Skoči na vsebino

povej kaj voziš - pa ti povem kdo si


Pervy

Priporočene objave

quote:

torej...kdo sem?

noviski clovek moskega/zenskega spola,do nekje priblizno 30 let star/a (prej manj),ki bi rad pridobil/a kaksne nasvete glede motorja in zivljenja okoli tega.se motim?

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

S tremi je sel na grad v LJ 85km na uro.

Falco tisti navor je res malo previsok. To je tko kot da bi rekel, sem sfriziral Fiat Marea 2.0 in ima zdaj taksen navor kot Dodge Viper.

Hehe Puma kero bucho si zavalil.. so vse pecke ven popadale .. a u prepad je sel pa 200 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a_je_to nekako ne more verjeti,da je pumin zweitakter potegnil 85 km/h v hrib s tremi bucmani nalozen.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

@Ice: a misliš, da je to hotel povedati, da je s tremi bucami s 85 km/h v hrib?

ne verjamem!

kisses

Pupa

Hehe puma tiste buche z glavami nimajo nobene veze.. to je tko k da bi rekel da je baso prijavil ali pa da se je zapeljal en krog z BASERATIJEM ... , hotel sem samo reci da tist avtomatik nalozen s tremi v klanec na grad ni mogel iti 85 ... al sem pa jaz kaj narobe zastopil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

@Ice: a misliš, da je to hotel povedati, da je s tremi bucami s 85 km/h v hrib?

ne verjamem!

kisses

Pupa

ne me prasat,o avtomatikih pojma nimam.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se pa samo naucila, kako se znebiti sovoznika.

Sem držala na bremzi, pa gas do konca, potem sem pa ugotovila, da imam nogo na bremzi, pa sem jo spustila. Sovoznik pa na rit. takrat mi je bilo cca 9 oz.10 let in sem prvic v življenju vozila avtomatika, sovoznik me je pa ucil.

Ampak mi ga potem nikoli vec ni hotel dati. Cudno kajne?

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam boljši primer. Zacetnica se je prvic peljala z avtomatikom. Po uspešno opravljeni krstni vožnji je sestopila in ko je že stala poleg mopeda, je zavrtela zapestje desne roke. rezultat je bil, da se je moped zacel peljati, ona je tekla poleg njega in še bolj intenzivno dodajala gas. Koncalo se je v živi meji (na sreco brez poškodb).

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

noviski clovek moskega/zenskega spola,do nekje priblizno 30 let star/a (prej manj),ki bi rad pridobil/a kaksne nasvete glede motorja in zivljenja okoli tega.se motim?

best

Ice

kar se tice nasvetov okol motorja bom težko najdu kaj novga, življenje okol tega pa tut kr obvladam! Bi se pa našlo kej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakja pa potem ne gobezdaris po forumu,tako da morava s pupo skoraj sama odgovarjati na vprasanja?

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vcasih kar paše samo z enim clovekom govor, pa ceprav je to le Ice, ampak drugace je pa kar dolgcas, ko samo midva vleceva teme naprej.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

zakja pa potem ne gobezdaris po forumu,tako da morava s pupo skoraj sama odgovarjati na vprasanja?

best

Ice

enostavno zmanjkuje casa še za gobezdarjenje, se bom pa potrudu pa probu pomagat po najboljših moceh! Ablubm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

enostavno zmanjkuje casa še za gobezdarjenje, se bom pa potrudu pa probu pomagat po najboljših moceh! Ablubm

UPAM.tle ma zakladnico znanja,pa je noce odpret.narod,nad njega! noce vam v VASIH tezavah pomagat.

to je prosnja carja.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zivjo,

Vozim Yamaho XV750 Virago letnik 96.

Torej...kaj sem? :)

hmmmmm, coperist?

PS: a mas resice na rocajih al pa jakni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!