Skoči na vsebino

Vojna v Ukrajini


smasher

Priporočene objave

pred 51 minutami, palomas pravi:

Podobno kot vi razmišlja tudi veliki demokrat Lukašenko, ki je najbolje orisal nežno in romantično plat Putina: »Putina poznam – je preračunljiv, zelo miren, tudi s poznimi reakcijami na dogodke. Ne predstavljam si, da bi Putin to naredil, da je Putin kriv, ker je to zanj preveč nasilno dejanje«.

Lukašenka pozna in obožuje ves svet, kot osebo največjega zaupanja... Veseli me, da ste tudi vi na tej poti... Verjetno se je kakšen tajni agent iz južne Afrike ali Amerike ponoči prikradel v letalo in postavil bombo, samo zato, da bi očrnil ugled velikega ruskega voditelja.

Kot da ni dovolj, da je toliko ruskih generalov in uradnikov popadalo skozi okna v 7. nadstropju, je zdaj še ta katastrofa...

 

 

ne razumem kaj si hotel povedati, ampak jaz imam pravico do svojega mnenja in mi ga ne vsiljuje nihče... sem dovolj jasen ?

ti imaš pravico do svojega, ampak potem ni treba mene citirat in meni vsiljevati tvoje mnenje ... sem še bolj jasen ??

če imaš pa dokaze, da je Putin povzročil nesrečo in si ogrozil vse svoje misije v Afriki, pa le na dan z besedo in napiši kakšen članek v kakšnem demokratičnem časopisu, bodo veseli tvojih dokazov.

;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

če imaš pa dokaze, da je Putin povzročil nesrečo in si ogrozil vse svoje misije v Afriki, pa le na dan z besedo in napiši kakšen članek v kakšnem demokratičnem časopisu, bodo veseli tvojih dokazov.

;) 

...po moje je pilota korona pikec zjebu, ko so mu preko satelita v možganih aktiviral nano čip...

  • Hvala 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

ne razumem kaj si hotel povedati, ampak jaz imam pravico do svojega mnenja in mi ga ne vsiljuje nihče... sem dovolj jasen ?

ti imaš pravico do svojega, ampak potem ni treba mene citirat in meni vsiljevati tvoje mnenje ... sem še bolj jasen ??

če imaš pa dokaze, da je Putin povzročil nesrečo in si ogrozil vse svoje misije v Afriki, pa le na dan z besedo in napiši kakšen članek v kakšnem demokratičnem časopisu, bodo veseli tvojih dokazov.

;) 

jaz razumem, kaj je hotel povedati. Običajno je najbolj enostavna rešitev, tudi odgovor na vprašanje.

Je pa možno da so ga likvidirali vesoljci plačani s strani amerov, ker edina poštena in res zaupanja vredna država na tem svetu je pa rusija (pa ne mislim naroda) 

pred 11 urami, mladench pravi:

IMG_6316.thumb.jpeg.8a4edd090ef03b74e27bc258f2dcca4d.jpeg

to je še ok, si predstavljaš da bi F16 dostavili iz Ikee? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

če imaš pa dokaze, da je Putin povzročil nesrečo .. bodo veseli tvojih dokazov.

Ko nekdo v bolnišnici pade s sedmega nadstropja, ali ko spije skodelico čaja in umre, ali strmoglavi letalo ... ni ničesar za dokazovati. Smola, tako kot novinarji, ki jih ustrelijo v temnem hodniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

...Je pa možno da so ga likvidirali vesoljci plačani s strani amerov...

Jesss. Po vseh teh "pravicah do drugačnega mnenja" in teorijah zarot v zadnjih letih (od Flat Eartha, Covida, Trumpolinskega fejkanja, laganja in podtikanja...) le zakaj ne bi bila možna tudi ta, da so vesoljci, locirani v Area 51, v bistvu nekakšna vanzemaljska legija v službi Uncle Sam-a. 👽

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, palomas pravi:

Ko nekdo v bolnišnici pade s sedmega nadstropja, ali ko spije skodelico čaja in umre, ali strmoglavi letalo ... ni ničesar za dokazovati. Smola, tako kot novinarji, ki jih ustrelijo v temnem hodniku.

tudi ni bilo treba dokazovati, da so rusi razstrelili svoj cevovod, da so lahko ameri prodajali dražjo nafto ... kajneda :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, maus pravi:

tudi ni bilo treba dokazovati, da so rusi razstrelili svoj cevovod, da so lahko ameri prodajali dražjo nafto ... kajneda :P 

ne jaz ne ti ne rabiva dokazovat, da so oportunisti pri zlorabi vojne običajno tisti, ki jo vneto netijo. Zdej pa lahko prebereva moj zapis, da so Rusi butli in jih amer izkorišča, da je Puta nardil napako, ker jim je podaril biznis, da se precenjuje, al pa da je ubogi ubogi stvor, ki rešuje problem Ukrajine. 

Tko na prvi uč se mi pa zdi da je čist tripičen Rus (ki z lahkoto pošlje tisoče svojih v smrt za nek imaginaren cilj) kateri je podlegel zvitim spletkam amerov po zaslužku in destabilizaciji Evroazijskega prostora. Edini, ki so še bolj naivni in neumni od njega so pa liderji EU. :P

 

 

In kot si ti citiral svoje zapiske spred enega leta o delitvi ozemlja Ukrajine (katerega žal še ni na vidiku, mene bk kdo zmaga, samo da bo mir) ti jaz citiram svoje spred enega leta:

miru na tem področju še dolgo ne bo.!!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maus pravi:

tudi ni bilo treba dokazovati, da so rusi razstrelili svoj cevovod, da so lahko ameri prodajali dražjo nafto ... kajneda :P 

Morda ne bi bilo slabo že na začetku ločiti plinovode od naftovodov. Ravno toliko, da se ne sramotimo v javnosti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biti prepričan, kako obstaja samo ena zlobna velesila, katera si podreja cel svet, je podobno kot verjeti, da je v Sloveniji samo ena poštena stranka (bodisi levi ali desni) in vse ostale so pokvarjene, katere delajo v glavnem samo za svoj žep :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, palomas pravi:

Morda ne bi bilo slabo že na začetku ločiti plinovode od naftovodov. Ravno toliko, da se ne sramotimo v javnosti. 

... pa sej je vseen... moja centralna doma dela na oboje..   :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob razpadu Juge (bdw raje bi mel mehko konfederacijo al jebiga) je imela Slovenija čisto in popolnoma legitimno pravico da brani svoje meje. Ja od strani JNA komandirane s strani Srbije. Prav tako je imela Hrvaška legitimno pravico, da se brani.

Niti en qurac pa ni imel pravice pomislit kako se bo delilo BIH..kdor razume bo razumel, kdor ne..ajaj jebiga :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, palomas pravi:

Morda ne bi bilo slabo že na začetku ločiti plinovode od naftovodov. Ravno toliko, da se ne sramotimo v javnosti. 

ne se sramotit no ... napisal sem cevovod... posledično so se vsi fsrali... da pa kupujemo dražjo nafto je pa tudi dejstvo .. ne samo mi.. cela Evropa kupuje dražje energente... edino Hrvaška je zaradi presežkov plina odprodajala po 1 eur. Oni so pa res carju :lol1: 

Za žitarice so se nekatere evropske države že spuntale, prav kmalu se bodo tudi za plin in nafto ... nič bat...

Najbolj se mi smilijo navadni ljudje, ker jim sploh ni jasno kaj se dogaja edino, da po njih padajo bombe in da enkrat bombardirajo Rusi ... enkrat Ukrajinci hujskajo jih pa vsi ostali...

kako jaz predvidevam, sem že napisal ... kar pa ostali predvidevate, pa tudi lahko napišete.... 

jaz edino vem, da se ob morebitni naslednji vojni ne javim več, ker gre tukaj zmeraj za osebne interese in umazano politiko.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, maus pravi:

... edino Hrvaška je zaradi presežkov plina odprodajala po 1 eur. Oni so pa res carju 

V skladu s predpisi EU se presežki plina moraju prodati na dražbah. Na dražbi se lahko odnesete zelo dobro ali zelo slabo, to je loterija. Zakon ponudbe in povpraševanja. Hrvaška ima lastna nahajališča zemeljskega plina, podzemna skladišča so že napolnjena za zimo. Ko pride poletje, je povpraševanja po plinu malo.

Ali obstaja v Sloveniji skladišče plina? Zakaj Slovenija ne kupi poceni plina in ga shrani za zimo?

https://www.dw.com/hr/pa-zašto-je-plin-tako-jeftin/a-65587243

 

Popravljeno . Popravil palomas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, DAMI34 said:

Je pa možno da so ga likvidirali vesoljci plačani s strani amerov,

Judovski vesoljski laser, garant.  
 

3 hours ago, DAMI34 said:

to je še ok, si predstavljaš da bi F16 dostavili iz Ikee? :P

 

Super bi blo. Lego technic ni enostaven, in navodila so slabs kot pr ikei. 
 

 

5 hours ago, palomas said:

tudi s poznimi reakcijami na dogodke.

Po 2 mesecih, komot recemo da je bla dokaj pozna reakclija na dogodek, mar ne? 
 

5 hours ago, palomas said:

da je toliko ruskih generalov in uradnikov popadalo skozi okna v 7. nadstropju,

To je cist nek drugega.  Tisti so padli skozi okno. Kuharček je ob tla usekal z okni vred…something coooompleeetleeey different.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob vseh teh dogodkih se vprašam: kje je pa domišljija :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 8. 2023 ob 16:50, Kugelschreiber pravi:

:hmm: V vsaki drugi objavi? 

ne verjamem :dry:

 

Putko.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nocoj, se pravi v torek, 12.9.2023 ob 20:40 bo na SLO1 dokumentarni film (iz leta 2023) o Rusiji.

Novinarki Ksenia Bolchakova in Veronika Dorman, Francozinji ruskega porekla, sta se odpravili v Rusijo, domovino svojih staršev, da bi razumeli, zakaj se je Rusija podala v vojno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vojno so se podali idioti, ki žrtvujejo lasten narod, Rusi kot narod (ali katerkoli narod) ravno nima veselja do "vojn". Se mi zdi..mogoče se motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
pred 4 urami, Kmet2 pravi:

Narod sledi medijem...beee, beeee

Na svetu se širi slabo...če ločimo med dobrim in slabim. To je povsod, pri meni, družbi, medijih... Sam priznam, da počnem večinoma slabe stvari, zato še ločim med dobrim in slabim v svetu...če bi menil, da je vse ok, kar sam delam, potem bi bil zaslepljen in odvisen od nekega drugega mnenja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo novice o Ukrajini so se končale, pozornost gre v Izrael, ukrajini bodo počasi še pipco zaprli. Na zgubi bo EU. Najprej so ji naši sosedje čez lužo prekinili dostop do poceni energije, nato so jo skregal iz največjo sosedo, zdaj bomo pa dobili še novo pošiljko beguncev poleg tistih, ki že prihajajo iz afrike. Srečno. Kmal se začne masteršef da bomo malo pozabli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!