Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

Danes sem bil na servisu.

 

V ceno servisne storitve je zajeta sinhronizacija vzbrizgov in diagnostika morebitnih napak.

 

Ni poceni, ceprav sem pred leti za eno drugo znamko dal ravno toliko, pa ravno tako niso naredili nic oz. se manj.

 

attachicon.gifservis.jpg

dej  če  mas  bmw  maš  dnar  .no  tko  nej  bi  blo  hahahahahahha 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima...

naprodaj imam originalni znižan GEL sedež za R1200GS (made by tapetništvo Kermavnar).

Sedež je praktično nerabljen.

 

Več info na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi ta servis zelo poceni, še posebi ker je Majda obračunala.

 

Mimgrede, a ne bi mogla bit nastavitev ventilov v "BMW servis"? Zakaj pa skrivaš kilometre? A maš Z750 al kaj?! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole k o stroskih debatirate....najbols je,da se primerja kok te pride vse skupej za 20 jurjev kilometrov,al pa 10 recimo,za tiste,ki se mn vozjo :) A mamo ksno tako temo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest samo 1x peljal priznanemu bmw mojstru v domačo garažo......in mi je bilo žal.......za isti denar kot bi plačal v grosuplju uradno, z zabeleženo zgodovino v BMW bazi......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nerazumem kaj bi rad pokazal s tem računom saj je več kot polovoca MATERIJAL in voziš BMW-eja  ne Korejca pa še za Korejca z nastavitvijo ventilov in to vse kar so ti naredili bi plačal več !

Pokazal bi rad, da ni servis nic drazji kot za kako bolj levo firmo.

 

Royal (voznik honde) je v tej temi nedolgo nazaj natolceval, da pozna nekoga, ki je placal redni servis 1.200€

 

Sedaj razumes?

Popravljeno . Popravil krucymucy
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokazal bi rad, da ni servis nic drazji kot za kako bolj levo firmo.

 

Royal (voznik honde) je v tej temi nedolgo nazaj natolceval, da pozna nekoga, ki je placal redni servis 1.200€

 

Sedaj razumes?

 

leva firma? ...natolcevanje  "bil tudi oglas na avto netu dokazano z to navedbo" si pa res en :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole k o stroskih debatirate....najbols je,da se primerja kok te pride vse skupej za 20 jurjev kilometrov,al pa 10 recimo,za tiste,ki se mn vozjo :) A mamo ksno tako temo?

 

:l_01: stroške, mopeda NIMAM zato, da bi šparov. Če bi hotu šparat - ga NE bi mel.

 

1x na let na servis - če je treba al pa ne, 1x na let nove gume - če je treba al pa ne, zavarovanje registracija in vinjeta, pa benza kolkr se vozm.

 

Kok me pride na leto? Mam spravljene račune, pa jih do sedaj niti pod razno nisem seštaval.

 

Pa jih tudi ne mislim. :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole k o stroskih debatirate....najbols je,da se primerja kok te pride vse skupej za 20 jurjev kilometrov,al pa 10 recimo,za tiste,ki se mn vozjo :) A mamo ksno tako temo?

Lp

 

 

100k km  okvirni  izračun velja za Ktm.Bmw ima za cca 20% manjšo porabo.

 

stroški presežejo za  dobrih  10% nabavne vrednosti motorja.

 

 

-gorivo    10.150,00   (7l/100km)

-servisi      3.000,00  (10 servisov )

-gume       2.300,00 (10 kpl)

                

 

 

Cene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi imam za prodat originalni izpuh (samo zadnji lonec brez krivin) za BMW R 1200 GS ADVENTURE letnik 2008.

Cena: 100,00 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kupim originalni zadnji kovček ter nosilec, če kdo prodaja, ali poza koga ki ima za prodat se priporočam, tiste ki prodajajo GS-e na avto.net-u sem že preklical, ampak nihče ne proda samo kovčka...

 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi ta servis zelo poceni, še posebi ker je Majda obračunala.

 

Mimgrede, a ne bi mogla bit nastavitev ventilov v "BMW servis"? Zakaj pa skrivaš kilometre? A maš Z750 al kaj?! :P

 

 

To je res-men v vseh teh letih Majda ni dala niti centa popusta niti za kavo na njihovem avtomatu ko sem tam po 3 ure sedel in čakal da končajo servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res-men v vseh teh letih Majda ni dala niti centa popusta niti za kavo na njihovem avtomatu ko sem tam po 3 ure sedel in čakal da končajo servis.

Nisi ji bil všeč,jaz sem  dobu tud kosilo poleg kavice in prijetnega klepeta :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se nekateri pregovarjate o debilnosti sestevanja stroskov in podobno....zakaj pa nebi smel mene recimo to zanimat? Se z veseljem vozim in na zalost motor ni edini strosek, zato je kar pomembno pri vsakodnevnih stroskih kok je treba za motor prstimat. Ker ce lahko prstimam samo jurja pa pol namest 3, se bom z veseljem vec vozil z tistim, za keterega je treba manj na stran dat...Za Yamaho ne bom spreseval, ce jo sam vozim, seveda bom za druge uprasal...? :D  Ce ti pa smrdi, da se to pogovarjamo v BMW temi, je pa to tvoj problem. Ne vem zakaj se zbada predvsem BMWjase, to vi veste, ker vas boli :grim , ampak verjetno se je z nekim razlogom to zacel, pa me pac zanima kaksne so te stevilke, ce so res tok grozne. :grrr

 

PS: Cene, hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!