Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Maš R varianto zadaj 150 pri ktmu, poleg tega pa bo imel novi gsa adventure verjetno okoli 270kg, kar je kar 40kg več od ktma, to pa je skoraj tako kot da bi vozil še lahko sopotnico poleg na terenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ga pa pokaš, kva misliš da ma pa oljni filter pa zarad lepšga :slap:

Filtri imajo Bypass ventil in ko se zabijejo spusti olje skozi motor brez filtriranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš R varianto zadaj 150 pri ktmu, poleg tega pa bo imel novi gsa adventure verjetno okoli 270kg, kar je kar 40kg več od ktma, to pa je skoraj tako kot da bi vozil še lahko sopotnico poleg na terenu.

A si bil pri Danyu jasnovidcu v šol... :P ..novega GSA ne bo še 2 let in ti že veš kolk bo težek......zmerej me je zanimal,a misliš,da je otrok,ki ga je povila Murkotova žena njegov :lol: za odgovor se ti zahvaljujem že v naprej,sej bo zastonj ane :( ker nimam,sm mogu gume zamenjat,bemti bom lačen cel mesec :blush:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje, da naj bi bil novi GSA predstavljen septembra 2013 (skupaj še z nekaterimi drugimi modeli cestakov..). To info sem dobil danes popoldan pri AvtoValu. GS 2013 pa naj bi bil dobavljiv po februarju 2013, v vseh treh variantah, dobavni rok pa baje razmeroma kratek.

Ravno zato me še daje nespečnost ob tej uri, ker je odločitev zeeeelo težka.

lp andrej

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav! Kaj hudiča so šli menjat dimenzije gume...

Motorja niso menjali zaradi EURO norm, saj bi jih brez težav dosegli tudi z zračno hlajenim mopedom. Stvar je v tem, da če želiš prodajat, se morš vsake toliko spomnit kakšne "revolucije", da gre biznis naprej....

A kdo kupi kakšnega GS-a. Lahko dva, tri, štiri.... :blush::kva1:

Euro 4 norme ne morejo doseči z oljno zračno hlajenim motorjem,pika. Zakaj,poguglej, se mi ne da razlagat o materijalih ,cilindrih,odstopanjih...itd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje, da naj bi bil novi GSA predstavljen septembra 2013 (skupaj še z nekaterimi drugimi modeli cestakov. .). To info sem dobil danes popoldan pri AvtoValu. GS 2013 pa naj bi bil dobavljiv po februarju 2013, v vseh treh variantah, dobavni rok pa baje razmeroma kratek.

Ravno zato me še daje nespečnost ob tej uri, ker je odločitev zeeeelo težka.

lp andrej

Vrjetno si mislil po februarju 2014,tako kot sem jaz omenil,čez dve leti,dozdaj je bilo tako pri vseh modelih,ne samo BMW-jevih,tudi ducati leta 2006 1198s dve leti zatem 1198r...itd...pa ne me držat za besedo,ker sem lohk letnice zajebu,v osnovi pa dajo izboljšano verzijo ven po dveh letih,pač marketing.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sekiraj se,če imaš original BMW alarm,ga resetiraj in programiraj na novo v navodilih te lepo vodi čez postopek.Ker če na daljincu več kot 30x pritisneš gumb za aktiviranje alarma in tega ni v bližini ,moraš daljinec reprogramirat in če imaš ključe z daljincem v žepu se to lahko kaj hitro zgodi.

Če nimaš navodil in imaš original Alarm se oglasi pr men pa bova poštimala.......in tudi takoj ugotovila če je slučajno krivo kaj drugega.Lp

Imam enak problem menju baterijo v daljincu zdej pa ne dela poskušal sem z držanjem obeh tipk na daljinci tok časa da gori lučka....pa potem kao da se spoznaz centralo pa nič. Imaš idejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam enak problem menju baterijo v daljincu zdej pa ne dela poskušal sem z držanjem obeh tipk na daljinci tok časa da gori lučka....pa potem kao da se spoznaz centralo pa nič. Imaš idejo?

Na pamet ti ne znam pomagat,grem pa jutri v rodno mesto kjer imam vse dele in navodila...itd,,,vzamem navodila in te pokličem,jaz sem si po navodilih vse programiral sam. Če ti je ok mi na pm pošlji št,da te pokličem.Lahko se pa zapelješ na katerkol servis,daš za kavo in ti v parih minutah poštimajo.

A maš BMW jev alarm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam enak problem menju baterijo v daljincu zdej pa ne dela poskušal sem z držanjem obeh tipk na daljinci tok časa da gori lučka....pa potem kao da se spoznaz centralo pa nič. Imaš idejo?

Meni je Bremzer svetoval naslednji postopek in je alarm začuda začel čisto normalno delat...

No, tako je rekel: "Vsaj pri mojem je tako,da moraš alarm vklopiti takoj, ko vgasneš motor,namreč že po parih minutah se ga več neda vklopiti! Lahko ga pa programiraš tako,da se sam vsakič,ko vgasneš motor vklopi samodejno in predno daš kontakt ga moraš deblokirat."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na pamet ti ne znam pomagat,grem pa jutri v rodno mesto kjer imam vse dele in navodila...itd,,,vzamem navodila in te pokličem,jaz sem si po navodilih vse programiral sam. Če ti je ok mi na pm pošlji št,da te pokličem.Lahko se pa zapelješ na katerkol servis,daš za kavo in ti v parih minutah poštimajo.

A maš BMW jev alarm?

ja originAL bmw-jev alarm je to, In vem da kao naj bi ga moral vklopiti nekaj minutk po tem ko ugasneš motor. menjal sem baterijo tudi v samem alarmu ki je pod sedežem. Imam servis Selmar ki pa ima nov računalnik in kao nemore to programirat ker vse zdej dela preko neta in te opcije kao nemore. tastar računalnik pa jim je crknu na katerem bi mi lahk to pogledal. se javim na zs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja originAL bmw-jev alarm je to, In vem da kao naj bi ga moral vklopiti nekaj minutk po tem ko ugasneš motor. menjal sem baterijo tudi v samem alarmu ki je pod sedežem. Imam servis Selmar ki pa ima nov računalnik in kao nemore to programirat ker vse zdej dela preko neta in te opcije kao nemore. tastar računalnik pa jim je crknu na katerem bi mi lahk to pogledal. se javim na zs

evo, super razlog zakaj novga nabavt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi zna kdo povedat zakaj so gsi tako dragi? Sem videl tam 6-7 starega z okoli 120.000 km in že padenega na obe strani s praskami za skoraj 7.000 ali resno kdo kupuje take motorje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanimajo glavne razlike med navadnim 1200 GS in Adventure.

So to le kolesa ali je tudi vzmetenje in še kaj....?

feltne, vzmetenje ma daljši gib, večji tank in še nekaj "jebic" da ti zrak režejo dobiš zraven..sicer pa na uradni strani lahko tehnične podatke primerjaš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje. Že parkrat sem videl GSja, ki mi je deloval mal bol posh od od "navadnega", manj nabutan kot adventure, in ni HP2. Je pretežno bel, z redečim okvirjem. zdi se mi, da ima feltne na šprikle.

Kaj bi ti blo?

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje. Že parkrat sem videl GSja, ki mi je deloval mal bol posh od od "navadnega", manj nabutan kot adventure, in ni HP2. Je pretežno bel, z redečim okvirjem. zdi se mi, da ima feltne na šprikle.

Kaj bi ti blo?

to so lansko leto ven dali to serijo..navaden z rdečim okvirjem in feltnam na šprikle..pač ena serija..tko kot je bil triple black ena serija

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je Bremzer svetoval naslednji postopek in je alarm začuda začel čisto normalno delat...

No, tako je rekel: "Vsaj pri mojem je tako,da moraš alarm vklopiti takoj, ko vgasneš motor,namreč že po parih minutah se ga več neda vklopiti! Lahko ga pa programiraš tako,da se sam vsakič,ko vgasneš motor vklopi samodejno in predno daš kontakt ga moraš deblokirat."

Ne razumeš kaj ZdravkoK sprašuje.....na novo mora programirat daljinec in ne alarm.

eno vprašanje. Že parkrat sem videl GSja, ki mi je deloval mal bol posh od od "navadnega", manj nabutan kot adventure, in ni HP2. Je pretežno bel, z redečim okvirjem. zdi se mi, da ima feltne na šprikle.

Kaj bi ti blo?

http://www.youtube.com/watch?v=GMgXIV30ieE...to je to čudo :)

Imam enak problem menju baterijo v daljincu zdej pa ne dela poskušal sem z držanjem obeh tipk na daljinci tok časa da gori lučka....pa potem kao da se spoznaz centralo pa nič. Imaš idejo?

Seveda imam.... :)

DSC03258.JPG

DSC03259.JPG

No to je to,če te pa potem še kej matra ,lahko pa prilimam še ostalo programiranje .) Lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kod pa slo. navodila za alarm, ker meni so namreč pri uradnem slo. prodajalcu podtaknili tista v ang.

Popravljeno . Popravil jan999
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kod pa slo. navodila za alarm, ker meni so namreč pri uradnem slo. prodajalcu podtaknili tista v ang.

Ker me mejo radi :grim (šala) Zahtevat bi mogel,tud men so za garmin ...itd turili angleščino.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!