Skoči na vsebino

povej kaj voziš - pa ti povem kdo si


Pervy

Priporočene objave

Rajši si ne želi kakšne globlje psihoanalize. Ker ko mi zacnemo kopati, potem ... Drugace pa lahko pomaga tudi dr. Greegs (ali nekaj takega).

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je sicer to, psihoanalitika, podrocje dr. gregsa v psihološki poprqvljalnici, vendar eno kratko šušmarsko psihoanalizico ti pa lahko nemudoma dam.

To, da choperiziras pomeni, da v življenju glavo nerad izpostavljaš, posebej, ko voziš skozi podvoze in podobne objekte, ker ima choper obicajno sedež bolj nizko postavljen.

Da nimaš sprednje torbice je vsekakor plod tvoje želje, da bi si življenje zacrtal skozi cilje v lepši prihodnosti in zato med teboj in prihodnostjo ne trpiš ovir, niti v obliki torbic ne.

Bolj alarmantno je, da nimaš bocnih torb. Kljub tvoji zazrtosti v prihodnost in svetlobi na koncu tunela, te življenje premetava sem in tja, to je levo in desno, in take torbe potem motijo, ko te trka ob stene tunela vsakdanjosti, prevec se pustiš vplivati vsakdanjim dogodkom, zato te premetava levo desno.

Resice na krmilu, mislim, da smo jih krstili za fuzetlne, odkrivajo otroka v tebi, ki še ni izživel vseh otroških sanj in iger. In, kakor imajo dojencki v košari nad glavo navešene igracke, da jih zamotijo, ko jih po crevih najbolj zvija, tako imaš ti fuzetlne, da ti speljujejo misli od vsakdanjih tegob.

Žal pa nisi navedel bistvenega, da bi lahko 100,011% razvozljal tvojo osebo in osebnost, ali imaš naslonjalo?

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

Ja ja sej v bistvu torbice mam in to sprednjo, stranski in se za cez tank tisto mini, sam trenutno niso gor. Pa naslonjal tud.. za sopotnico :) Pa highway peg-se pa orla na sprednjem blatniku, pa v usnje ovite rocke za sklopko/bremzo, pa kromirano "tacko" :) pa..kaj se vem :) Aja pa se velko torbo za na naslonjalo zadi :) A zdej bo kej hujsga vn prslo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... Žal pa nisi navedel bistvenega, da bi lahko 100,011% razvozljal tvojo osebo in osebnost, ali imaš naslonjalo?

V kolikor pa naslonjalo uporablja tvoja sopotnica, moraš za dolocitev bolj jasne psihoslike opisati njo.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

V kolikor pa naslonjalo uporablja tvoja sopotnica, moraš za dolocitev bolj jasne psihoslike opisati njo.

lp Easyrider

se bols,njeno sliko gor rukn. potem te pa prefentamo,de ne bos vedu kje je spred pa zad.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moj AlexB,

sedaj pa kar naenkrat vsega imaš in to v izobilju.

Žal je malice konec, pa ce imaš zlate kolesne obroce, ti nove analize ne grem vec pisati.

Od sedaj si na vekov veke tak, kot sem ti napisal, tudi ce viragota prodaš in kupiš cestnega oklepnika. Pika.

Sopotnice ni potrebno opisovati, kot je namignil Easy... . Ti kar sliko pošlji

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce nimas fotoaparata se ti priporocamo.naredimo fotoserijo tvoje boljse polovice in jo objavimo.zastonj!

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec koncev tudi kak promocijski video ne bi škodil. Tudi to naredimo v dobro vede anatomske.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brrrm kamera,pervy stils,easy snacks,moja malenkost pa rezija.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

hehe :)

Pravjo, da padajo na motorje, tle dobivam pa vtis kt, da niste zenske vidl ze par let

nikoli ne vidis dovolj zensk ali njihovih najbolj zanimivih delov.sicer pa smo vsi za racunalnikom brez zensk (v tistem trenutku) ker smo vecinoma v sluzbi kjer nam internet in sodelavke burijo domislijo. DELAT PA SE NAM TAKO ALI TAKO NE DA!

hmmm, glede na vse dodatke, ki si jih nastel bi rekel da spadas med zelo zagrete coperiste z ljubeznijo do detaljev. mogoce bi si v prihodnosti moral omisliti harleya ker ti nikoli nebi zmanjkalo idej za dopolnitev motorja.

PS: ko motor z dodatki preseze 400 kg lahko to zacne vplivati na vozne lastnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

hehe :)

Pravjo, da padajo na motorje, tle dobivam pa vtis kt, da niste zenske vidl ze par let

Pa zato pošlji sliko vendar!

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

hmmm, glede na vse dodatke, ki si jih nastel bi rekel da spadas med zelo zagrete coperiste z ljubeznijo do detaljev. mogoce bi si v prihodnosti moral omisliti harleya ker ti nikoli nebi zmanjkalo idej za dopolnitev motorja.

PS: ko motor z dodatki preseze 400 kg lahko to zacne vplivati na vozne lastnosti.

Ja.. detajli mi res burijo domisljijo. HD me ne mika, ker so prevec dragi. Na virago sm zlo navdusen in ce bi rad kej drucga bi ksn 1100 al pa 1400 ccm motor :)

Morda bi nekoc ko bom mel dosttt dnara pa si bom lahko spogu med dva motorja, kupu ksnga Triumpha 955i Daytona.

Na spisku za dodelavo je pa auspuh, pa ksno komplet barvanje.

Kaj ce bi naredil eno galerijo, v kateri bi postavili na ogled svoje konjicke? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj ce bi naredil eno galerijo, v kateri bi postavili na ogled svoje konjicke? :)

vseh 120?

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem!

Pred kratkim sn odkril tale forum, pa sn neki ful razveseljivega ugotovil.... da nisn sam js tak moto frik v SLO, ampak nas je v bistvu kr neki

Trenutno se prevažam s 125 ccm suzukijem DR, toda v kratkem nacrtujem KTM DUKE

Imam namrec izpit do 350 in sn cul, da se bom s ta novim zakonom dobu dovoljenje brez omejitev ....sam kdaj bo to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zadrzevati sape zaradi tega......se ti lahko zgodi,da ti je zmanjka.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj ce bi naredil eno galerijo, v kateri bi postavili na ogled svoje konjicke? :)

saj je!!! levi meni, fun, vasa galerija.

poslji sliko noisu pa jo bo gor dal. ko jaz naredimn kako pametno bom tudi gor dal.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

leko: daj napisi malo kako se vozi, pa kolko pije, kolko gre,...? seboljsi pa bo ce se na nasledno srecanje foruma pripeljes, ker mene tudi zanima kako to gre. sem ga samo na salonu videl in nikoli na cesti.

Royal Enfield je tak nenavaden motor. Star se že rodi in nov ni nikoli. Ima hude vibracije in ti zmravljinci otip. Žre ne veliko, tam okrog 4 litre, hiti pa pocasi. Ima pa fin zvok, navora kot vol in ni zahteven. Izgublja vijake, ampak da se ga popraviti na cesti..... Fajn motor je. Na forum pa pridem ob prvi priložnosti, bi mi že skoraj ratalo za v Kostanjevico, pa ni šlo. se pa , upam vsaj, vidimo v Lendavi, slišimo pa že jutri (26.06. med 00.00 in 05.00 na frekvencah radijev Trbovlje, Celje, Ptuj, Kranj, Sora, Jesenice, Šmarje, Slovenske Gorice, Murski val....

Edited by - leko on 25/06/2001 03:38:20

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leko,ce ze delas reklamo jo vsaj oreng nared.kako se imenuje oddaja itd.,da ne bomo prevec in predolgo iskali.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Jest pa vozm er5, za drugo sezono pa se oziram za speed triplom ali pa za buellom xb9s - skratka sedejo mi nakedi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha Diversion 600s je moja trenutna ljubica, prejšnje pa so bile še Yamaha TDR125(letnik 98), Yamaha TZR125RS(letnik 96), pa Tomos APN6(letnik 92)!

To so vsi moji grehi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!