Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj III


Ice

Priporočene objave

Nekaj takega se je zgodilo meni, ko sem se peljal proti Medvodam, na izhodu za motel Medno.

Tudi Robycop-u se je nekaj podobnega zgodilo, ko smo se peljali proti Gornji Radgoni.

Ja, na ta avto zavijanja levo s cest je treba FULL pazit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se odpravila do Trsta,čeprav je vreme kislo.Na poti me je malo opralo oz zasvinjalo ker je padal puščavski dež.Zdej grem pa mal počivat ker je vreme ravno pravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil na Grobniku, tja sem šel čez Ilirsko bistrico, nazaj pa čez Kočevje ;)

Samo se mi zdi da je čez Kočevje veliko boljša cesta za motoriste B)

Malo me je namočil tudi dež od kranja proti Radovljici :o (prve deževne minute v letošnji sezoni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil na Grobniku, tja sem šel čez Ilirsko bistrico, nazaj pa čez Kočevje ;)

Samo se mi zdi da je čez Kočevje veliko boljša cesta za motoriste B)

Malo me je namočil tudi dež od kranja proti Radovljici :o (prve deževne minute v letošnji sezoni)

ja fant, kje pa ti živiš ... LJ-Kočevje-Dvor-Kočevje-LJ .... ma to so ti motoristične sanje :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lj-Kamnik-Vransko-Litija-Žužemberk-Cerknca-Rakitna-Lj

grupica 11 mopedov vseh sort in nekaj več ljudi

malenkost mokrega asfalta med Kočevjem in Cerknico, par kapljic

izgubil registracijo med Vranskim in eno gostilno pred Izlakami <_<

LJ [grb]

Z7-50

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izgubil registracijo med Vranskim in eno gostilno pred Izlakami <_<

LJ [grb]

Z7-50

;) In si jo sel vsaj iskat ce lezi kje na cesti? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se mal vozil dons, do Krškega čez Dvor, Nov mest, pa Kostanjevico, lušna furica. Mini skupinca- yst, Dave, Ar pa Lucky. Mal pojedl basic, pa stankal sodček laškega... :) B) na moto zboru u Krškem, pa srečal par nadebudnežov motosvetovih...Tko je blo, ja.... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj tut moja malenkost odpeljala furco. Do Otočca v SR varianti. Od Otočca do Kostanjevice v skupinski razpaljotki. V Kostanjevici daljši postanek. Potem pa v postavi Gregs, Teya, Lindau&Uti, Climber&Climberka ter jst po stari cesti do NM v Dvor, preko mojih najljubših ovinkov do Kočevja, kjer nas je ujelo mal dežka, pa nazaj v ljubljano. Matr tistih ovinkov še nism nkol tko hitr odpeljala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je včeraj padla v vodo možnost, da se pridružim Mačici in kompaniji popoldne na Otočcu, sem se odločil za tolažilno večerno vožnjico. In sem se ob 18:30 vsedel na kravo in jo pognal proti Preboldu. Pa začne nekaj ropotati po čeladi. Sem si mislil, bo zopet zamazana od telesc mušic, pa pravkar sem jo očistil, saj je sploh nima smisla več čistiti. Pa vidim, da rolkarji nekam panično beže proti Preboldu. Šele nato sem ugotovil, da dežuje. V Preboldu v rokah dveh sprehajalcev dežnika. Ne vem kako se v rokah nekaterih takoj ob pričetku dežja znajdejo dežniki. Mene vedno dobi brez.

Sem si rekel, grem pogledat do vznožja hriba, morda tam ne dežuje. In res, v dolini proti hribu suho. Tam nekje na četrtini vzpona proti Podmeji pa mokra cesta in ker se mi ni dalo polkrožno obračati sem rinil do vrha. Lepo previdno, ker je bila cesta na meji med mokrim in vlažnim stanjem. Dol padalo pa ni. Na vrhu sem si rekel, morda pa je na Trboveljski strani bolje in sem zapeljal navzdol po hribu. V glavnem v drugi prestavi, ker ni bilo na trboveljskem nič bolje. V samih Trbovljah, hec, suho, kot sredi Sahare. Tudi na mostu čez Savo, kjer sem se odločil zaviti proti Ljubljani. Po kilometru ali dveh je pričelo deževati in sem se odločil polkrožno obrniti, ker sem imel občutek, da je za menoj suho vreme. Nič od tega vse do Hrastnika in čez Dol in do Rimskih Toplic je deževalo. Od tam naprej pa le še mokra cesta. Tudi v izhodišču, v CE je med tem deževalo.

Je krava prav zares vsevremenski motocikel, tudi v dežju mi na njej ni bilo hudega. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, včeraj ni bil ravno moj dan. Dopoldne sva se do Bohinja in nazaj vozla po manjših in večjih nalivih (predvsem večjih), ko me je pri Kranju, tik pred koncem deževja in začetkom suhe ceste, pri speljevanju na glavno cesto, začelo tako zanašat da sem mislila... OK. Tak zgleda ko padaš... Po tem, ko mi je enih 4x prav fino zaplesala ritka, sem se z nogo nekako odrinla od tal in umirila motor. Posledice: fizične-no ja, dve lepi modrici na desni nogi, ker se mi je motor zabil v nogo ko sem se odrinla od tal. Psihične-definitivno bolj zaskrbljujoče... celi dan sem vozla kot da cesta, pa čeprav suha, sploh ne drži, zavirala pred vsakim malo bolj zavitim ovinkom... Ko nas je dobil dež pred Kočevjem sem resno razmišljala o tem, da pokličem kolega in mi s kombijem odpelje motor domov. V glavnem... BLJAK...sovražim dež!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izgubil registracijo med Vranskim in eno gostilno pred Izlakami 

LJ [grb]

Z7-50

danes z avtom po poti odfrčane registr., našel zataknjeno za mačje oko obcestnega stebrička na razširjenem vzponu proti Trojanam

zahvala anonimnemu, poštenemu najditelju ;) ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ena rundica za ogrevanje; od doma po AUT-strani do zelezne kaple,cez pavlicevo sedlo in savinjsko dolino do celja.tam se spomnil,da se ne poznam ceste od dramelj do slo.konjic (BTW kartuzija zice je tam zgoraj) - ja cesta je,in dva odseka makadama tudi.noben problem v suhem tudi za vecje cestne kravetine (pogledi domacinov so povedali vse),potem pa po stari cesti do MB pogledati kaj se dogaja na ovinku.na kratko: ob 17.45 bil tam samo en skutic in en franzevec.potegnil za dvema cestakoma preko pesnice do sentilja in nato dalje domov.370 zanimivih kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons smo šli pa do btc-ja mal pogledat une švede, pol pa do rid. Je blo kr precej folka, sam škoda k svetovcev sploh ne poznam B) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehehe ... saj vem da malo pozno, ampak koncno opravil prvo letosnjo voznjo. lepih 260 km. tako! od zdaj naprej pa samo se poganjamo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons smo šli pa do btc-ja mal pogledat une švede, pol pa do rid. Je blo kr precej folka, sam škoda k svetovcev sploh ne poznam B) :P

Sem te vidu z majčko pa napisom pod tablico...si bil na hondi..pa ena VTR-jka je bila s tabo....smo bili kar blizu...ma se nismo spoznali...kdaj drugič!

Na ridah bilo nekaj motorjev še več pa avtov....ma je bilo fajn! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons smo šli pa do btc-ja mal pogledat une švede, pol pa do rid. Je blo kr precej folka, sam škoda k svetovcev sploh ne poznam B)  :P

Sem te vidu z majčko pa napisom pod tablico...si bil na hondi..pa ena VTR-jka je bila s tabo....smo bili kar blizu...ma se nismo spoznali...kdaj drugič!

Na ridah bilo nekaj motorjev še več pa avtov....ma je bilo fajn! :ph34r:

Napaka! :o

tisti z majčko sem bil jest (če mislš na motosvet majčko), VTR-ka pa je od Capiromzya ;)

drugič pa prid zraven, sej ne grizemo :rolleyes:

Drgač se je pa dons na poti zgodila majhna nesreča meni in mojemu kolegu, ker sem ko sem zagledal radar takoj pritisnil na bremzo, tisti ki je vozil za mano pa tega ni dojel pravočasno (beri: premajhna varnostna razdalja :unsure: ) in je priletu vame, na srečo je odtrgal samo levi smernik, tako da ni bilo hudega :) :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, res je  :D  .   Prov fajn se je vozt :rolleyes:  Upam, da bo vreme držal, da se jest čimprej navadm motorja   :)  , pol pa na cesto.

Bravo, Ninochka!

Želim ti veliko sreče in zadovoljstva tako sedaj pri izpitu, kot tudi potem, ko ga boš imela že v žepu...pol bomo pa šli na kakšno lepo furico skupaj :rolleyes: :D

LP Jaša, Honky

Hvala za lepe želje :rolleyes: ..... bi se pa prlegla pol ena furca še z nekom, da ne bom sla kr sama kuj... :unsure: .....

No, dons pa prvi padec :( ... auč, modr kolen... Se je motor kr name zvrnu...matr je štorast :) :rolleyes: :)

:o :o

res ? fak! ... no saj modrice bodo precej hitro izginile, pa bo vse v redu ( modrico bo pa že kdo popihal, pa bo kar bolje ;)) B). Lepo se mej!

Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem okoli 15h odšel proti štajerski. Vožnja je bila zelo fina, nekaj policistov, tudi na motorjih. Na poti nazaj dohitel Brrm-ja. Od Trojan proti Ljubljani me malo namočilo, sam brez problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto dopoldan zajahava guzzlna pa proti kamniku, po tuhinjski dolini naju je malo pralo, pa saj ga že dolgo čakamo, v kamniku pogledal malo trening motoristov (mali je bil strup), ob sedmi večerni pa proti domu, lepo po stari cesti mimo žalca in velenja na koroško in v dobrije, kjer sem guzzlna parkiral in naredil pogreb za vse tiste mrliče, ki sem jih sčistil s sprednje šipce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne sem šibala na morje,skurla skor cel tank benza obvezno pa še na ride kjer dogaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da je bolj malo utisov,vreme nagaja al kaj,no danes sem bila mal skurjena pa sem naredila samo 60km pa še to od kafane do gostilne <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

Jaz pa sem čisto na novo prijavljena. Ta vikend nisem bila nikjer, sem si pa zato prejšnjo nedeljo dala duška: preko Tuhinjske doline do Kamnika, Škoja Loka, Žiri, Logatec, Godovič, Črni Vrh, Ajdovščina, Branik - tam odlično kosilo pri Furlanu - potem pa naperej čez Kras, Divača, Postojna, Unec, Rakek, Bloke, Ribnica, Kočevje, Dvor, NM, Kostanjevica, Brežice, Bizelljsko, Podčetrtek in domv v Sl. Bistrico. Sva bila s kolegom, sicer pa zadnje čase precej vozim sama. Ca. 530 km, zelo lepa tura. Sem še bolj "sveža" in moram pridno trenirat. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa zadnje 14 dni sam s prstom po zemljevidu...bolovanje... :( :( :( ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v MB dopoldan po soncu, upam da za nazaj zvečer ne bo deža ker se oblaki že cel popoldan nekaj sumljivo grupirajo. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes koncno dobil motor nazaj! :D :D :D :D

Sam nazalost sem ga bol prot veceru dobil pa se dez je zacel, sam mi je usen ratal ene 50km nardit! bolj kot nc! Sam zdej je pa spet kurc ker morm se 1000km sam do 6000 obratov vozt(to je 110km/h) ker sem mel generalno. No ja bo ze za prezvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!