Skoči na vsebino

MotoGP 2023


Shillien

Priporočene objave

41 minutes ago, vandrovec said:

...da ni danes elektronika kaj ponagajala Pramac Ducatiju? 🙂

Verjetno oz. najbrz. Rdeci decki so se mal po wifiju igral in podarili zmago Bagnai. Se Vinalesu so kaj lepega obljubili. Zato se je Martin jezil nase takoj po padcu ja. Kake eni pametujete... pejte raj F1 gledat, uno je po besedah znalcev menda full zanimivo 😂

Bol me zanima kdo je tako 'žleht' da nonsto te knofe 'vesolcu' prtiska? Da se je spet oz. tradicionalno povalal nihce nic 😀 No, sej vazn da bo drugo leto prvak, k baje z najboljsim motorjem tudi vesolci bol letijo. Drgac pa zanimiva dirka, sploh ce gledas posnetek in reklame zrezes

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Rossi pravi:

Verjetno oz. najbrz. Rdeci decki so se mal po wifiju igral in podarili zmago Bagnai. Se Vinalesu so kaj lepega obljubili. Zato se je Martin jezil nase takoj po padcu ja. Kake eni pametujete... pejte raj F1 gledat, uno je po besedah znalcev menda full zanimivo 😂

Bol me zanima kdo je tako 'žleht' da nonsto te knofe 'vesolcu' prtiska? Da se je spet oz. tradicionalno povalal nihce nic 😀 No, sej vazn da bo drugo leto prvak, k baje z najboljsim motorjem tudi vesolci bol letijo. Drgac pa zanimiva dirka, sploh ce gledas posnetek in reklame zrezes

Dojemanje heca ti lih ne gre... 

Dirke pa tudi očitno nisi gledal... Martin se ni nič jezil, samo prejel za glavo in gledal v motor... Kako veš, da si zraven ni govoril: "zakaj so mi to naredili?" 😅

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, KennyJR said:

Dojemanje heca ti lih ne gre... 

Dirke pa tudi očitno nisi gledal... Martin se ni nič jezil, samo prejel za glavo in gledal v motor... Kako veš, da si zraven ni govoril: "zakaj so mi to naredili?" 😅

Ojej, jst sm napisal iz cistga sarkazma, sem pa res (ko zdaj berem za sabo) napisal, da izpade kot da verjamem v to kar je napisal en pred mano. Clovek je padu, enako k MM, nihce ni nc prtiskal. Bom popravu... oz. ne bom ker post ni vec editabilen. Skratka, jemlji ga kot cisti sarkazem, edino tako.

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka se mi je zdela dolga 2 uri. Hehe. Fino so pokali. Cudim se Aleixu. Sigurno je imel neko idejo za kaj soft/soft, izpadlo pa je ultra naivno. Skoda. Zanimiva merigalijeva opazka po dirki. V hudi vrocini michelin pripelje gume s trso karkaso, takrat so blizje konkurentom. Torej je v okvirju se precej placa za napredovanje. Fino da se je Bagnaia pobral, IMO glavni favorit za naslov, bi mi blo pa ljubse ce Martin ne bi vrgel po tleh. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra dirka. Lepo je bilo gledat FQja v akciji in še bolje slišat kako je okrcal "njegove". Škoda ker je Martin storil napako, je pa Peco dobro vrnil udarec. Vinjales se mi pa že mal smili, ker ga vedno nategnejo za prvo mesto. Skratka, še bo zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva dirka, škoda za Martina, čestitke Pecotu in tudi Quartararoju. Upam, da Gresini še po letošnjih cenah naroči dodatna dva šleparja rezervnih delov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo še verjame, je naslov ene pesmi...in res, predstave so vse zrežirane, mediji in to. Ducati v motogp obvladuje sceno in bi si dopustil, da pobere naslov en španec iz satelitskega moštva...ne me basat. Če bi Bagnaia popolnoma popušil potem že mogoče...preveč denarja je v igri. Pa naslednje leto in MM...zvabili so ga v past, če bo hotel preveč mu bodo pristrigli peruti 😀 Najbolje je imeti sovražnika pod svojim okriljem 😀

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gigi je osebno ukazal Pramac-u mehko prednjo pnevmatiko in elektroniko na max performans. Uvod v Martinov performans sem opazil že na štartu, zaplet in razplet pa na mestu, kjer je varen zdrs. Igralec je dramaturgijo izvedel vrhunsko. Ni zastonj tako visoko točkovno ocenjen. Prihodnji teden je na vrsti Bezz, potem bo pa že kmalu konec tega abonmaja.

 

zarota press

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, ducar pravi:

Gigi je osebno ukazal Pramac-u mehko prednjo pnevmatiko in elektroniko na max performans. Uvod v Martinov performans sem opazil že na štartu, zaplet in razplet pa na mestu, kjer je varen zdrs. Igralec je dramaturgijo izvedel vrhunsko. Ni zastonj tako visoko točkovno ocenjen. Prihodnji teden je na vrsti Bezz, potem bo pa že kmalu konec tega abonmaja.

 

zarota press

Eno luknjo imaš... Ko je padel je tako močno držal balanco, da je ob stiku s peskom, ko je motor poletel skoraj ostal brez rok 😅

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

COVID.

Jest mislim da je krivo cepljenje. Z motorjem je verjetno vse o.k., ker če ga dajo na test komisarjem, bi verjetno kaj našli...

...čipa v telesu, s katerim upravljajo MGP rajderja pa verjetno ne bi našli. Ravno tako so bili verjetno cepljeni vsi mehaniki, v katere je Dorna podtaknila svoje čipe....in delajo po navodilih, ki jim jih pošiljajo preko 5G.

Vam rečem...  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MS strokovnjaki, bi kdo naucu MM vozit? Kot sm ze napisal davno nazaj... Naj neha, ker si bo kaj hudga naredu, oz. se koga bo zraven odnesu.. No, ceprav se je malo umiril zadnje case... Tisti pljuvaci po VR ste imel tolk povedat, kako stari odzira sedeze hitrejsim, kolk je ratal nesposoben, oh in sploh... Se vam ne zdi, da je trenutno MM v takem stanju? Aja ne, sam motor je kriv..

Popravljeno . Popravil a79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, a79 said:

MS strokovnjaki, bi kdo naucu MM vozit? Kot sm ze napisal davno nazaj... Naj neha, ker si bo kaj hudga naredu, oz. se koga bo zraven odnesu.. No, ceprav se je malo umiril zadnje case... Tisti pljuvaci po VR ste imel tolk povedat, kako stari odzira sedeze hitrejsim, kolk je ratal nesposoben, oh in sploh... Se vam ne zdi, da je trenutno MM v takem stanju? Aja ne, sam motor je kriv..

Sploh gledas gp al samo pises bedarije kot ponavadi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Shillien pravi:

Sploh gledas gp al samo pises bedarije kot ponavadi?

Model, tocno nate leti post. Ne, motogp poslusam. Kot VR fani nismo takrat verjeli, da je penzija klicala, tako Dorna fani ne verjamete zdaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, a79 said:

Model, tocno nate leti post. Ne, motogp poslusam. Kot VR fani nismo takrat verjeli, da je penzija klicala, tako Dorna fani ne verjamete zdaj...

Vidis, dokaz da nimas ni 1% pojma. Pa bom nahitro in nakratko napisal tako da bos se ti razumel.

1. Situacija ni enaka, rossi se je vozil zadnji z istim motorjem kot so drugi zmagovali

2. Mm je še vedno najbolša honda (za razliko od rossija najslabsa yamaha)

3. Večina dirkačev se zaveda in jasno is glasno prizna da je veliko vecja sansa da bo mm drugo leto hiter kot obratno

Ampak vr fani tvoje sorte mate itaq svoj pogled na svet kot ponavadi, nesposobni razmisljanja sploh ko se tice mmja

 

Ce bo pa se drugo leto tako pocasen, kar dvomim in kar dvomijo vsi ki dejansko gledajo gp, pa naj gre u penzijo. Z 8 naslovi in kot verjetno najbolsi dirkac moderne dobe si jo zasluzi

Popravljeno . Popravil Shillien
  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, ker je MM sel dvakrat v pesek, nisi nic komentiral dirke... Ko sm vrgel kost, pa si se takoj usul.. Tolk pa o tvojih pogledih.. 

Katera pa je ta vecina dirkacev? Da ne bos do onemoglosti nakladal, imas prav, MM je se vedno najboljsa honda. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, a79 said:

Katera pa je ta vecina dirkacev?

Crutchlow pa Alex M. :D 
 

Nekako ne verjamem da  bo izvedel Rossija ali Stonerja, ko sta frajerja menjala ekipo in u prvi sezoni pobrala naslove. Ne upam pa se stavit, da kaj podobnega ni mogoce. Glede na zadnji dve sezoni, ko prvaki v boju za nov naslov zakockajo po 90 ali 60 pik prednosti, ko je vodilni v prvenstvu dec s petimi nulami, in v sprintu komaj konca v pikah ker ne prehiti nikogar, ne vem. Napak nihce vec ne kaznuje? gotovo bo zanimivo in se ze veselim. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM93 je med najnižjimi dirkači. Ko je bil na vrhuncu, je bila Honda najkrajši motocikel. Se spomnim videa, ko so P. Espargaru pripeljali motor in se ni mogel načuditi kako majhen je. Trenutno je Honda precej daljši motocikel. Lahko tiči vzrok težav Marka tudi v tem detajlu. Honda ni več tako okretna. V času Nicky-ja pri Ducatiju, je bil Ducati najdalši in najbolj okoren motocikel na gridu. Za večino dirkačev na zaviti stezi praktično nevozen. Hm, kdo bi vedel.   

Eko ta posnetek-

 

Popravljeno . Popravil ducar
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 hours ago, Shillien said:

Vidis, dokaz da nimas ni 1% pojma. Pa bom nahitro in nakratko napisal tako da bos se ti razumel.

1. Situacija ni enaka, rossi se je vozil zadnji z istim motorjem kot so drugi zmagovali

2. Mm je še vedno najbolša honda (za razliko od rossija najslabsa yamaha)

3. Večina dirkačev se zaveda in jasno is glasno prizna da je veliko vecja sansa da bo mm drugo leto hiter kot obratno

Ampak vr fani tvoje sorte mate itaq svoj pogled na svet kot ponavadi, nesposobni razmisljanja sploh ko se tice mmja

 

Ce bo pa se drugo leto tako pocasen, kar dvomim in kar dvomijo vsi ki dejansko gledajo gp, pa naj gre u penzijo. Z 8 naslovi in kot verjetno najbolsi dirkac moderne dobe si jo zasluzi

Verjetno... 😆

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, a79 said:

Hehe, ker je MM sel dvakrat v pesek, nisi nic komentiral dirke... Ko sm vrgel kost, pa si se takoj usul.. Tolk pa o tvojih pogledih.. 

Katera pa je ta vecina dirkacev? Da ne bos do onemoglosti nakladal, imas prav, MM je se vedno najboljsa honda. 

Ma pusti te hejtercke, ki sami sebe markirajo za navijace. Bolno je to, da ko pocnes isto kar je on pocel pred leti Rosiju si takoj oznacen za vse to, kar pocne sam. Sam je pa tolko glup, da se tega niti ne zaveda. Vcasih je blo se zanimivo, zdaj mi je tragicno in bv se s tem ukvarjat. Nocem smrdet. Sicer pa vidis, vrzes pasjo bombico pa se takoj uzge vsaj eden od te dvojice 'tavelkih' trotlov / "navijacev"

Rossi je itak se vedno v biznisu in se vedno GOAT MotoGP-ja 😝

Popravljeno . Popravil Rossi
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, a79 said:

Katera pa je ta vecina dirkacev? Da ne bos do onemoglosti nakladal, imas prav, MM je se vedno najboljsa honda. 

Normalno, saj je delana direkt zanj. Za ostale je malodane nevozna. Ampak zdaj se je ustavlo tudi 'vesolcu' in je problem, ker sam ne zna spedenat, Ducati pa bezi. Me zanima al se bo cez leto dve vrnu nazaj in pomagal resevat. Spodoblo bi se. Ma pa zdaj sanso postat najvecji, sam razletet se ne sme vec... K sraufi verjamem da drzijo, sam telo je pa ze zmahano...

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprememba urnika. Slabo vreme je prestavlo GP na soboto, sprint v nedeljo, da odpade manj pik?

 

https://www.motogp.com/en/news/2023/10/20/schedule-changes-announced-for-motogp-guru-by-gryfyn-australian-motorcycle-grand-prix/480574

 

BTW, da sem poslušal Stonerjeve komentarje med fp2, sem ujel TNTjev stream. Leži in se čudi...med drugim pravi: tukaj se ne morš ozirat na napovedi. Vreme je tako kot ga vidiš skoz okno, kaj bo jutri, ne ve nihče. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!