Skoči na vsebino

povej kaj voziš - pa ti povem kdo si


Pervy

Priporočene objave

raznoliki vozni park,ni kej.bo pa vse v redu,bos videl.pozdravljen v forumu.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, v forumu nisem nov, le preimenoval sem se iz v-Rok v Rok, ker se mi zdi tko bul (drugace me pa klicejo VRHO, vendar tako klicejo tudi našega smucarja taku da je s temi imeni en sam šit - to sem potuhtal že na svoji domaci strani)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK Rok ti kar lepo sparaj za nov motor pa ne se sekirat saj vsi vemo kako hudo je ce je lepo vreme pa si brez motorja. samo lepo vezi denar da ga ne bos za bedarije zapravil pa brez motorja ostal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, ti sam špari pa bo. Jaz sem svojega Pegasa kupoval 6 let, zdej pa uživam.

Dobro, vrnimo se k topicu...

Noise

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aiwa.

vidim , da ste kar dejavni v forumu,tako da me to kar veseli.

moja zgodovina:

velik biciklov,velik prduljc(beri tomos,ali bolje tomosaki),potem dolgo casa nic, zdaj pa koncno nekaj konkretnega BMW R1200C Classic.Brez bojazni,tudi jaz sem zelo dolgo "šparal" za nakup motorina,zdaj pa šparam za dodatno opremo (mimgrede, a kdo ve za spletno stran proizvajalca dodatne opreme FALCO ali FALCON)

Na motorju sem rad sam,tako da se zadnji sedež "prekucne" po potrebi.

PS:glede tistih 650ccm in 120nm se mi zdi malo nemogoce(lahko je pa tudi verjetno,kaj pa vem),saj ima moj "moped" pri 1200ccm 98nm navora.Vsaj bog dal, da bi jih imel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Bogme, zate bi morali ?e skoraj odpreti veteranski topic (l.84) .

Pocakaj, da ga vidis... To je ta prau bike, ne pa te novotarije... sami full-dresserji pa blescanje poliranja... To je hard-core bike!

PS: madona zveni, k da si mene osebo uzalil pa v zaljivki omenjal se mater, oceta obe kaci in kuscara :)

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Einherjer daj kako sliko gor, to bi pa rad videl.

aja kako se pa vozi taka masina, v coper stilu!?!?

verjetno hard-core hudo a ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ej Einherjer daj kako sliko gor, to bi pa rad videl.

aja kako se pa vozi taka masina, v coper stilu!?!?

verjetno hard-core hudo a ne

glede slike sem ze nekje omenil, da ga moram najprej slikat (najbrz takoj po tem ko ga operem :)) ).

Voznja je izredna, tezave so pri nizkih hitrostih, ker je zaradi naklona vilic tezko zavijat - ni ravno za med avtomobili po mestu sofirat. Pri hitrostih 40 dalje je pa cisti uzitek.

Sicer pa, ce ga zelis videti pridi ta vikend na Krokarje - zelo verjetno bomo tam.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa tko narod! To kar govori Einherjer o motorju ni res!!! On ma frcota, pa mu je nerodno povedati!!!

Ej srce, ampak ta vikend naj bi deževalo. Ravno zaradi tega premišljujem, da ne bi šla na Krokarje. Kako pa kaj z amortizerjem? Še vedno mehak?

Mene bo clovek ubil!!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zdej pa tko narod! To kar govori Einherjer o motorju ni res!!! On ma frcota, pa mu je nerodno povedati!!!

Ej srce, ampak ta vikend naj bi de?evalo. Ravno zaradi tega premisljujem, da ne bi sla na Krokarje. Kako pa kaj z amortizerjem? Se vedno mehak?

Mene bo clovek ubil!!!

Po tockah:

Avtomatik jaz ne sploh, zanikam kakrsnokoli povezavo s tem gnusnim mopedom. Se ko sem bil v osnovni soli sem bil pristas (in tudi vozil) dalec superiornejsega APN6S.

Vse kaze da tudi mene ne bo na krokarje. eno je vreme, drugo je obveznost, ki jo imam iz naslova snemanja videa in tretje je rojstnodnevni zur soclana novega kluba :)

Amortizer? Dovolj je trd zate

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikakor mislil zaliti ne tvoj motor, ne tebe.

Imava nekaj skupnega, tudi jaz sem bil na APN 6, ali koliko je imel stevilko in dodatno prestavo sva mu z bratom tudi vgradila.

Brrrm

(v zbirki Smeskov manjka Smesko za "Uf, za dlako sem se resil", vsaj upam, da sem se)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi motorji so OK. Eni zato ker so poceni eni zato ker so dragi.Vsi stili so OK, eni zato ker so lepi, drugi ker so hvaležni za furat.Jest sem zacel z TOMOS-kolibri l.51(isto ko moja mama) imel je dve prestavi in je non stop crkaval(3ure šraufal-1uro fural).Ko bom mel pa vec cajta bom pa napisal svoje mnenje o motorjih, ki sem jih do sedaj fural(nini test).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ni nobeden poleg APN-ja mel MZ-ja

Pa to je bil vcasih zakon in sploh

Jaz sem ga mel dve leti, kr neki prefuru predvsem po jadranu, kjer so me svabi ponavad od zadi gledal. Je pa velik kuru.

Zdej mam pa po dolgem postu koncno neki bolj vsecnega mojim zeljam (yamaha tenere) in sem ves srecen .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MZ-ja sem mel samo v avtosoli, drugace pa sem zacel z tomos avtomatik 81' in nadaljeval z hondo, vespo (14 dni),pa se eno hondo, yamaho in trenutno kawo.

ampak avtomatika se imam in ga ne dam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Nikakor mislil zaliti ne tvoj motor, ne tebe.

Imava nekaj skupnega, tudi jaz sem bil na APN 6, ali koliko je imel stevilko in dodatno prestavo sva mu z bratom tudi vgradila.

Brrrm

(v zbirki Smeskov manjka Smesko za "Uf, za dlako sem se resil", vsaj upam, da sem se)

Ajd recmo da si se...

Jest sem bil pa straight - nobenih dodatkov na mopedu...

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišem prvic, zato pišem bolj pocasi, da boste lahko vsi prebrali: zacuda sta v tem forumu združeni dve stvari, na prvo lahko odgovorim - vozim namrec Hondo CBR 900 RR, o drugi pa le to: Aprilia Pegaso je ZAKON !!!

Ce ne bi imel Honde, bi si verjetno kupil Pegaso.

LP, do naslednjic ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pišem prvic, zato pišem bolj pocasi, da boste lahko vsi prebrali: zacuda sta v tem forumu združeni dve stvari, na prvo lahko odgovorim - vozim namrec Hondo CBR 900 RR, o drugi pa le to: Aprilia Pegaso je ZAKON !!!

Ce ne bi imel Honde, bi si verjetno kupil Pegaso.

LP, do naslednjic ...

Najprej lep pozdrav novincu.. In takoj za tem komentar o Pegasu - prevec plasticen. Ne mislim, da ima prevec plastike nasraufane gor (kar je tako ali tako takoj prevec) ampak o tem da celo masina izgleda plasticno...

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To Ice: thanks for your reply, but ... mogoce

sem bil malo nejasen. Mislil sem, da ce bi kupoval enduro, bi bila ta ravno Pegaso in ne kakšen podoben motorcek, ker pa so mi pri srcu bolj strada motorji, bom kar ostal pri CBR-ki. Ne recem pa, da se kaj takega ne more zgoditi ...

Sorry za nesporazum, pa LP, do naslednjic ...

PS. Vseeno mi je Pegaso všec, kljub plasticnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vse skup ni blo prevec resno misljeno.u bistvu en sam hec.mam sam tud rajs crotch-rockets.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shit, zdej pa nisem bila prva: Sector650 lep pozdrav tudi od mene.

Einherjer, ti pa ocitno prosiš, da ti Noise data ukine dostop do motosveta, on ima namrec Pegasota!!

Sej zato pa imamo toliko razlicnih motorjev, da lahko vozi vsak tisto, kar si želi. Nekateri pa še bomo, tako pac je!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Aprilia Pegaso je ZAKON !!! Ce ne bi imel Honde, bi si verjetno kupil Pegaso.

Svaka cast, stari.. Pegaso je res zakon ...

quote:

Najprej lep pozdrav novincu.. In takoj za tem komentar o Pegasu - prevec plasticen. Ne mislim, da ima prevec plastike nasraufane gor (kar je tako ali tako takoj prevec) ampak o tem da celo masina izgleda plasticno...

Kuaaa, kako to misliš plasticna, mater sej je ja rotax...

quote:

Einherjer, ti pa ocitno prosiš, da ti Noise data ukine dostop do motosveta, on ima namrec Pegasota!!

Dobra ideja, Pupa !

Noise Data

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e pazi otroke!!!!!!!!

nekdo zatul PEGASO,pa bi mu že ukinl dostop do motosveta.nekdo ma rad "drekpumpe", nekdo "plasticarje",nekdo skuterje,tko pac je.

pridružujem se mišljenju einharjajrerja(nikol ne napišem prav) o Pegasotu,sam ce ga gdo ma pa se vozi tudi prav,me ne moti.na spolšno mi italijanski motorji niso prevec všec,italijanke pa auuuuuuuuuuuuuuu

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!