Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

GSA sem več vozil, eno poletje, GS pa precej manj.

A to sem pa nekaj bral,ko so te lovil po Sloveniji,ko ga nisi hotel vrniti :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to sem pa nekaj bral,ko so te lovil po Sloveniji,ko ga nisi hotel vrniti :kva1:

Lovil so ga k ni meu občutka za gas, pr žabi more ročko skor za 360° obrtn da loh spele :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lovil so ga k ni meu občutka za gas, pr žabi more ročko skor za 360° obrtn da loh spele :D

Pravi mulac na 125-ki  :P

 

Piz....da praktično nobene pametne teme, ki bi jo blo vredno sledit ni več na Motosvetu....samo nabijanje, podjebavanje (me boli k. tud če je kao v hecu), sproščanje frustracij pa bluzenje....fak bolš da spizdim dol z tega foruma, preden še mene potegne not  :glare:

 

P.S.-aja pa čist me B.K. če sem offtopic

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi mulac na 125-ki  :P

 

Piz....da praktično nobene pametne teme, ki bi jo blo vredno sledit ni več na Motosvetu....samo nabijanje, podjebavanje (me boli k. tud če je kao v hecu), sproščanje frustracij pa bluzenje....fak bolš da spizdim dol z tega foruma, preden še mene potegne not  :glare:

 

P.S.-aja pa čist me B.K. če sem offtopic

Star pregovor,"najprej pometi pred svojim pragom",če bi bil ti kaj boljši te nebi imel že ca eno leto na ignore ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi mulac na 125-ki  :P

 

Piz....da praktično nobene pametne teme, ki bi jo blo vredno sledit ni več na Motosvetu....samo nabijanje, podjebavanje (me boli k. tud če je kao v hecu), sproščanje frustracij pa bluzenje....fak bolš da spizdim dol z tega foruma, preden še mene potegne not  :glare:

 

P.S.-aja pa čist me B.K. če sem offtopic

Malo za hec malo zares, nč osebnega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Kako je kaj s servisi pri teh zadevah, olje pa filter je stalnica, kaj pa ostalo?

 

Ma kdo kakšne podatke kaj se pri določenih km postori?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima morda kdo za prodat ogledalo se priporočam :).. motor je letnik 2006, lahko je tudi polomljeno, le da je steklo celo..

Mam doma v Kočevju,če se spomnem ti prinesem,levega in desnega,snel sem jih čisto nova,ker sem jih jaz zamenjal in dal gor od F650GS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam doma v Kočevju,če se spomnem ti prinesem,levega in desnega,snel sem jih čisto nova,ker sem jih jaz zamenjal in dal gor od F650GS

 

Od tanovga, "ovalne"? So štange in navoj enake?

 

Sem že tudi razmišljal v tej smeri, ker ti okrogli niso ravno vrhunec lepote :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam doma v Kočevju,če se spomnem ti prinesem,levega in desnega,snel sem jih čisto nova,ker sem jih jaz zamenjal in dal gor od F650GS

 

 

še sreča, da imaš levega in desnega :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil na servisu.

 

V ceno servisne storitve je zajeta sinhronizacija vzbrizgov in diagnostika morebitnih napak.

 

Ni poceni, ceprav sem pred leti za eno drugo znamko dal ravno toliko, pa ravno tako niso naredili nic oz. se manj.

 

post-19800-0-40054400-1380729441_thumb.jpg

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma versysa sploh na servis ni treba peljat.

Valda,če je za enkratno uporabo,motor iz praška :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil na servisu.

 

V ceno servisne storitve je zajeta sinhronizacija vzbrizgov in diagnostika morebitnih napak.

 

Ni poceni, ceprav sem pred leti za eno drugo znamko dal ravno toliko, pa ravno tako niso naredili nic oz. se manj.

 

attachicon.gifservis.jpg

Nerazumem kaj bi rad pokazal s tem računom saj je več kot polovoca MATERIJAL in voziš BMW-eja  ne Korejca pa še za Korejca z nastavitvijo ventilov in to vse kar so ti naredili bi plačal več !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!