Skoči na vsebino

Luči, žarnice...


samobb

Priporočene objave

pred 25 minutami, Kaldu pravi:

Ne, ampak letošnjih salam še nisem probal.

 

... ja prnes pol kej za delat... da jih nauva za brez veze rezala...  :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Zivnorc pravi:

... vem... sej zato sem pa napisal....

....imam mnogo pacientov ( ne leti to nate... :P )...

... ki sprašujejo..kako...za koliko...itd...itd... bi se dalo to naredit.... pa jim rečem, da niti ne toliko, če znaš....

.... nakoncu pa ga fašem domov.... pa mu moram to pol še naredit... pa še ob six pack sem...pa ob kako salamo...  :P

... da ne govorim ...kako me potem žena sekira, da ji dam "provizijo", ker ji rečem, da sem zaslužil 100€ .. ker sem hotel imeti mir.... ker če rečem, da sem delal zastonj... je še večja štala..

.... tko da stroški poleg salame, six packa.... sira, kozarca kumaric.... dva deci Jegrmajstra narastejo še za 20€ .... da smo vsi zadovoljni...   :P

 

 

ti si car, moram nekaj najt da bova delala 

aha že vem, sam ne vem kje naj ga najdem 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, StaraFeltna pravi:

Ebay 1 mesec ponavadi 20dni (trik je da kupiš iz hong konga ne iz vukojebin mainland China) pa 2 eura... DX je zguba časa in denarja (nobene zaščite in čakaš ku vosu)

http://www.ebay.com/itm/2-Lot-Waterproof-17cm-12V-Red-COB-Car-LED-Light-DRL-Fog-Driving-Lamp-/272042951187?hash=item3f57060213:g:YdcAAOSwhcJWQysh&vxp=mtr

Ekola. Maš tudi druge barve. Pa ne delaj novoletne jelke. :D

 

Najlepša hvala!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, KNNMS said:

Jaz sem predelal... Poklič če rabiš, pa se zmeniva. Zastonj seveda ne bo! Zraven segretega spajkalnika ratam žejen, tko da bo treba en :beer2: spit.

Drugače je pa noter en čip ki tole 3-mode zadevo krmili in je treba predelat vezje, da vklopi mimo njega. Vsaj v nekaj teh lučeh ki sem jih po rokah mel je tako.

 

LP

Res se ne izplača, če misliš s tem na denar, pa porabljen cajt. Ampak tudi jaz kdaj pa kdaj kaj rabim in sem zadovoljen če si kdo vzame nekaj časa zame.  Pa če smo že tle, sej dnar tudi pivo zrihta, torej je tudi pivo lahko plačilno sredstvo.

 

.... sori.... mogu sm..  :P

Sem imel 2 seta takih kjer ni šlo. :/ spajkalnik mi ni tuj. Čačkanje čipa velikokrat identificiranega kot U2 ni odibrilo sadov. Sem mislil dat en tokovni regulator za nekje 2,8A (max 3A tista cree XM-L U2 ledica Vf pa nekje 3,7V) Placa je notri dovolj.

Hvala bogu imajo "soft reset" in če jo prižigaš počasneje kot na 3 sekunde se vedno vklopi na max. A če bi se dalo kot na nekaterih bypassat vsaj "invincible" mode kot ga kitajci imenujejo bi bilo zakon...

Če kdo išče zna bit zanimivo to:

http://www.ebay.com/itm/291614753434?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Nadpopvprečno čedno za ta cenovni razred. Ne duha ne sluha o waterproof...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, StaraFeltna pravi:

Sem imel 2 seta takih kjer ni šlo. :/ spajkalnik mi ni tuj. Čačkanje čipa velikokrat identificiranega kot U2 ni odibrilo sadov. Sem mislil dat en tokovni regulator za nekje 2,8A (max 3A tista cree XM-L U2 ledica Vf pa nekje 3,7V) Placa je notri dovolj.

Hvala bogu imajo "soft reset" in če jo prižigaš počasneje kot na 3 sekunde se vedno vklopi na max. A če bi se dalo kot na nekaterih bypassat vsaj "invincible" mode kot ga kitajci imenujejo bi bilo zakon...

Kaj pa maš za en čip? U3 (pwm) krmili U2. Vsaj pri vseh ki sem jih imel po rokah je bilo tako. Če bo kaka nova pod roke prišla bom pa kej prevohal. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, KNNMS said:

Kaj pa maš za en čip? U3 (pwm) krmili U2. Vsaj pri vseh ki sem jih imel po rokah je bilo tako. Če bo kaka nova pod roke prišla bom pa kej prevohal. :-)

Bom dal gor sliko vezja. Na čipu ne piše nič ni pa tipična postavitev (na hitro se ne vidi). Nevem kaj so izumljali....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, StaraFeltna pravi:

. Sem mislil dat en tokovni regulator za nekje 2,8A (max 3A tista cree XM-L U2 ledica Vf pa nekje 3,7V)

XM-L2 najdlje in najboljše sveti med 1.5 in 2A. Sem jih skuru kar nekaj da sem to ugotovil. Tudi napetost spusti na max 3.4V. Problem z  kitajci je, da na škatlo napišejo marsikaj, notri je vse drugo nikoli pa 1. ali 2. klasa

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Zivnorc pravi:

... ja prnes pol kej za delat... da jih nauva za brez veze rezala...  :P

 

Hmmm, lohka prnesem s sabo nabrušen nož pa dilco :P 

... al pa tale tale polaumatski stroj.

2015-11-13-083409.jpg

... hmmmm, samo ledic pa nima gor :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred eno uro, Zivnorc pravi:

 

 

...

A si se premislu? Al na delo čakaš?

Popravljeno . Popravil KNNMS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...eh... nikakor ne morem dat sliko not...mi jo vedno v ležeči položaj da... pa sem raje pol pobrisal...

...hja... pol pa zasukejte glavo v levo... pa bo isto...   :P

 

IMG_6674.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Zivnorc pravi:

...eh... nikakor ne morem dat sliko not...mi jo vedno v ležeči položaj da... pa sem raje pol pobrisal...

...hja... pol pa zasukejte glavo v levo... pa bo isto...   :P

 

 

Sem najprej sliko pogledal pa sem mislu da si ga položu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, solorider pravi:

od kitajcev sem dobil drože... :)

...nič hudega...  ti jih samo zmontiraj... fajn svetijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, ferek pravi:

...nič hudega...  ti jih samo zmontiraj... fajn svetijo!

imaš ti preko stikala direktno na acu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam direktno na Accu... u bistvu ne vem kam imam... Jaz imam namreč v sprednji luči in pod sedežem že pripravljene prav posebne tovarniške konektorje za priklop razne dodatne opreme... na belanco sem dodal samo stikalo... 

Pač luksuzna potovalna drekpumpa z dobrih 700 W alternatorja za vse živo...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že dolgo od tega sem ga kupil. Probal luči direkt na acu. in delajo :worship: Zdaj pa še en kabel z varovalko in gasa :lol1:

1-20160228_085613.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ob ‎13‎.‎2‎.‎2016 at 14:03, KNNMS pravi:

Takele mam jaz predelane, pa jih ne rabiim ker so na novi kobili že gor bile.

Sem jih pa predelal da ni več 3mode, zadnji konec sem predelal, da niso tako dolge in ni več bele riti...

Nč bat! Se da predelat elektroniko insajd :)

V petek jih zmontiram in če me bo motilo tisto blinkanje te pokličem na pivo!  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene zanima kako izklopiš/predelaš 3-mode?

E:Pred pisanjem vprašanja nisem prebral prejšnje strani ... če se pa kdo vseeno opiše postopek, toliko bolje.

Popravljeno . Popravil Belaglava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem kolegu priklopil na F700GS takšne luči (po izgledu).

HTB12T.jpg

Za priklop sem uporabil namenski konektor (BMW-jev AUX priklop) za krmiljenje releja (luči gorijo samo, ko je kontakt) in

GAR_CANBUSZU660A.jpg

 

stikalo za vklop (enak kot ga ima @solorider) na krmilu za vklop luči po potrebi.

So pa kolikor sem preizkusil 2 mode. Po prvem vklopu stalno gorijo (mode1), pri izklopu in takojšnjem ponovnem vklopu pa utripajo (mode2), če je čas med izklopom in ponovnim vklopom daljši (nekaj minut) so zoped v (mode1).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ob 14. 2. 2016 at 8:46, KNNMS pravi:

Jaz sem predelal... Poklič če rabiš, pa se zmeniva. Zastonj seveda ne bo! Zraven segretega spajkalnika ratam žejen, tko da bo treba en :beer2: spit.

Drugače je pa noter en čip ki tole 3-mode zadevo krmili in je treba predelat vezje, da vklopi mimo njega. Vsaj v nekaj teh lučeh ki sem jih po rokah mel je tako.

 

LP

Res se ne izplača, če misliš s tem na denar, pa porabljen cajt. Ampak tudi jaz kdaj pa kdaj kaj rabim in sem zadovoljen če si kdo vzame nekaj časa zame.  Pa če smo že tle, sej dnar tudi pivo zrihta, torej je tudi pivo lahko plačilno sredstvo.

 

.... sori.... mogu sm..  :P

boma morala to porihtati :)  peljem in peljem pa mi ni nič jasno zakaj se mi vsi umikajo na stran, pol pa ugotovim, da mi žmrkajo luči... :) mislim, da imam 3 mode gorijo močno, gorijo manj močno in utripajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!