touratech pa za 90..

Original za GSA in z 15% popusta 168 € v A-Cosmos a mi poveš kje kupuješ ker bi rad nabavil še za F650GS-a tank torbo. :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu sem zasledil ceno http://tinyurl.com/6q98d97

EDIT: Stroški pošiljanja so 55eu..sem šele sedaj preveril. :BUA:

Ja se mi je zdel da je mal prepocen,a je še zmeraj ceneje kot v A-Cosmosu,kjer sem dobil kao 15%popusta ker sem njihova zvesta stranka :BUA:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se mi je zdel da je mal prepocen,a je še zmeraj ceneje kot v A-Cosmosu,kjer sem dobil kao 15%popusta ker sem njihova zvesta stranka :BUA:

Sem mislu, da samo jest dobim 15% popusta, ha, ha,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!