Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

A maš isto zumo 350?

ne. a ima to kaj veze? :evilgrin:

 

In pol so eni uzaljeni, ko reces da so BMW fahrerji vec al manj kreteni.

Ice, a res nis mogu GTR al pa FJR uzet?

jah, kaj naj recem, ocitno se mi je starostno sfuzlalo. al je pa motor (motor, ne firma!) zame toliko boljsi od konkurence. in da, sem prevozil prakticno vse v tem rangu, tudi 1600 GT, ki me ne preprica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo rešitev za vtičnico pod sedežem??!! :blush:  problem je, da je vtičnica narejena za mini adapter, običajni cigaretni adapter je prevelik za to vtičnico!

 

Kje bi lahko dobil ta "mini" cigaretni adapter z usb??

Popravljeno . Popravil jan999
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bi bila mogoče najbolša rešitev.

Glede priklopa pa, no to pa je že druga zgodba za kakšno drugo temo....

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bi bila mogoče najbolša rešitev.

Glede priklopa pa, no to pa je že druga zgodba za kakšno drugo temo....

ja..drugi del "mini priklop" pa sem našel pri toratechu, tako, da bo štimalo..hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se ne motim imata tako louis kot polo nekaj podobnega adapterju z mini na normalno vticnico v sortimanu. najbrz tudi ceneje kot touratech.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo takole pa izgleda "plod" domačega dela. 12V vtičnica je poleg kontakt ključa, tako, da imam dvojni vtič kar v tank torbi v njega priključim GPS, polnim telefon, baterije za fotoaparat.....

Cena za komplet pa je cca 10€.

Adapter (na sliki) 12V/USB 5V-1A je bil v akciji HN 5€

post-7865-0-78460300-1366380894_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni BMW-jevci.

 

Namen imam kupiti GSA letnik 2006. Motor ima prevoženih 60+ kkm. Kolikšna je kaj realna cena takšnega motorja? Na kaj je potrebno biti pozoren ob nakupu (razen porekla, servisne,...). Do sedaj sem vedno vozil japončke, sedaj pa je čas za motor ki bo pil olje ;). Vozil sem se z njim, tako da vem kaj pričakovati glede ciklistike itd.

 

Kolikšni so kaj okvirni stroški večjih posegov. Obstajajo tukaj na forumu kakšni ljubitelji boxerja, ki doma za "hobi"delajo servise?.

 

Če je kakšen iz foruma, ki prodaja motor oz mi lahko svetuje lahko tudi na zs. Rajši dam kakšen evro več in imam realen motor...

 

Za nakup sem odločen, sedaj samo zbiram dodatne informacije...

 

 

Hvala.

 

veliko varnih kilometrov.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo takole pa izgleda "plod" domačega dela. 12V vtičnica je poleg kontakt ključa, tako, da imam dvojni vtič kar v tank torbi v njega priključim GPS, polnim telefon, baterije za fotoaparat.....

Cena za komplet pa je cca 10€.

Adapter (na sliki) 12V/USB 5V-1A je bil v akciji HN 5€

Pozdravljen!

Pazi se tegale 5V usb polnilca! Meni je kamero zakuril, ker je 12V zgleda skozi spustil. Sem pač klel, ga odprl, zagledal malo stopljenega "čunga lunga" in ga stran zabrisal. Vzel drugega in glej ga zlomka tale mi je pa Garmin gps v una lovišča poslal.

Mogoče da je kamera večji tok rabila pa se je pregrel in popustil, pa gps tudi,... samo ugibam

Nabavil sem enega malo večjega 2000mA in telefon je zaenkrat živ.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni BMW-jevci.

 

Namen imam kupiti GSA letnik 2006. Motor ima prevoženih 60+ kkm. Kolikšna je kaj realna cena takšnega motorja? Na kaj je potrebno biti pozoren ob nakupu (razen porekla, servisne,.. .). Do sedaj sem vedno vozil japončke, sedaj pa je čas za motor ki bo pil olje ;). Vozil sem se z njim, tako da vem kaj pričakovati glede ciklistike itd.

 

Kolikšni so kaj okvirni stroški večjih posegov. Obstajajo tukaj na forumu kakšni ljubitelji boxerja, ki doma za "hobi"delajo servise?.

 

Če je kakšen iz foruma, ki prodaja motor oz mi lahko svetuje lahko tudi na zs. Rajši dam kakšen evro več in imam realen motor...

 

Za nakup sem odločen, sedaj samo zbiram dodatne informacije...

 

 

Hvala.

 

veliko varnih kilometrov.....

Takole čez palec bi rekel okoli 6500€. Odvisno od opreme. Kilometri naj te ne skrbijo, tudi če ima moped preko 100k km. Pomembna je predvsem zgodovina mopeda (servisi, morebitni karamboli). Če boš kupoval moped iz uvoza, si ga pripelji sam, saj boš tako lahko bolj preveril kako in kaj, sicer je sledjivost zelo slaba. Lahko se zmanipulira prav vse, zato se ne pusti pretentati.

 

Garažnih majstrov pa je cel kup. In glede na to kako je moped enostaven, lahko postaneš tudi sam... Če pa ti bo crknilo kaj bolj resnega, ti pa itak ne bo mogu pomagat drug kot tak, ki to počne malo bolj zares (verjetno servis).

 

Pa dober nakup...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako zadevo lahko dobite pri nas v SLO !

V kombinaciji s CTEK-i. Je  kompatibilen za CTEK polnilnike-vzdrževalnike akujev.

Imenuje se COMFORT CIG VTIČ  s CTEK konektorjem, stane pa 15 EUR.

Tukaj ( gled dodatni pribor ): http://www.adriablue.net/images/stories/cenik/c%20e%20n%20i%20k_1.3.13_mpc-nov.pdf

 

Imajo še veliko zanimivih zadev, vse na zalogi...zakaj bi pošiljali denar ven iz SLO? Naj ostane doma.

In za predplačilo ali gotovino dajo tudi popust ( info za tiste, ki "kupujete" popuste ).

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod avatarjem pa ''Motocikel:honda....itak :-)'' :D

 

Dobrodošel ... ;)

Popravljeno . Popravil boych
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod avatarjem pa ''Motocikel:honda....itak :-)'' :D

 

Dobrodošel ... ;)

he he....ja lej.....po 11. hondah prvič druga znamka......s tem da honda ostaja v garaž :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko km kaj naredite pri GS1200 s polnim tankom? Tank ima namreč 20L.

Torej, najprej zasveti lučka za bencin in potem odvozim še skoraj ves domet, ki mi ga ponuja, natankam pa lahko potem le 15litrov.

 

Kje je potem še tistih 4 ali 5 litrov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko km kaj naredite pri GS1200 s polnim tankom? Tank ima namreč 20L.

Torej, najprej zasveti lučka za bencin in potem odvozim še skoraj ves domet, ki mi ga ponuja, natankam pa lahko potem le 15litrov.

 

Kje je potem še tistih 4 ali 5 litrov?

 

Koliko km pa narediš predno greš na črpalko?

 

Pelji se lepo, naredi 400 km in potem dolij gorivo. Če boš nalil še vedno le 15 litrov, kupim tvoj moped :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he....ja lej.....po 11. hondah prvič druga znamka......s tem da honda ostaja v garaž :-)

 

Ja, je kr normalno, da potem, ko si ljudje privoščijo resen motor, si pustijo še kakšen moped v garaži za v trafiko hodt.. :grim  :grim  :grim  :music4:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni , ali mogoče  kdo  ve  zakaj  je  servo  zavor  pri  r 1200 gs let. 05.   tako glasen ..ZZZZZZZZZ...ZZZZZZZZ  tako glasen da je  že kar  moteče. Zavore delujejo  normalno. Hvala za  morebiten  odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, je kr normalno, da potem, ko si ljudje privoščijo resen motor, si pustijo še kakšen moped v garaži za v trafiko hodt.. :grim  :grim  :grim  :music4:

Nekaj zanesljivega mora ostati doma  :kva2:

Popravljeno . Popravil royal
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni , ali mogoče  kdo  ve  zakaj  je  servo  zavor  pri  r 1200 gs let. 05.   tako glasen ..ZZZZZZZZZ...ZZZZZZZZ  tako glasen da je  že kar  moteče. Zavore delujejo  normalno. Hvala za  morebiten  odgovor.

 

Letnik 2004 in 2005 imajo dodatno električno črpalko za zavorno olje. Ta kar ti slišiš je povsem normalno in ja, je zelo glasno. Tudi ne poizkušaj med vožnjo odvzemati kontakta, saj ostaneš brez te pomoči, zavore pa postanejo zelo trde.

Kasneje je to BMW opustil in zadevo rešil drugače.

 

Mene je predvsem motilo, da nisi imel pravega občutka za zaviranje. Hitro je bilo preveč in vklopil se je ABS.

 

Torej, če te zelo moti, kupi novejši GS 1200.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!