Skoči na vsebino

povej kaj voziš - pa ti povem kdo si


Pervy

Priporočene objave

Ja, sopotrjujem Perli. Tudi mene ze malo trga, da bi si kupil kaj mocnejsega od 500, pa ze to ni svoh, pa se to ga imam komaj dobro sezono. Noro, kako te vlece vedno bolj na hitro....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zato je mene kar malo strah, kako dalec bom šla, glede na to da bom pri 500 zacela.

Sicer mi pa zdele v oci pada od Honde X11. Nadgradnja (ce se sploh lahko tako izrazim) od Hornetke.

Pa Ice-ov motor mi je tudi zelo všec. Sploh, ko mi ga je malo predstavil. Super zverinca, ni kaj.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Si, si, los lepos, hitros motoros.

Pupa

pupek,ni stvar v motorju,,,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deset let sem šraufal razna Tomosova jajca (jermenarji, APN4, 15slc...) na koncu sem koncal z APN6 90ccm atestiran in registriran. Vmes sem imel še veterane Parila 175ccm 4 takte 1967, Motom 50ccm 4 takte 1955, pa Triumph 650 196?(tak kot iz filma "Castnik in gentleman"). V glavnem sem te motorje sam spravil v vozno stanje in 10 let hodil okoli s usranimi rokami in smrdec po bencinu.

Po krajši dveletni pavzi je moje zadnje veselje Ducati Monster Dark 750. Želje po šraufanju nimam vec in zaenkrat je moja želja uslišana.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim Royal Enfield (Bullet 500 ).

Srecno vsem

Leko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... v tistem, ki na motorju sedi...

bravoooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!

imaš pivo v dobrem.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vozim Royal Enfield (Bullet 500 ).

Vau, Leko, ti's pa zakon. A boš poslal slikco za GALERIJO OBISKOVALCEV?

Kje's ga pa sploh najdu, si šel v Indijo po njega? (se ne zajebavam, en kolega namerava to naredit - samo bo vzel kar 325 Diesel,ehehe)...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kje's ga pa sploh najdu, si šel v Indijo po njega? (se ne zajebavam, en kolega namerava to naredit - samo bo vzel kar 325 Diesel,ehehe)...

Sej nove (beri indijske) Enfielde se je pa pri nas tudi dobilo. Ce pomislim nazaj, sem se jaz razmišljal, da bi ga kupil, potem sem pa iz Megaavta z Duce-jem prišel. Hecno kajneda.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

... v tistem, ki na motorju sedi...

bravoooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!

imaš pivo v dobrem.

lp.,

bmw

Bmw, v tem primeru sem izkljucno hvalila motor ne tistega ki sedi na njemu. Sicer me pa tudi zanima, ce si imel kakega dolocenega motorista v mislih, ali tako nasplošno?

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enfielda (BULLET 500) dobiš pri nas. Uvoznik je Seaway na Bledu (telefon:04 5302444), za Taurusa 8diesel) se bo treba pa odpeljat kam ven.

Srecno

Leko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

za Taurusa 8diesel) se bo treba pa odpeljat kam ven.

Srecno

Leko

horwath pri dunaju/AUT je generalni za enfielde v AUT.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leko: daj napisi malo kako se vozi, pa kolko pije, kolko gre,...? seboljsi pa bo ce se na nasledno srecanje foruma pripeljes, ker mene tudi zanima kako to gre. sem ga samo na salonu videl in nikoli na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vozim Royal Enfield (Bullet 500 ).

Srecno vsem

Leko

Leko a ga mogoce parkiras pred vhodom v Poslovni sistem Mercator? Ker tam je neki zlo podobnega parkiranega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda VFR 750 F - to mam jaz. Letni 86. Sem nekje v forumu zasledil - pa zdej ne najdem vec - da je klump in da se kwari. Meni zaenkrat dela, ce ima kdo kakšne izkušnje z takim motorje, prosim!

psiho

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Honda VFR 750 F - to mam jaz. Letni 86. Sem nekje v forumu zasledil - pa zdej ne najdem vec - da je klump in da se kwari. Meni zaenkrat dela, ce ima kdo kakšne izkušnje z takim motorje, prosim!

psiho

ti si mogoce zasledil,da so imeli z prednikom VF 750 F tezave.VFR-ke niso glih znane po pokvarljivosti.nasprotno.drugace ne bi bila ze,kaj,sesta,sedma verzija tega motorja na trgu.ne "zna" sicer nic super,je pa povsod v zgornji tretjini zmogljivosti.gledano na takratno konkurenco.ceprav ´86 je bila VFR se kar bolj sportnik kot tourer.danasnja verzija (VFR 800) je bolj touren-sport.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ce ima kdo kakšne izkušnje z takim motorje, prosim!

psiho

nisem imel tocno tega,amak VF 750 C magno,letnik ´94.masina v principu enaka.

cez 90.000 brez problemov.redno menjaj olje in filter (lahko na 10.000 km,samo potem oboje naenkrat),svecke vsakih 10.000 poglej,po potrebi ocisti ali zamenjaj (vse stiri naenkrat).verigo redno mazi,pa zdrzi tudi po 20.000 km.

za kaksne konkretne probleme pa trenutno ne vem.imas se 16" gumo spredaj,ali ze 17"?

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16". zadaj 18". Smotane dimenzije. Težko dobiti dobre gume teh dimenzij. No, nisem se ravno veliko posvetil iskanju ker se mi je mudilo. Imam pa Arrowmax. trenutno ima motor 88000 km. vsako leto zamenjam motor, ceprav se mi zdi da tega ne bom. Lani sem Kawa z 1000 l.80 prodal za majhen denar, ves v originalu, sedanji lastnik ga je pa žagat šel(da bo neki super coper) - pa je en navaden šit naredu. prow žal mi je za njega.

Šihta je konec. V ponedeljek naprej! Lep vikend vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko ze pisete o starejsih zadevah, sem vcasih friziral zwei takterje in sem imel drugega najbolj navitega avtomatika u yugi. Sem lovil samo se sfrizirane elektronike in vespe 200. Poraba je bila 8,5 litra na 100 km. S tremi je sel na grad v LJ 85km na uro.

Falco tisti navor je res malo previsok. To je tko kot da bi rekel, sem sfriziral Fiat Marea 2.0 in ima zdaj taksen navor kot Dodge Viper.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz vozim Kawasaki GPz 500S, letnik 93. Je moj prvi vecji motor, mam ga pa ze 6let. Tko cez par let pa nameravam menjat, nekaj mocnejsega in stoprocentno supersport.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!