Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

tu sem zasledil ceno http://tinyurl.com/6q98d97

EDIT: Stroški pošiljanja so 55eu..sem šele sedaj preveril. :BUA:

Za države v EU so stroški pošiljanja (za pakete do 10kg) 17€.

Za države v Evropi, ki niso članice EU pa je (za pakte do 5kg) strošek 55€ .

lp

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zna kdo razložit kam moram priklopit to zadevo http://tinyurl.com/7bg6fv8

Priklopim direkt na tisti priključek od original navigacije. al se motim?

Ne me držat za jezik sam se mi zdi da točno tja in se ne motiš,če si mel do zdaj eno navigacijo in jo boš zdaj zamenjal z drugo napravo jo moraš seznanit z računalnikom drugače ne bo delovala,vsaj tako je to potekalo pri mojem motorju,vsako napravo ki jo na novo želiš priključit na motor preko can-bus inštalacije moraš povezat z računalnikom,če nimaš doma programa ti preostane edino servis da ti to uredijo.......no lahko pa zaobideš vso elektronsko navlako in priključiš kar želiš direkt na akumolator a v tem primeru okvare,prenapetosti ...itd ne priznavajo garancije.....najbolje pa da pokličeš servis pa naj ti povejo kako in kaj......men so razložil v tem smislu kot sem ti napisal,edino če jih nism dobr razumel. Lp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor!! V bistvu je to prva naprava, ki jo nameravam priklopit, sam nisem bil 100% kam gre ta kabel.

Popravljeno . Popravil jan999
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor!! V bistvu je to prva naprava, ki jo nameravam priklopit, sam nisem bil 100% kam gre ta kabel.

On kabel si nabavi, ko gre direkt na akomulator...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preko računalnika lahko imaš več problemov...http://shop.touratec...n-gps-zumo.html eni kabli imajo sponke že gor.

Jaz nimam nobenih problemov ,pa imam vse preko cam-busa.......Ti Solorider pa itak nimaš kej govort ko nimaš A-ja... :lol1: (šala)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nimam nobenih problemov ,pa imam vse preko cam-busa.......Ti Solorider pa itak nimaš kej govort ko nimaš A-ja... :lol1: (šala)

ti imaš A mi, ko nimamo imamo problem... to ni šala :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti imaš A mi, ko nimamo imamo problem... to ni šala :smoke:

Probleme si delate sami...... :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje za vseznalce: na mojem GSu imam montiran LeoVince slipon titanium lonec (krivine original s katalizatorjem).

Pri zaviranju z agregatom (predvsem na višji nadmorski višini) mi kar precj kiha (poka). Mapping je original fabrški (sploh ne vem če obstaja kakšen drugi - oz. za LeoVince).

Še kakšen s tako "težavo"?

Obstaja kakšen drug mapping?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probleme si delate sami...... :grim

Jao jao, se si jih res.

Sem šel k kolegu na pirček. Parkiram motor pozabim kontakt čez eno uro in pol pa klek - klek. Trije smo ga rinl pod breg in tudi po teoriji nismo mogl prasca teškiga užgat. Tudi v četrti je šla zadnja guma na rajs, pa če prav sem po njem skakal ko na spedvay motorju. Nič samo kablni so rešili problem. Tako da imam sedaj kable za del obvezne popotne opreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase opažam da se ASC, sistem proti zdrsu, zelo redko prižiga..npr. v ovinku dam malo več gasa, motocikel malo zanese a brez vklopa ASC. Pri hitrem štartu s skoraj praznim tankom dviguje motor na zadnje kolo in spet se ASC ne prižge.. Kako sploh deluje ta reč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase opažam da se ASC, sistem proti zdrsu, zelo redko prižiga..npr. v ovinku dam malo več gasa, motocikel malo zanese a brez vklopa ASC. Pri hitrem štartu s skoraj praznim tankom dviguje motor na zadnje kolo in spet se ASC ne prižge.. Kako sploh deluje ta reč?

?? zadnje case? se pravi da je bilo prej drugace?

dvomim - razen ce je sla elektronka s senzorji k vragu.

ASC ne preprecuje dviga prednjega kolesa (naj bi pa preprecil voznjo

po zadnjen kolesu- ko pride do razlike vrtenja prvega

in zadnjega kolesa).

poleg tega ASC ne dela ob startu (se pravi ce imas npr na

makadamu oster start bo zadnje kolo vrtelo v prazno.

v ovinku ti motocikel zanese? - je to zaradi vrtenja zadnjega kolesa

v prazno ali gre za bocni zdrs, kolo se pa se vedno kotali z

enako hitrostjo kot prednje kolo?

v prvem primeru (ce je vrtenje kolesa v prazno) bi se moral

ASC vklopit, v drugem pa ne.

Popravljeno . Popravil nejcgs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase opažam da se ASC, sistem proti zdrsu, zelo redko prižiga..npr. v ovinku dam malo več gasa, motocikel malo zanese a brez vklopa ASC. Pri hitrem štartu s skoraj praznim tankom dviguje motor na zadnje kolo in spet se ASC ne prižge.. Kako sploh deluje ta reč?

no je pa še druga možnost.

Kot veš se da ASC nastaviti tudi na off-road mode. V tem načinu pa dopušča

nekoliko zdrsa predno se vklopi ASC (kot verjetno tudi nekaj dviga oz. vožnje po zadnjem kolesu).

Mogoče imaš pa to vklopljeno? (čeprav mislim da se ASC pri vsakem vžigu motorja postavi v način delovanja ON)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao jao, se si jih res.

Sem šel k kolegu na pirček. Parkiram motor pozabim kontakt čez eno uro in pol pa klek - klek. Trije smo ga rinl pod breg in tudi po teoriji nismo mogl prasca teškiga užgat. Tudi v četrti je šla zadnja guma na rajs, pa če prav sem po njem skakal ko na spedvay motorju. Nič samo kablni so rešili problem. Tako da imam sedaj kable za del obvezne popotne opreme.

samo še v opozorilo, če nimaš dobrih kablov, ga tudi na kable ne boš vžgal - PREVERI, da jih ne boš zastonj sabo vlaču

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?? zadnje case? se pravi da je bilo prej drugace?

dvomim - razen ce je sla elektronka s senzorji k vragu.

ASC ne preprecuje dviga prednjega kolesa (naj bi pa preprecil voznjo

po zadnjen kolesu- ko pride do razlike vrtenja prvega

in zadnjega kolesa).

poleg tega ASC ne dela ob startu (se pravi ce imas npr na

makadamu oster start bo zadnje kolo vrtelo v prazno.

v ovinku ti motocikel zanese? - je to zaradi vrtenja zadnjega kolesa

v prazno ali gre za bocni zdrs, kolo se pa se vedno kotali z

enako hitrostjo kot prednje kolo?

v prvem primeru (ce je vrtenje kolesa v prazno) bi se moral

ASC vklopit, v drugem pa ne.

Zadnje case opazam ja..da se sploh ne vklaplja, res pa je da je šlo za bočni zdrs. Sem pa mislil, da preprečuje tudi dvig motocikla v štartu..Hvala za vsa pojasnila..;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodaja GS(A) - ja še ne bo upadla.

Nova "reklama" s Čarlijem v glavni vlogi (Charly Boorman).

link na Charley-jevo stran:

http://www.charleyboorman.com/

pa še video :

(se bodo zdaj KTM-ovci še mal žrl, ko jim takrat niso dal motorjev :grim )

Popravljeno . Popravil nejcgs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo še v opozorilo, če nimaš dobrih kablov, ga tudi na kable ne boš vžgal - PREVERI, da jih ne boš zastonj sabo vlaču

Kakšni pa so dobri kablni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšni pa so dobri kablni?

greš v Akumulatorstvo Grajzar zraven TC Motoshopa, poveš kaj in zakaj želiš, pa ti bodo naredili kable, ki bodo služili svojemu namenu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

na BMW R 1200 GSA je prazen prostor, ki je namenjen filtru hlapov goriva, ki ga morajo imeti motocikli, ki se prodajajo v USA, ob strani sta luknji z navojem.

Naredil sem objemko in vtaknil notr plastično posodo, ki ni ravno lepa, ampak sem jo naredil zaradi mer, da sedaj vem kaj iskati, čeprav tudi ta služi namenu - shranjevanju stvari, ki jih ne rabiš vsak dan

predelana plastična škatla in objemka

post-36887-0-98266400-1343075987_thumb.jpg

to plastično embalažo sem na sredini skrajšal za 3 cm

post-36887-0-23122900-1343076086_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima,kam spravite torbico za prvo pomoč in orodje, ter kaj pripada v torbico za orodje, kakšni ključi in še kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima,kam spravite torbico za prvo pomoč in orodje, ter kaj pripada v torbico za orodje, kakšni ključi in še kaj.

Verjetno imaš kakšen kovček,,,tja daš prvo pomoč........orodje hm sam ga imam na svojem pod sedežem-orginal prostor...sicer kaj ti bo orodje? :yea1:

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!