Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Cena!? O tem se lahko samo špekulira in špekulira se na VELIKO. V Estadosunidosamerikanos pišejo o ceni kot za trenutne modele.

Najbrž pa bodo ceno skrival kot kača noge do zadnjega. Sicer pa vemo, da je cena vročih žemljic vedno nekoliko višja od hladnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena bo primerljiva z konkurenco....Explorer,Crosturer....tko špekulirajo tisti,ki jih prodajajo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stopnja opreme bo za en k.....vsaj tolk kolk jih jaz poznam cigane. potem bodo dodali kako barvo,pa ščitnik rok in bo že omejena serija :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pricanju trgovca bi naj bile cene znane konec meseca, samo mi je pa omenil da ze sprejemajo prednarocila. Samo nevem kako se odlociti za neko stvar ki nevem koliko stane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pricanju trgovca bi naj bile cene znane konec meseca, samo mi je pa omenil da ze sprejemajo prednarocila. Samo nevem kako se odlociti za neko stvar ki nevem koliko stane?

V Grosuplju imajo že 16 naročenih...baje
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ne morem verjet koliko je zadnje čase tem o BMWjih ...... imam občutek, da so tukaj gastarbajteri, ki delajo pri Bavarski firmi in so zato plačani.

Morda pa je kdo spoznal, da je naredil napako z nakupom BMWja, pa bi rad kot v zdravstvu še "drugo mnenje". Kdo bi vedel ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dobrim konjem se vedno praši.

Ni važno, katere pasme je.

.

.

.

.

.

.

.

.

Če pa je Lipicanec, tem bolje!

lp andrej

Popravljeno . Popravil 223223
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da bo jutri 17, ce mi bodo dovolj ponudili za triple blacka.

No če bo poročaj iz prve roke :OK: kdaj pa je dobavljiv?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ne morem verjet koliko je zadnje čase tem o BMWjih ...... imam občutek, da so tukaj gastarbajteri, ki delajo pri Bavarski firmi in so zato plačani.

Morda pa je kdo spoznal, da je naredil napako z nakupom BMWja, pa bi rad kot v zdravstvu še "drugo mnenje". Kdo bi vedel ....

To ne morem verjet koliko je zadnje čase pljuvanja po BMWjih ...... imam občutek da so tukaj foušljivci, ki delajo pri Kitajski firmi in so zato mizerno plačani.

Morda pa bi radi vseeno malce več plačila, da bo za nakup BMWja, pa bi radi na na tak način "dobili povišico". Kdo bi vedel ....

Popravljeno . Popravil krucymucy
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ne morem verjet koliko je zadnje čase pljuvanja po BMWjih ...... imam občutek da so tukaj foušljivci, ki delajo pri Kitajski firmi in so zato mizerno plačani.

Morda pa bi radi vseeno malce več plačila, da bo za nakup BMWja, pa bi radi na na tak način "dobili povišico". Kdo bi vedel ....

Meni se osebno zdi, da je na tem forumu BMW prišel tam, kamor je apple na raznih tech forumih. Dosti je haterjev ki bi ga imeli pa nimajo evričev, dosti je fanov, ki so ga kupli, pa vedo, da ni bilo primerno, večina se ne obremenuje preveč ter samo uživa v predstavi, internetne strani pa uživajo v številu obiskov.

Se opravičujem za offtopic.

Popravljeno . Popravil Jann
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... imam občutek da so tukaj foušljivci, ki delajo pri Kitajski firmi in so zato mizerno plačani.

Saj ne da je Loncin na Kitajskem ali kje tam blizu, kajne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko prebiram ponovno komentarje vidim, da se obnašamo ko eni otroci v peskovniku, čigave grabljice so boljše .... moje kupljene v nemčiji ali tvoje kupljene od kitajcev, čeprav se z njimi oba isto igrava.

To sem naredil zgolj takšno banalno primerjavo, ampak bistvo je isto .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da bo jutri 17, ce mi bodo dovolj ponudili za triple blacka.

Po informacijah iz BMW krogov, bomo imeli Slovenci težave z dobavo.

Smo premajhni, da bi nam dali večje kvote, raje bodo dobavili na večje trge.

Tako, da naročenih 17 samo za Avtoval, še nikakor ne pomeni, da jih toliko tudi dobijo. Najbrž bo tako kot pred leti, ko so po nove modele hodili v Nemčijo, ker jih tu ni bilo. Samo ugibam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novi "WASSERBOXER" v rokah Chrisa.

Se vidi ,da je nov model,mu nekaj ne gre najbolje vsaj po videnem ,kaj je mudel počel z F800 :kva1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težave ob dobavi bodo za celo Evropo, ker so Kitajski kooperanti nekaj zaje. . . tako da bo zgleda let. 2013 res nesrečen

Povej več. Kaj neki delajo kitajci za BMW?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi ,da je nov model,mu nekaj ne gre najbolje vsaj po videnem ,kaj je mudel počel z F800 :kva1:

Na
je bil Chris McNeil ne Pfeiffer.

Mogoče je pa le stvar v motorju, kot angleški delovni konj proti lipicancu.

Popravljeno . Popravil MiNa
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi ,da je nov model,mu nekaj ne gre najbolje vsaj po videnem ,kaj je mudel počel z F800 :kva1:

Na kardanu malo težko zamenjaš zadnji zobnik za 2x večjega ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!