Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Ne, menda je iz 12 na 3,6 V in menda ga nimajo vsi (nimata 550 in 660).

 

@Kmet: sej ne vem kaj nej ti rečem. Strinjava se, ampak ti si tok hitr po tipkovnci, da ne morm tok hitr brat :P :P :P

Popravljeno . Popravil BelaStrela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti "transformatorček" je če s ene motim, le pretvornik 12/24 V kot pri vseh ostalih Garmin kablih.

No po tvoje ga imam tudi jaz....še enkrat,meni ne žre nobene elektrike in nimam nobenih problemov z napajanjem in imam navigacijo prikljopljeno na konektor ,ki je pripravljen za to!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, menda je iz 12 na 3,6 V in menda ga nimajo vsi (nimata 550 in 660).

 

@Kmet: sej ne vem kaj nej ti rečem. Strinjava se, ampak ti si tok hitr po tipkovnci, da ne morm tok hitr brat :P :P :P

Bo držalo,ker Zumota 550 imam prikljopljenega na KTM,tudi brez problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem primeru (GSA 2008 in Garmin 350 LM) sta se sešteli 2 napaki in ratu je drek. BMWjeva, da konektor od napajanja navigacije niso zvezali na +15 in Garminova, da ima 350 LM ta trapast transformatorček, ki stalno pripravlja napetost, namesto, da bi dal mir, ko se navigacija ne polni. Če ne bi bilo vsaj ene od teh dveh napak, bi bilo vse ok.

Torej, kot ponavadi splet nesrečnih okoliščin. Dobro, da se je to zgodil v domači garaži in ne kje bogu za hrbtom. Konec dober, motor popravljen, vse dobro. Če je še accu preživu, smo zmagali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No po tvoje ga imam tudi jaz....še enkrat,meni ne žre nobene elektrike in nimam nobenih problemov z napajanjem in imam navigacijo prikljopljeno na konektor ,ki je pripravljen za to!!!

 

Jap in to ne žre štroma.

Tista škatlica je za to, da lahko zadevo priklopiš na 12V accu ali 24V accu, to je vse. In brez porabnika to ne žre štroma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki pametnjakoviči.....pr men letnik 2012 je točn tako kot sem napisal in nič drugače in zaradi tega spadam med pametnjakoviče??? 

direkt tebe nisem imel v mislih, ko pa si se že javil..

 

 

Ne zaradi tega ne, mogoče pa med butle?!..govor je tekel ves čas o zumo 350 LM! COMPRENDE? Nobenega ne zanima kateri letnik je tvoj motor, pa koliko navigacij imaš kje priklopljenih. Ko je prvi post prišel v to temo, je možakar v njem spraševal o zumo 350 in vezavi na canbus. Dobil je odgovor in to takoj, da vezava ni možna. Pa se je usulo..jaz temu pravim pametovanje..pa brez zamere.

 

 

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde, da se jaz malo posolim zupco..... pri K GT bom, po pogovoru z elektricarji in njihovem priporocilu, napajalnik "vezal" na kabel pozicijske lucke. ko obrnes kljuc ni vec stroma. simpl.

dirket na baterijo meni ne zveni prevec "ziher". mebbe I´m a pussy. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

direkt tebe nisem imel v mislih, ko pa si se že javil..

 

 

Ne zaradi tega ne, mogoče pa med butle?!..govor je tekel ves čas o zumo 350 LM! COMPRENDE? Nobenega ne zanima kateri letnik je tvoj motor, pa koliko navigacij imaš kje priklopljenih. Ko je prvi post prišel v to temo, je možakar v njem spraševal o zumo 350 in vezavi na canbus. Dobil je odgovor in to takoj, da vezava ni možna. Pa se je usulo..jaz temu pravim pametovanje..pa brez zamere.

 

 

LP!

Se pravi če prav razumem bit tiho če nimam Zumota 350 :slap: skratka hotel sem samo pomagati z informacijami kako imam to poštimano jaz,nisem pa nikjer omenil,da bi moral tako poštimati tudi on !! COMPRENDE? samo pomagati ne hvaliti,še enkrat COMPRENDE?

Pa tudi z moje strani...brez zamere al pa kakor želiš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde, da se jaz malo posolim zupco..... pri K GT bom, po pogovoru z elektricarji in njihovem priporocilu, napajalnik "vezal" na kabel pozicijske lucke. ko obrnes kljuc ni vec stroma. simpl.

dirket na baterijo meni ne zveni prevec "ziher". mebbe I´m a pussy. :ninja:

A maš isto zumo 350?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi če prav razumem bit tiho če nimam Zumota 350 :slap:

jah no jaz nekako tako dojemam zadeve, če nimaš nič pametnega za povedat bodi raje tiho..zaradi mene pa nadaljuj..nevem pa zakaj nisi napisal kako imaš pralni stroj doma priklopljen, ko smo že pri elektriki..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah no jaz nekako tako dojemam zadeve, če nimaš nič pametnega za povedat bodi raje tiho..zaradi mene pa nadaljuj..nevem pa zakaj nisi napisal kako imaš pralni stroj doma priklopljen, ko smo že pri elektriki..

Selektiven pogled na moj post,če pogledaš objektivno vidiš da sem želel pomagat z informacijo,ker imam isti motor oz. podoben!!!

A se ti zdi ,da ima GSA in navigacija kakšno zvezo z pralnim strojem??

In če že talaš nasvete se jih drži tudi sam,saj v tvojem postu nisem zasledil,da si kaj pametnega povedal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In pol so eni uzaljeni, ko reces da so BMW fahrerji vec al manj kreteni.

Ice, a res nis mogu GTR al pa FJR uzet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In pol so eni uzaljeni, ko reces da so BMW fahrerji vec al manj kreteni.

Ice, a res nis mogu GTR al pa FJR uzet?

Lepo si se ocenil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde, pomirte se (čeprav se človek z veseljem nasmeji tem postom:) :P  :D , jaz sem vesel, da se mi ni mudilo Z350 na vrat na nos vezat, sploh ker so se pojavili dvomi.

Tudi napajalni kabel je ekstremno predolg in je bil najbrž narejen z mislijo, da najde pot do aku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo si se ocenil!

res ni letelo nate, in res me mine ko berem kaksne grozljive traume prezivlja folk ko je treba prklopt fakin garmina. o objokovanju 5 let stare baterije raj ne razmisljam.

pa hudicevo navigacijo je za prklopt, ljudje c'mon....

btw, zadnic sm v Castelfrancu videl novga GS. suhljat zgleda, pa valji se mi zdijo se vedno zracnohlajeni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Debata je BMW R1200GS in vse okoli tega...nazadnje o vezavi navigacije na ta motor. :fight2:

 

2. Niti me ne poznaš, niti se nisva nikoli srečala, pa vendarle si me označil za kretena, ker vozim BMW motor! :SS

 

3. Torej če sedaj sklepam po tvoji logiki, so zame vsi vozniki Kawasakijew oz. Hond zelo nesramni, ker bom celotno populacijo voznikov Kawkov in Hond preprosto ocenil po tebi! Se ti zdi to pošteno? :BUA:

No, naj ti povem da imam veliko prijateljev ki vozijo Kwake in Honde in ne boš verjel, za njih nisem kreten (vsaj občutek imam tak :OK: )

 

Več pa res nebi, ker je tukaj debata o motociklu BMW R1200GS in NE o psihološkem profilu voznikov teh motociklov!

 

Pa brez zamere, ker sem prepričan, da si drugače čisto ok dečko :004

 

In pol so eni uzaljeni, ko reces da so BMW fahrerji vec al manj kreteni.



Ice, a res nis mogu GTR al pa FJR uzet?

 

Popravljeno . Popravil skalaprava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da se ne boste pobili med sabo ... :)

Zanima me, če je že kdo namontiral Michelin Anakee 3 na GS-a. Sedaj sem fural Metzeler Tourance EXP, sicer sem zadovoljen, samo se mi je sprednja guma nekako čudno obrabila pa bi sedaj rad preizkusil še kaj druga ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no, sej se bomo peljal ta vikend, pa boste bolj mirni. Maste pa res PMS - pred-motoristični sindrom! :naughty:

 

Akumulator je preživu, jst grem zdele na registracijo, sonce bo... PEACE!  :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da se ne boste pobili med sabo ... :)

Zanima me, če je že kdo namontiral Michelin Anakee 3 na GS-a. Sedaj sem fural Metzeler Tourance EXP, sicer sem zadovoljen, samo se mi je sprednja guma nekako čudno obrabila pa bi sedaj rad preizkusil še kaj druga ...

 

Tud mene zanima, sem sicer že nabavu gume, sem bil ravn tko razočaran z Tourance EXP, ker je na sprednji gumi žagasta obraba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud mene zanima, sem sicer že nabavu gume, sem bil ravn tko razočaran z Tourance EXP, ker je na sprednji gumi žagasta obraba.

Kaj pa tanove Metzelerce: Tourance Next!?

To je trenutno tudi prva vgradnja pri LC GSu...

http://www.metzeler.com/site/com/products/tyres-catalogue/Tourance-next.html

Popravljeno . Popravil kasti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tanove Metzelerce: Tourance Next!?

Zgleda v redu, samo za moje potrebe preveč cestno orientirana ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tanove Metzelerce: Tourance Next!?

To je trenutno tudi prva vgradnja pri LC GSu...

 

Ni blo prve gume, so jih mel samo za LC-ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki ste/smo odkrili toplo vodo (beri: GS 1200/2013):

 

- Zumo 660 deluje brez težav na original nosilcu (polni)

- kolešček na krmilu, ki je namenjen izključno navigaciji, v primeru, da je na nosilcu Zumo 660 in ne Navigator IV, NE DELUJE v celoti

 

 

Nove Tourance Next se mi zdijo super, kar se tiče vožnje. Glede obrabe, pa počakajmo še kakšen mesec... :OK:

 

Sicer pa je moped 1. liga. Dober je celo toliko, da če se mi zlomi kardan, bi mu to celo odpustil... :music4:  :music4:  :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!