Skoči na vsebino

Kako ste izvedeli za Motosvet?


Priporočene objave

enkrat sem nekaj iskal (nek podatek) o motorjih in naletel na motosvet. Ko pa sem naredil izpit in kupil motor, pa sem se registreral in se mal vklopil v dogajanje! na motosvetu sm spoznou velik dobrih frendov, tko da je tale forum zakon :OK: :OK: :OK: pa velik novga sm zvedu...

res pohvala vsem ki ste prispevali,da je tale forum nastal!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl velike jambo plakate po Bulgariji.... :devil: japajade.... :grrr

Ćist po brezveznem nakljućju...

Sam enega ćlana pa le imate već... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krava mi je prišepnil.

Sicer pa sem imel zadnji motor pred 20 leti (Yamaha TX 750) in sedaj začenjam iz nule, zato sem bolj tiho. Ampak neumna vprašanja še pridejo, brez skrbi.

LP V.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na najdi.si iskal nekaj glede sr-ke. Se ne spomnem več kaj. Prvi najden link je biu motosvetov topic z istim naslovom. Da sm lahko nekaj vprašal sm se prijavu. In tako se je začelo :wacko: :D Po kakem tednu je biu forum dodan pod Favourites. In od takrat ga redno obiskujem.. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res, da sem Noisa spoznal pred lanskim poletjem, ko sem filal klimo, on pa je pri istem mojstru montiral GPS na KTMzverino. Samo takrat me motoriji še niso toliko zanimali, da bi iskal info.

LP V.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naveličal se slik nagih bab na netu in šel za spremembo iskat motorje. Pa me je stišalo na motosvetov katalog. Pol sem pa še ostalo prebrskal, našel forum in kup ljudi na njem. Pa sem si dejal, ajde da jim malo zagrenim življenje. Pa sem tu, pameten ko majka božja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Motosvet sem izvedel na Moto Boomu v Celju. Njegovo stojnico so krasile same hude mačke. Tko, da ga berem od takrat. Zadnje čase sem odkril še tale forum in sem se registriral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krava mi je prišepnil.

Sicer pa sem imel zadnji motor pred 20 leti (Yamaha TX 750) in sedaj začenjam iz nule, zato sem bolj tiho. Ampak neumna vprašanja še pridejo, brez skrbi.

LP V.

Iskrenost je lepa čednost!

Ti kar "neumno" vprašaj, boš kaj "pametnega" zvedel. Na tem forumu, to včasih ni težko!

Še hvala bogu, da je t'ko!

:D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodelavec v službi je bil zelo zagret in cele dneve visel na teh straneh, tako, da na službeni računalnik skoraj nisem imel dostopa. Kaj za enga :devil: je na teh straneh me je vedno matralo, saj sem tudi sam motorist in to za njega profi, saj sem ga pred leti navdušil za ta šport. tako sem nabavil to čudo od računalnika in ADSL- ja in se povezal s svetom (beri Motosvetom) se je stvar začela. Najprej branje raznih novic, komentarjev, testov..... Tu pa tam obisk foruma, pa še osebno poznanje nekaterih forumašev (Desertsoul, Sulica, Fabi pa še kateri mi bi bil bolj znan, če bi se bolj popolno predstavil).

Lep pozdrav REGI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

surfajoč po fantastičnih valovih interneta ! surfing internet .... :whistle: šalalalaaaa ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali hocete res vso resnico, cisto resnico in nic drugega kot resnico?

noise je kriv. :krneki:

zvedel v nasem forumu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ko sem kupil svoj prvi motor (125ccm) sem po netu iskal neke info. in slučajno prisurfal na motosvet :D Bila je ljubezen na prvi pogled :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne vem :eek:

Jaz tud ne :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!