Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


Priporočene objave

aja Brumer glede tega,da vsak berač svojo malho hvali,verjetn drži

vendar nisem tak tip človeka da bi,pač debata gre o jakni in hlačah,če bi spraševal o čeladah,bi mu predlagala samo to da nej ne kupuje airoh,k ni vredna pol kurca in žal mi je da sem dala zanjo 55jurjev,ker sem bila preškrta da bi dodala še 20jurjev za kvalitetno schubertko.

Pač vsak ima svoje izkušnje,dostikrat se zajebeš in kupiš faljeno zadevo in valda ne želiš da drugi ponavljajo enake napake.In ja tudi z nizkimi škornji od daytone sem se nasankala,to sem ugotovila sicer šele v zimskih dneh ko je prihajal hladni zrak pod hlače gor,tko je če ne veš,no v tretje ali celo četrto obuvalo sem zadela v polno z oxtarkami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja Brumer glede tega,da vsak berač svojo malho hvali,verjetn drži

vendar nisem tak tip človeka da bi,pač debata gre o jakni in hlačah,če bi spraševal o čeladah,bi mu predlagala samo to da nej ne kupuje airoh,k ni vredna pol kurca in žal mi je da sem dala zanjo 55jurjev,ker sem bila preškrta da bi dodala še 20jurjev za kvalitetno schubertko.

Pač vsak ima svoje izkušnje,dostikrat se zajebeš in kupiš faljeno zadevo in valda ne želiš da drugi ponavljajo enake napake.In ja tudi z nizkimi škornji od daytone sem se nasankala,to sem ugotovila sicer šele v zimskih dneh ko je prihajal hladni zrak pod hlače gor,tko je če ne veš,no v tretje ali celo četrto obuvalo sem zadela v polno z oxtarkami.

No vidiš počasi se bova razumela,namreč jaz vozim že tretjo Šubertko in čopersko opremo-usnjeno sem pred davnimi leti vso prodal mislim,da je bilo to leta 1996 ko sem kupil V-maksa,letos bo treba spet kaj novega od opreme,verjetno leder kombi,kajti nad 250 Km/h z vsako jakno nastanejo problemi-motor je nacket števec pa dokaj natančen. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi o hudiču, hudič na vratih..... :P

Pa mam Airoh čelado :blush: .....financ minister :blink: ......mi je čist kul.......na 4-kolesniku se je odlično obnesla.....bomo vidli kako bo na motorju.....

A mate slabe izkupšnje z Airoh???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat grem v Padovo pogledat......če bo plac, ker se bom prijavil šele v torek...

Pa še ta katalog snemam dol, ker sem že na njihovi strani (louis.de) gledal par stvari in se mi zdi kar poceni...

Če ne v Padovo, pa februarja v Munchen :P

lp

PS: ja, sm sošolc od urše :D ....sej se te spomnem od maturanca.......vsaj zdi se mi :blink: ......pozdrav uršo.

PSS: katerem e-bayu? ker ta e-bay mi je mal sumljiv......sploh pa naročanje iz ZDA......iz nemčije še nekako...pa je blo vse OK......roba mislim, pa to......a to si naročila od trgovine al kr od enga rabljeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je pa kej situacija z moto klubi v novomeški okolici??

Glede rokavic pa: črne tko al tko, sam ne vem keri modeli so najbolj primerni za čoper.....ker ne vem kolk ščitnikov rokavice za čoperje nimajo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je pa kej situacija z moto klubi v novomeški okolici??

Glede rokavic pa: črne tko al tko, sam ne vem keri modeli so najbolj primerni za čoper.....ker ne vem kolk ščitnikov rokavice za čoperje nimajo....

Nesprašuj pojdi v Padovo,za čopereiste sigurno dosti boljši sejem kot v Munchenu -večja izbira in veliko ceneje. :OK: Nasvidenje na avtobusu !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne bo s Padovo......mam obveznosti na faksu.... :cry: :cry:

Tako tudi s klubi ni nič,bil je eden dober leta 1996 z ca 70 člani (živi še danes,motoklub Nm),ta klub jim je ratalo razdružit v 3 klube no danes životari Mk Nm samo še z ca osmimi člani.Zgleda,da bo šel kmalu v k.... :devil: :OK:

Ps: Vsi člani klubov pričakujejo samo kakšno korist,delal pa nebi nihče!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sluzbeno, danes prihajam domov

ako treba neko armani kaubojke za 30eur, samo neka kaze......ili mozda DVD najnovije filmove za 2 eur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Donesi meni set pogonskog lanca original od D.I.D. za 25 eura ako dobiješ! :P

nema DIDa, nema ni cvajakserjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaa... !? :wacko:

Kaj bo dobrga ? Če me maš kaj osebenga za "prašat" lahko kar na PM, da ne bova smetila... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaa... !? :wacko:

Kaj bo dobrga ? Če me maš kaj osebenga za "prašat" lahko kar na PM, da ne bova smetila... :P

vidva kar :grim bom jz pometla za vama :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kok je to lepo,da sodelujemo med seboj

že od negdaj mi je sodelovanje ušeč :grim

pometanja pa drgač glih ne maram preveč,no če že morem

tako da soncy dobronamdošla

ja Piksnca pogrešam kakšno debato s teboj,k mi je full ušeč tvoj način zbadanja

sam,da mi ne boš zdej kak nož v hrbt zabil .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidva kar :grim bom jz pometla za vama :lol1:

A ti bi tud ? Gangbang ! :P

no kok je to lepo,da sodelujemo med seboj

že od negdaj mi je sodelovanje ušeč :grim

pometanja pa drgač glih ne maram preveč,no če že morem

tako da soncy dobronamdošla

ja Piksnca pogrešam kakšno debato s teboj,k mi je full ušeč tvoj način zbadanja

sam,da mi ne boš zdej kak nož v hrbt zabil .)

Bom vzel to kot kompliment,.. spet. :D

Ko smo glih pri "nožih", zabadanju,... - saj veš kaj pravi en star pregovor:

"Ko te nekdo treplja po hrbtu med tem išče, mehko mesto, da te zabode".

Komentar: -če nisem nič drugega, sem vsaj pripravljen, a ?! :grim

In, kaj ti je ratal kaj dolgcajt v Rakovniku ?! .) Pejt se žogat al pa sobo posprav... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa v tem primeru,da me nekdo traplja po riti :whistle:

ma nej m glih dolgcajt,se znam zabavat na svojevrstn način taku, da nej panilke spljoh

drgač pa na Rakeku skoraj vse po starem razn rahle spremembe v mojem priljubljenem kafiču,k smo dobili

brezplačn internet in pa z uvedbo evra se je malenkostnu kofe podražilu in stane zdej 1evro,so pa uvedli še rogličke zravn kofeta,tako da dobiš za 1,20e tabulšo illy kavo z rogličkom od čokolade al pa marmelade,pa še full velik je,sam probala ga pa še nejsm.No pa tople sendviče so začel prodajat od firme tvojih 5minut,bojda grejo full v promet in baje so odlični.

V bistvu so se slaba dva mesca nazaj odprle še dve nove gostilne ena se imenuje Jelka,druga pa Furman tuki imajo tud hrano in je bl fensi.Tko da če nardim en povzetek smo na Rakeku sami pijanci glede na to da imamo 7oštarij pa 2taužnt prebivalcu premoremo celo dve prehrambeni trgovini ala merkator in tuš ter dve trgovinci s cotami in eno omw pupmp :OK: aja pa še šiptarja mamo oz sadjarja,k ma full drago sadje.No valkartona niti ne bomo omenjal pa industriske cone tud ne k že dobr leto stoji samo zravnana z zemljo,mar bi pustil kasarne pa kross progo,pa krokarji bi imeli fajn lokacijo za zbore.

U mater to pa je blo zdejle enih informacij :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa v tem primeru,da me nekdo traplja po riti :whistle:

.....

...

.

Pol te pa tisti misli, da te bo samo(vsaj?!) mal špiknil... :naughty:

:lol1: :whistle: :lol: O:-) :rolleyes: .) :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!