Skoči na vsebino

povej kaj voziš - pa ti povem kdo si


Pervy

Priporočene objave

Zadnjih 6let vozim trike doma narejen. Začel sem MZ150 mislim da leta 76,potem pa MZ 250,JAWA350,TRIUMPH 650 THUNDERBIRD,NORTON 750 COMMANDO,BMW60/7,SUZUKI 1100GSX,MOTO GUZZI 1000SP,YAMAHA 500.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa Chebiju motor prodala zdej sem pa brez,ker iščem kakšen pocen motor,pa mi je kar žal ker je šel od hiše,a ga prodaš nazaj?Imam še stranske nosilce za ER5,za 15.000sit jih prodam če koga slučajno zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na naslov pričakujem da mi boste povedali kaj sem... Torej: Vozim Kawasaki ER5. Olupljen kot se spodobi, opraskan, s krivim okvirjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej temi sem zasledil precej zanimivih in za lase privlecenih informacij.

Kot prvo z avtomatikom lovit elektronike in vespe 200 ni šans. Frčku skrivi gestel ze pri 70 km/h in če nočeš da zadeva razpade je najboljse da mu v amortizerje nafilaš beton :D . Kako bi šel na grad s tremi 85 nimam pojma ker mu najbrz skrivi vse sprikle če se trije nanga samo vsedejo.

O 125 ccm pa je res da ne potegnejo tako kot bi bilo treba samo so zavore (disk 320) in gestel narejeni za precej vec kot zmore motor in zaradi tega tudi ni treba skrbeti o legi na cesti in ustavljanju.(vsaj cestni)

Aja, vozim pa Hondo NSR 125 R. Kdo sem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče sem že napisal, ampak vseeno....

1986 MZ 250 ETZ

1984 Moto Guzzi V35 Imola

1986 Kawasaki GPz 600R

1978 Yamaha XS 1100 (trenutno)

Letnice so izdelave motociklov, ne kdaj sem jih mel...

hmnja... dober bi bil... 8 dni bi bil star ko bi že registriral prvič yamaho hehehe...

Kdo sem? A? No...? Bo kej...?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začel na tomosu 14 (legendarni tomosov stroj)

Na krosli Honda 125 (s primerno frizuro) sem se učil riti po rodni zemlji

Sledil je DR 125

Trenutno Kawasaki KLE 500

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno furam suzukija bandita 1200 s,prej sem pa že imel suzuki rf 600,rf 900,kawasaki zxr 750,aprilia pegaso 650 garda,suzuki sv 650 s.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svoj prvi motor sem imel pri deseteh letih, pri petnajstih pa revmo in uničene ledvice. Trenutno sem že štiri leta ponosni prvi lastnik diveržonke ( 900 seveda ).

Dokler ni snega , ne grem s ceste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svoj prvi motor sem imel pri deseteh letih, pri petnajstih pa revmo in uničene ledvice.

Dokler ni snega , ne grem s ceste.

TO! Še en taprav motorist! Enako velja zame. No sej ledvice so se uredu, revme tudi še ni, pozimi na motor pa ja. :oops:

Aja :!: Jst mam pa CBR600F. Kdo sem :?: ;)

LP duhc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej sem mu blokovsk biciklčk, potlej kutalke, potlej ponita, pa favoritovo specialko, pa dvobrzinca, pa trobrzinca, pa Puchovga poni exspresa, pa jermenarčka, pa mizo.....

Ja in kaj sem zdej??? Mineštra valjda. Blesav naslov u podn!!!! Čist u stilu obleka dela človeka! Pa da je ta naslov napisal motorist???? Ne bi reku, sicer pa sploh ne grem na prvo stran gledat! Bljaaaak!!

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opazil sem, da imajo nekateri nekaj proti 125-kam. Žal vsi nimamo možnosti (zaenkrat), da bi vozili kaj močnejšega in nam so 125-ke zakon. Nekje je treba začeti in ponavadi se začne z majhnim. Sicer pa čez en mesec dobim neomejen izpit in bom lahk probu tud kaj večjega. Vedno pa mi bo 125-ka ostala v lepem spominu.

Glede mojih začetkov: prvi motor, kaj drugega kot frčo, potem ATX, sedaj Aprilia RS125, v kratkem pa verjetno Kawasaki ER5.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje tega še nikol nisem napisala:

vozim Honda Transalp 650 letnik 2001

prvi in zaenkrat edini motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa valjda smo vsi motoristi.

Trenutno TRIUMPH TROPHY 1200 letnik 2001.

Se bom pa drugo leto verjetno vrnil h koreninam in kupil še nekaj od 125. Kaj čmo, otroci rastejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav imam velikega A-ja še vedno jaham Viragotinota 250. Sem pa malo fauš Marji in Klimbri :wink: :oops: zaradi Trophy-ja ampak ni ga čez PAN-a. :lol:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ha, haaaahahhahooohhuu, sem le šel na prvo stran in videl: Pervy je bil!!!! Kdo bi si mislil, pa kako ti je uspelo tak naslov sklamfat , Pervy!! Ho, ho, ho :lol: :lol: No, zdej pa povej, kar si obljubil!!!

Ejga, pa članek v motoristu je pa super. Me že zgačka, da ko bom velik, bom kupil teha Kawlna. Kaj oz. kdo bom pa potem?? :twisted: :D

Drži se!!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zacel z APN6 - dolgo nic - Virago 250, Custom built Kawasaki GPZ 750 in sedaj Vmax

Zadnja dva sta oba se v moji lasti, ceprav bom GPZja prodal.

Torej kaj sem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAJ STE?????

VSI STE NORI CE MISLITE DA BOM VSAKEMU POSEBAJ ODGOVARJAL!!!! POGLEJTE DATUM TEME, TAKRAT NAS JE BILO SE 10 NA FORUMU.

PS: ljudje takrat niso bili tako obcutljivi, nic nimam proti 125-kam, saj sem jih sam tudi ze vozil ampak priznajte da so cebelice :wink: :P ce danes komu kaj napises jih je takoj 20 uzaljenih, polek tega pa tema ni bila namenjena kot ocenejevanje ljudi na podlagi njihovega pleha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!