Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Pozdravljeni,

imam vprašanje glede nakupa Bmw R1200GS ali BMW R1200GS. Na voljo imam R1200GS triple black vsa oprema letnik 2012 prevoženih 8k z vario komplet kufri za 14k in BMW R1200GS Adventure triple black nov z vso opremo brez kufrov za 17k. Oba motorja sta mi ok in oba sem imel na testni vožnji. Ne morem se odločit za nakup. Kakšen predlog?

Vožnja stranpotja 20% in cesta 80%.

Glede plačila mi je načeloma vseeno - gotovino imam za oba lahko se pa odočim tudi za financiranje.

Motor bi imel 4 leta.

Letno prevozim okoli 8k km.

40% se vozim v dveh/izleti.

Odločam se samo na osnovi rabljenga z kufri ali novega adventurja. Pri Adventurji nekoliko več zgubim, vendar je motor nov. Če bi dobil kakšno boljšo ponudbo za novega ... ima kdo izkušnje z ponudbami? Nekaj jih imam na mizi, zanimajo me pa vaše izkušnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

imam vprašanje glede nakupa Bmw R1200GS ali BMW R1200GS. Na voljo imam R1200GS triple black vsa oprema letnik 2012 prevoženih 8k z vario komplet kufri za 14k in BMW R1200GS Adventure triple black nov z vso opremo brez kufrov za 17k. Oba motorja sta mi ok in oba sem imel na testni vožnji. Ne morem se odločit za nakup. Kakšen predlog?

Vožnja stranpotja 20% in cesta 80%.

Glede plačila mi je načeloma vseeno - gotovino imam za oba lahko se pa odočim tudi za financiranje.

Motor bi imel 4 leta.

Letno prevozim okoli 8k km.

40% se vozim v dveh/izleti.

Odločam se samo na osnovi rabljenga z kufri ali novega adventurja. Pri Adventurji nekoliko več zgubim, vendar je motor nov. Če bi dobil kakšno boljšo ponudbo za novega ... ima kdo izkušnje z ponudbami? Nekaj jih imam na mizi, zanimajo me pa vaše izkušnje.

Preber temo GS1200 in GSA 1200 pa boš dobil vse odgovore katere želiš + en kup nebuloz,ki jih ignoriraš :) Res napisan maš vse razlike med motorjoma,prednosti,slabosti..itd...

Če se teb ne da brat ,se men ne da pisat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

imam vprašanje glede nakupa Bmw R1200GS ali BMW R1200GS. .......

jaz bi vzel Bmw R1200GS :grim

če pa delaš dnevno kilometre 800+ pol pa GSA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi vzel Bmw R1200GS :grim

če pa delaš dnevno kilometre 800+ pol pa GSA

Nejc,zgleda da boš mogu na GSA :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa cevna zaščita je home made :(

Jaz sploh nebi razmišljal ! !

Za spomladi,če je le še mogoče si naroči NOVEGA vodno hlajenega ! In neimej pomislakov to so Švabi dobr sprobal, sicer pa če se karkoli pojavi ti 2 leti itak vse zamenjajo pod garancijo katero pa pri BMW-ejih z doplačilom lahko podalšaš !

Ps; pa ne pozabi,ko pride nov na tržišče bo zračno hlajenim cena začela padat ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravite na to: http://www.avto.net/....asp?ID=6520991

Sem bil na ogledu in motor je lepo ohranjen. Potrebno je zamenjati sedež za višji cca.220 eur (193cm višine), v kratkem nove gume in servis na 10k.

Jp ta sedež je nižji,saj imajo Triple black modeli emblem ob strani na sedežu.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zbiješ na 14.000 zaradi gum in servisa in ga pelješ

Vrjem,zdaj ko je nov model v igri bo cena še nižja,drgač ga bodo pa leta prodajal,tko kot nekateri pacienti na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) :slap: pa dodaš če ti ni problem unga jurčka pa maš novga :hooray:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem no jaz bi rajši vzel model 2013 kot pa novega 2012 zdej dvomim da po tolko letih bi dali slabši izdelek vn kot so go meli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem no jaz bi rajši vzel model 2013 kot pa novega 2012 zdej dvomim da po tolko letih bi dali slabši izdelek vn kot so go meli

Ja sej to je ena izmed opcij ... vendar cena je velik vprašaj ... za enkrat so samo špekulacije.

Pri novem je vse odvisno od opreme (3 paketov).

Cena okoli 17k za novega GSA pa je mamljiva!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to je ena izmed opcij ... vendar cena je velik vprašaj ... za enkrat so samo špekulacije.

Pri novem je vse odvisno od opreme (3 paketov).

Cena okoli 17k za novega GSA pa je mamljiva!?

Kupi novega!!!! Opremo pa kupuješ po zmožnostih. Motor niso šparali (modri izpušni cevi iz cilindra) kar je znak pregrevanja!!! Če nič drugega bo žrl olje. Pa srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš ravno preveč denarja jaz bi raje vzel tega rabljenega.

Ima le 8000 km.

Praviš, da je cevna zaščita homemade, iz tega sklepam da je bil lastnik privat oseba (oz. ni bil testni)...

Tu imaš še kovčke, ki so novi vredni vsaj še 800-900€.

Omenjaš sedež, da bi moral kupit drugega? Če imajo še kakšen rabljen motocikel (s pravim sedežem ) v prodaji ponavadi so bili pripravljeni zamenjat sedeže med motocikli.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj bi vprašal če slučajno kdo ve, npr. Da bi kupil Gsa 800 ali 1200 in ga blokiral na 25kw bi bilo možno ga registrirat in zavarovat? Vem da legalno se nebi moral vozit ampak dam samo primer ker po novem rabiš met izpit za registrirat na sebe. Torej ko registriraš ali zavaruješ motor ti pregledajo homologacijski kartonček ali samo prometno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1200 gs ima opcijo 25kw 800 pa 35kw ce se ne motim ampak to sem samo dal za primer.

Po moje se za GS in 25kW kar motiš.....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cevi so kromirane in se modro obarvajo tudi pri vožnji pod štandgasom.

To je vse res,pogledat moraš do kje po cevi sega modra,dlje proti izpušnem loncu bolj je gnan,kar pa sploh ni merilo za porabo olja!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!