Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Včeraj imel priliko vozit GS 2013 (hvala Blaž!).

Motor je "topšit", vse se dogaja tam nekje do dobrih 5k obratov, je še bolj vodljiv kot predhodnik, ima boljše zavore, boljši sedež....  skratka proti predhodniku se mi zdi vse kakše nivo ali dva boljše.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole je izpadlo......še nekaj malenkosti je v planu, ampak......mi je bolj všečno kot sivina :grim

A to si delal s folijo?

Če da, s katero in ali je postopek zapleten?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to si delal s folijo?

Če da, s katero in ali je postopek zapleten?

S folijo hexis, navadil sem se na youtube......zapleteno....hm....rekel bi bolj dolgotrajno, če delaš prvič. Pršl me je 15€ pa 4ure :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole je izpadlo......še nekaj malenkosti je v planu, ampak......mi je bolj všečno kot sivina :grim

 

Dobr zgleda! Še une dve plastike pod rezervoarjem obleči v modro pa bo :smoke:

 

Si mi pa dal idejo s tole folijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr zgleda! Še une dve plastike pod rezervoarjem obleči v modro pa bo :smoke:

 

Si mi pa dal idejo s tole folijo.

ne ne....tko lepš izpade......mislil dat carbon.....pa je tkole najbolš....včer na tank dal še od adv belo nalepko r1200.......top sh.. :-)

Ps......ima kdo za prodat plastični ščitnik cilindrov....

Popravljeno . Popravil cb1300
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega ne, mam pa jest kup železja (ščitniki motorja in givi nosilci kovčkov)..valjajo se mi..prideš in odpelješ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega ne, mam pa jest kup železja (ščitniki motorja in givi nosilci kovčkov)..valjajo se mi..prideš in odpelješ..

evo me po šihtu :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole je izpadlo......še nekaj malenkosti je v planu, ampak......mi je bolj všečno kot sivina :grim

lepo...če te pa zanima zadnji blatnik pa se kr javi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sprobal, kako se obnese gretje ročk......sicer je ta dodatek v dobi globalnega segrevanja popolnoma odveč......ampak..... :kva2:

post-12239-0-86584300-1369716200_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je sedaj s priklopom dodatnih LED luci na gs-a letnik 2008. Ce jih vezem na kratko luc preko releja , tega pa direktno na aku, ali bo imel CAN BUS kej proti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima že kdo od vas v uporabi Metzeler Tourance Next? Predvsem me zanima, kako se obnesejo na mokrem asfaltu. Očitno letos na Dolomitih ne bo suhe ceste....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima že kdo od vas v uporabi Metzeler Tourance Next? Predvsem me zanima, kako se obnesejo na mokrem asfaltu. Očitno letos na Dolomitih ne bo suhe ceste....

Odlično. Najbolše gume do sedaj. Res pa je, da so tudi ostali letos ponudili novosti. Ampak, next so res razred pred ostalimi, ki sem jih vozil do sedaj.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima že kdo od vas v uporabi Metzeler Tourance Next? Predvsem me zanima, kako se obnesejo na mokrem asfaltu. Očitno letos na Dolomitih ne bo suhe ceste....

Vidim, da imaš v kobilarni K1200 GS? A si načrte pri BMW-ju vkradel, pa maš prototip :-) :-)p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MariborBMW, hvala za opozorilo. Brzina pač. Upam res, da bom z gumami zadovoljen. Mi je šef pri Motorjetu enako informacijo dal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, ali ima kdo montiran chrash bar sw motech .....sem dal na motor in se mi zdi hudičevo nizko oz nevarno da bi nasedlo.....ali je vsaj tako visoko, da prej podrajsajo tačke, da imaš vsaj eno opozorilo preden nasedeš na železje katero se ti ne preklopi :-(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, ali ima kdo montiran chrash bar sw motech .....sem dal na motor in se mi zdi hudičevo nizko oz nevarno da bi nasedlo.....ali je vsaj tako visoko, da prej podrajsajo tačke, da imaš vsaj eno opozorilo preden nasedeš na železje katero se ti ne preklopi :-(

Do not worry, be happy :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, ali ima kdo montiran chrash bar sw motech .....sem dal na motor in se mi zdi hudičevo nizko oz nevarno da bi nasedlo.....ali je vsaj tako visoko, da prej podrajsajo tačke, da imaš vsaj eno opozorilo preden nasedeš na železje katero se ti ne preklopi :-(

Jaz imam montiran SW Motech crash bar; do sedaj niti enkrat nasedel oz. popraskal, zadnja guma vožena do konca (Tourance EXP).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, ali ima kdo montiran chrash bar sw motech .....sem dal na motor in se mi zdi hudičevo nizko oz nevarno da bi nasedlo.....ali je vsaj tako visoko, da prej podrajsajo tačke, da imaš vsaj eno opozorilo preden nasedeš na železje katero se ti ne preklopi :-(

No vse so ti povedali že fantje,jaz ti pa lohk še bolj podrobni........prvo zbrusiš centralno stojalo,šele zatem pridejo na vrsti preklopne tačke,če pa prideš do chrash barov boš pršu pa tud do malin oz .greš v maline :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!