Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

A si že sprobal ta princip oz način vezave porabnika na can bus??

Jaz sem ga lani na žico od glavne luči zalotal (rele), pa dela brez problema (po pravici sva ga s sosedom skupaj montirala, za kar sem mu hvalažen) . Namontiral pa sem SW.

Po pravici povedano sem kupil zaradi tega, da sem bolj opazen. Sem pa ponoči bil malo razočaran. Ni neke velike razlike, le vidni kot v širino ti malenkost poveča...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga lani na žico od glavne luči zalotal (rele), pa dela brez problema (po pravici sva ga s sosedom skupaj montirala, za kar sem mu hvalažen) . Namontiral pa sem SW.

Po pravici povedano sem kupil zaradi tega, da sem bolj opazen. Sem pa ponoči bil malo razočaran. Ni neke velike razlike, le vidni kot v širino ti malenkost poveča...

Kupi špic lampe,lepo svetijo v dolžino.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam Touratech so pa ze skor kot original cena, pa niso mi vsec s tistimi ALU oklepi. So pa ok ker je in opcija LED in xenon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zahvaljujem za vaše predloge, ste se močno potrudli. Vrjetno bom šel kupit tiste Givi dodatne luči v TC. Hvala vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res, da vizualno niso tak sexy, samo so pa bolj trpežne... Plastika bistveno hitreje poči, pa tudi same luči so Helline, tako da kakovost zagotovljena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Givi dodatne lampe kar lepo zgledajo, pa še u TCju bodo imeli 30 % popusta u kratkem

 

attachicon.gifgivi_trekker_lights_s310.jpg

Iste ma žena na F700GS in so :OK: in cenovno zelo ugodne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi špic lampe,lepo svetijo v dolžino.....

Saj mislim, da se te imenujejo "špiclampe". Te mam namonitrane...

post-21816-0-47207300-1365055476.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je to čist umestno vprašanje za BMW forum:)

 

Kmet, kje pa ti tako zgodaj začneš delat in kje ti tako dobro plačajo?

 

Baje obstajajo neki nosilčki za te lučke, ki jih montiraš tam nekje ob strani nosu-v primeru, da nimaš cevne zaščite. 

Kje bi se pa našla cevna zaščita za navadnega GS08, ki ne bo te "neprivlačne" mat barve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na pa mam starinski motor. Predvsem vizuelno je tale 2013 bojši, itak pa je boljši na vseh področjih.

 

Drugo leto ... :smoke:

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nosilčke se dobi lahko od BMWja, so okol 100 eur in so iste farbe kot tisto cevovje okol GSa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je to čist umestno vprašanje za BMW forum:)

 

Kmet, kje pa ti tako zgodaj začneš delat in kje ti tako dobro plačajo?

 

Baje obstajajo neki nosilčki za te lučke, ki jih montiraš tam nekje ob strani nosu-v primeru, da nimaš cevne zaščite. 

Kje bi se pa našla cevna zaščita za navadnega GS08, ki ne bo te "neprivlačne" mat barve

Na BMW servisu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti si v tretji izmeni?  :grrr

Jp za 1april in ostale praznike,zato pa sem tako dobro plačan :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer, prvo in drugo izmeno pa ima plačano na M.S. v vseh rubrikah o BMW GS-u. :grim  :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena se mi zdi malenkost pre visoka, pa kilometrov ima zelo malo..preveri, če je bil uvožen!!

Uvožen uvožen,kar pa ne pomeni ,da je slab!!

Videt je vredu,lepo ohranjen in vzdrževan :OK:

Se pa strinjam cena je :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uvožen uvožen,kar pa ne pomeni ,da je slab!!

Videt je vredu,lepo ohranjen in vzdrževan :OK:

Se pa strinjam cena je :slap:

ne, res je. ponavadi pa tujci kar šopajo kilometre na gs-ih in 2000 km na leto je nekam malo. ni pa nujno, da je uvožen in ni nujno, da so km zbiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš izjeme pri nas in tudi v tujini glede kilometrov!

Poslovni partner v Italiji ima ene par (!!!!) BMWjev. Vsakega vozi, dokler se ga ne naveliča in presede na novi model (ne modelno leto). Starega ne proda, prostora ima dovolj, denarja zaenkrat še preveč....

Pri njemu v garaži sem videl večino meni poznanih  BMW modelov zadnjih 30 let, vključno z r100gs Dakar iz 80let :wub: .

Mimogrede, novega GS1200 mu še niso dostavili zaradi nekih "molto problema distributa al nekaj podobnega)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, štala.

Motor je stal 14 dni. Gor je bil nosilec za navigacijo z napajanjem, navigacija NI bila pritrjena gor (ekranček mamo doma v predalu). Kmet pravi, da tokokrog ni bil sklenjen, torej zadeva ne bi smela žret štroma. In kljub vsemu je bil akumulator danes prazen in motor ni vžgal.

Js sm jih že slišala, da bom mogla dt k novemu. Se posipam s pepelom, ker nisem (nismo?) verjeli Janu.

 

In zdej? Kaj je za nrdit? Kirič pravi, da je zadeva vezana na +15 (?) pa očitno ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa tudi bedno.

Jaz ga še nisem zvezal ampak ne razumem zakaj bi se zaradi tega sploh lahko spraznil?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!