Skoči na vsebino

povej kaj voziš - pa ti povem kdo si


Pervy

Priporočene objave

TALJANKE SO AAAUUUUUUU!!!!!

MENI TUDI NE LEZIJO DUCE, MOTOGUZA, LAVORDA,...

AMPAK APRILIA MILLE, FALCO IN FUTURA SO ZAKON IN ME LAHKO VSI JAPONCI NA RIT KUSNETE.

KHM NO SAJ JAZ SEM NA KAWI AMPAK APRILIIN TWIN JE COOL.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ni kdo mojega komentarja o Pegasu jemal, kot da pljuvam na karkoli. Bil je zgolj moj komentar in misljenje.

Italijani mi niso prevec vsec (ne tipi ne motorji), italijanke so tako-tako (prevec k ciganke - po 30 letu pa debele).

Osebno mi je monster neki najlepsega kar sem videl (ok, mal bi mu auspuh popedenal, da bi se ga kej slisal), se posebej za ta denar.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ste ze vsi zaceli z zgodovino bom pa se jaz...

Zacel z avtomatikom, nadaljeval za ATX-om (nafriziran na 60ccm a vseeno vzdrzljiv k ne vem kaj...) se vedno je dobr za po njivah

Zdej mam pa na posojo Kawasakija GPZ 500s. Kr mal presvoh motor, ampak za zacetnika zeloooo primeren-->moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen primy22.GPZ-a lahko zelo enostavno spravis na 62 km.ce to ni dost za zacetnika....

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do vceraj sem imel yamaho XTZ 750 super tenere, l.93. Zdaj bom 2-3 leta brez motorja, potem bom pa ce bo denar spet eno vecjo enduro kupil.

Prej imel dva kawa KLRja 650 (l. 88 in 87) in eno gilero RX 200 (l. 87). Skratka enduraa po srcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"odpres" ga.v fergazerjih se najbrz dize in igle menjajo,pa mogoce v sobi kaka zapreka odstrani.vprasaj kawa-dealerja,bi on moral natancno vedeti.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce je res kje kaka zapreka za odstrant.... z menjanjem diz in igel mam pa slabe izkusnje...

Primy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preden mislis sploh kaj "stelat" pri masini jo daj na rolo,da ti izmerijo moc ma kolesu.potem ves kaj ze imas.

potem se lahko zacnes igrati in primerjati,kaj dobis z razlicnimi kombinacijami.ali pa gres do dobrega tunerja,ga placas in si siguren,da je on naredil ne samo dober vtis,ampak tudi dobro delo na masini.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lep pozdrav vsem!

hmm... moji zacetki.. ja apn/6 letnik 87 je bil zakon, in še vedno mi je pri srcu. No pravi motoristicni zacetek, kr hud zacetek. ZZR 600 letnik 91,(72kw) odlicen motor, vozim ga že tretjo sezono, izreden dizajn za leto 91, najlepše razmerje med športnostjo in potovalnostjo, motor ima 65.000 km, na servisu pa niso mogli verjeti mašini, kompresija v povprecju na bat okrog 12,8 z minimalnimi odstopanji. KOMENTAR PROSIM ZAGRETI ITALIJANI ! Morm rect, cenovno dokaj ugoden in vsestransko uporaben. Res pa je, da je motor mehek, zato pri agresivnem polaganju v ovinek rad protestira.

Cau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem imel najprej APN6, ampak samo eno leto, potem sem si nabavil CTX 80. V redu zadeva za stiri leta, do konca prvega letnika faksa. POtem je sledila prodaja in sedem susnih let. Potem pa po zacetni krizi odplacevanja stanovanja... spet motoristicni uzitki, tokrat koncno na supersport-u: Kawa GPZ 500S. Sicer majhen, ampak fin, nezahteven, vendar dovolj zmogljiv ter poceni za vzdrzevanje. Skratka, primeren za malo bolj "starejse" generacije...:)))

Res pa je, da bi imel tudi Yamaho FZR ali YZF 600.... o kateri sem sanjal dolgo casa. Ampak je bila malce predraga, zdaj pa motor ze imam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primy22 in Ice: GPZ 500 ima 60 konjev, ampak ce hoce kdo se tista dva dodatna, pa naj malo doplaca...:)) Drugace je pa vsak motor presvoh, ko se ga enkrat navadis. To je pac v cloveski navadi: ko nekaj dosezes, hoces se vec. Priznam, tudi meni bi pasalo, ce bi kdaj se malo stegnil. Ampak nekje mora biti meja... drugace se bomo vsi ubili....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs,ne se sekirat.pri 120 km na zadnjem kolesu je nekaj casa mir.verjemi.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem! To tipa EDEFINITIVNO verjamem. Ampak a lahko tistih 120 konjicev sploh krotis??? Jebemu, je treba met fejst strike, da jih brzdas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: Ice, kaj hudica za enga pa vozis? Se opravicujem, ampak nisem zasledil tvojega motorina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mimogrede: Ice, kaj hudica za enga pa vozis? Se opravicujem, ampak nisem zasledil tvojega motorina.

los Banditos di motoros s 120 km na zadnjem piciklu.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorji, ja: full sem užaljen, ker je nekdo prbil da so 125 zanic! KO SI GA BO KUPU; PA STESTIRU; NAJ PA DA SVOJE MNENJE!

Itak sm pa zamenjal 3 Tomos APN 6, potem Kymco 125, sedaj pa Aprilia classic 125! Kr solidno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z mojimi 95 kg na 125-ki? ko sem navajen gas "pogledati",pa stvar leti? jasno da je 125-ka "za nic",ne vlece,ne bremza,ne lezi...saj je skoraj kot HD.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:jasno da je 125-ka "za nic",ne vlece,ne bremza,ne lezi...saj je skoraj kot HD.

Ice ima prav! (believe me, I know!)... je pa pozabil, kako je to, ce "moras" bit z malim zadovoljen.

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry fantje in dekleta, ampak tudi moj prvi motor ne bo do 350. Ker mi te male prdulce nekako ne ležijo, poled tega naked bikov d 350 ni bohved kva. Tako da je ze ogledan 500-tak.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jest mam pa Yamaho XJ 750 F, letnik 1984. 90 kojnu ma pod tankom pa kardan uzadi. Prej sem mel pred 11 leti BT-ja. Je potegnu neki cez 100 na uro. Pol so ble želje k še nisem bil 18 da bi kako Gilero nabavu SP02 mi je bla totalen moped. No pol sem pa lani napraskal nek gnar pa mi je ženska težila glej, da ne boš dal vec ko 3 jurje. In pol budalo res poslušam babo in sem se nategnu. Sicer je neki cajta šlo, pol mi je pa zacelo olje pušcat in je kurc. Zdej morem to zrihtat, ker se mi že trga totalno. Drugace pa mi je CENTAURO od GUZZI-ja en najlepših bikov ki sem jih videl pa tud Yamaha XJR 1300 ni švoh. Mogoce SV 650, Bandit, XJ al pa Fazer, pa Hornet al pa seven fifty, ce bo gnar. Ce ne letos pa drugo leto. Sem pa enkrat enga Harleya vozu in mi te krave sploh niso všec ker so totalno neokretni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!