Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj III


Ice

Priporočene objave

Sem se zapeljal skozi Dobrovo in Horjul do Vrhnike in potem po isti poti nazaj. Malo je mrazilo, samo ko sredi ovinka zagledas kup šodra te hitro pogreje. Drugače pa je tista kombinacija ovinkov takoj za Dobrovo odlična, resna težava (poleg peska) pa znajo bit tovornjaki, ki se neprestano fjakajo gor dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se pa odpeljal v Bohinj. Kar lepa fura. Pol sem sel pa se od bohinja na Pokljuko. Sam tam okol Bleda je pa zmer taka guzva da ne mors verjet, sam se da potrpet :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se zapeljal skozi Dobrovo in Horjul do Vrhnike in potem po isti poti nazaj. Malo je mrazilo, samo ko sredi ovinka zagledas kup šodra te hitro pogreje. Drugače pa je tista kombinacija ovinkov takoj za Dobrovo odlična, resna težava (poleg peska) pa znajo bit tovornjaki, ki se neprestano fjakajo gor dol.

no pa glede te relacije... Če vozite ponoči ali v mraku, SE PAZITE SRN, MAČKOV IN OSTALIH ŽIVALI, KI TI TU MNOGOKRAT PRESEKAJO POT.

drugače pesek je pa tu trenutno zato, ker so nedavno nazaj nasipali bankine.

Popravljeno . Popravil Aleron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bom nabijal, kolk sem včeraj pervozil.

bi pa opozoril na skoraj metrsko krožno zaplato bitumna na avtocesti pri jesenicah v smeri proti ljubljani, na desnem voznem pasu... mi je pri pospeševanju z 120 na nekaj več km/h kar lepo motor zaplesal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo bli na morju in sem gazu do kolen in loh rečem, da je voda res mokra!! :o Mim kolone ješlo kot za šalo, vreme je bilo pa itak zakon!Lepo in srečno aključen vikend! B)

Bilo je ludo i nezaboravno!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons naredu 300 lepih kilometrov(.Kranj -Škofja Loka-Petrovo brdo-)bolj luknjasta cesta .Pol pa Podbrdo-Tolmin že mal bolš.Naprej v Kobarid pa že čist ok cesta. :D V Kobaridu čez mejni prehod v Italijo,gasa skozi Udine proti Trbižu,čez Rateče v Slo.pol pa na eno pivce. :lol: Fajn turca,po Italiji tud dobre ceste :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva se dva s sopotnicami obložena motorista odpravila pogledat kaj se dogaja na Internautici. Pot: NM - Žužemberk - Ivančna G. - Grosuplje - Turjak - Nova vas - Cerknica - Unec - Koper - Portorož in nazaj. Dobrih 450 km. V cerknici je bil zbor motoristov, internautica pa polna raznih turistov, tako da se je bilo kar zoprno drenjati v množici....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sam še ne morem opisovati vtisov, saj moj motor še ni urejen in registriran, na cesti iz "piksne" nevoščljivo opazujem motoriste, ki uživajo v teh lepih dneh. Ker torej "inšpekcija" deluje, sem včeraj zvečer opazil naslednje:

Okrog 19. ure opažen DragStar zlate barve na Tržaški in Tivolski, sopotnica z belim napisom "Eva" na zadnji strani čelade, Solo - Riderska enka na eni od stranski torb... Hmmm, je bil to Altermann s sopotnico? Iz avta sem na vseh semaforjih buljil vanj, vendar je v čeladi in sončnih očalih težko prepoznati človeka...

Ob 19:30 pa cela huliganska ;) :P truma zavija s Tivolske na Celovško, skoraj bi si upal staviti, da je bil med njimi Max na svoji Transi.

Če se nisem zmotil - kje ste uživali? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jst sm si za prvo silo opomogla od včerajšnje turneje, ki je šla približno takole:

najprej 11 km bicikliranja do motorja potem pa Kočevje - Fara - vzdož Kolpe do Vinice in Metlike - NM - Kostanjevica - Čatež ob Savi - Brežice - Bizeljsko - Šmarje pri Jelšah (čiščenje motorja) - Celje - Ljubljana - garaža - 11 km bicikliranja domov. Opravljenih 450 km po prekrasnem vremenu in večinoma samotnih cestah (kaj so že vsi na morju?).

Če boste ob petkih poslušali radio Dur pa boste izvedeli zakaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepe pozdrave novi mariborski zeleni ninji 636,ki je vceraj proti veceru (cca. 19:30) tako "lepo" peljala iz sentilja proti MB; v njegovem levem ovinku (meni nasproti) pred prehodom cez progo sta bili samo gumi ninje na desnem voznem pasu,voznik in motor na moji strani neprekinjene crte.seveda je bilo otrenirkano koleno samo kaksen cm od asfalta.

srecnez...... da nisem ravno zacetnik na motorju...... drugace bi bil spet prispevek v crni kroniki ......"celno trcila motorista"

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes naredil furo Domzale-Vrhnika-Planina-Postojna in nazaj. Kar nekaj km, fajn se je dal pelat, prometa glih prov. Brez radarja na Planini!? Se mi zdi, da so se bitumenske zalivke na kacjih ridah ze mal ulaufale in ne drsi vec tako mocno. Zadnjic je prav malo manjkalo, da nisem ze na zacetku ubrisal... sem se z nogo odrinil od asfalta, potem pa kar posteno po jajcih odpeljal cez celotne ride.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer odpeljal prvo vožnjo s podmladkom. Sva šla z Masterjem of Disasterjem najprej pogledati ženo in mati Lady, ki smo jo nagnali na razmigavanje noge v Terme Zreče. Potem pa sva jo mahnila čez Vitanje, Velenje, Dobrno in Vojnik domov.

Dober občutek. Mali vozi zanesljivo in predvsem, ne brezglavo.

Zadovoljen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj vožnja LJ - Dragomer :( - Litija - Trbovlje (Dado hvala za pijačo :wub: ) - Prebold - Velenje - Dravograd - Radlje (Alka hvala za pijačo :wub: ) - Maribor - Slov. Bistrica (Sven_X hvala za pijačo :wub: ).

Povzetek: ful vlko pila in po WCjih hodla.... AJA! Pa fajn sem se tudi mela! Še več takih dni! (brez postankov v Dragomerju ;) ).

P.s.: Kolko km je to? (meninedelaštevecpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič peljala relacijo KP-Kozina-Podgrad-Kozina-KP in na odseku Kozina-Materija srečala tolko kač, da me je kar glava bolela. Mater so zoprne :angry: (bitumenske zalivke, da ne bo pomote :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Okrog 19. ure opažen DragStar zlate barve na Tržaški in Tivolski, sopotnica z belim napisom "Eva" na zadnji strani čelade, Solo - Riderska enka na eni od stranski torb... Hmmm, je bil to Altermann s sopotnico? Iz avta sem na vseh semaforjih buljil vanj, vendar je v čeladi in sončnih očalih težko prepoznati človeka...

Če se nisem zmotil - kje ste uživali? :rolleyes:

Trans, sokolje oko... :)

Res sva bila. Sicer nimam navade pisat v "resne teme",

ker mi prehitro kakšna neumnost uide, a vseeno:

V soboto sva šla na srečanje v Ribno. Bila je kar prijetna

skupna vožnja iz Domžal po malo daljši poti do Ribnega.

Še lepša je bila skupna vožnja čez Pokljuko. Ker je bilo

tako lepo vreme in ker so za nedeljo obetali dež, sva se

odločila, da skočiva še na zbor v Cerknico. Tako sva jo

mahnila preko Krope, Dražgoš, Železnikov, Škofje Loke,

Žirov, Logatca, Unca in Rakeka v Cerknico. Tam sva si malo

odpočila dušo in telo, pozdravila par prijateljev in nadaljevala

pot preko Nove vasi, Sodražice, Lašč, Škofljice in Ljubljane

nazaj v domači brlog. Nabralo se je slabih 400 km.

Cesta je bila v glavnem kar dobra, če odštejem par ovinkov

s peskom in pa cesto Kropa - Dražgoše, ki je kar mal ozka

za "mojo debelost".

Potem pa nedelja. Glej ga šmenta. O dežju ne duha ne sluha.

Eva je na hitro pripravila nekaj za po zob, jaz pa sem opral

motor, ker s prašnim res ne morem na cesto. In sva šla.

Vrhnika, Logatec, Kalce, Podkraj, Col, Vipava, Štanjel,

Dutovlje, Komen (tu sva obiskala prijatelje, s katerimi sva se

spoznala lani na Hvaru), Kostanjevica, Nova Gorica, Ajdovščina,

Col, Črni vrh, Godovič, Ljubljana (živjo Trans) in spet domov.

Dobrih 250 km in pa prekrasen SR-weekend. ;) :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem včeraj šel z guzzlnom v službo. kako pomilovalno so me gledali sodelavci ko je pričelo liti, a boš poklical ženo da te pride iskat?

so me spraševali. pa sem rekel naj bo sonce ali dež jaz ne grem peš.

oblekel sem kombinezon, dežnega čez in se lepo odpeljal domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva bila z lady M (M kot Manuela ;) ) na otvoritvi Jazz festivalčka v Cerknem. Od najine hiše, do prizorišča je sicer le slabih 30 km, ampak...včeraj je bilo pa res nekaj posebnega. Sončna, zelena dolina Idrijce, skoraj prazna cesta, ravno prav ovinkov, primeren asfalt - orgazmično :P

Saj ne mislim, da bo danes drugačen asfalt in manj ovinkov, ampak včasih si z motorjem in cesto ENO. In takrat si zaželiš, da ne bi stopil z motorja - nikoli!

Tako je bilo včeraj B) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj se mi je števec končno čez 10.000 km zavrtu. Krasno, samo servis že čaka za ovinkom ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeraj mi je ratalo samo do rid,kjer je bila prijetna družba.

Hvala za kompliment! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudovito petkovo popoldne je bilo kot nalašč za mopedistične podvige. Manjša zasedba Solo Ridersov:

- Keky

- Ruševec

- HHV

- Udizaver (+ Fafe)

- PEPE

je odmopedirala drzno ekspedicijo, ki se je začela pri Trnovskem zvonu & končala na haciendi Horjo.

Kekyja sem nabrisal (v pingpongu).

Udizaver je nameraval nabrisat mene, pa mu je to preprečil Žiga (=Horjo jr.), preoblečen v Robinhuda!

Pomalem smo tudi kramljali.

Pod véčer smo se podali v razvrat. V OTP smo se zbrali:

- vsi že zgoraj navedeni

+ ID

+ Fisherman

+ Ajgor

+ BMW

+ Kletar

in proslavili tamalega Udizaverčka. Bilo je lepo.

Keky & Fafe sta šla skupaj na WC. Kekyja je zanimalo, odkod Fafetu njegov nick.

Ajgor je šel na WC sam. Mogoče ga je zanimalo kaj drugega. Nikoli ne bomo izvedeli. Ajgor je skrivnosten človek.

Brez vsake razumne mere smo popivali pozno v noč. Do pol desetih, ko so prišle striptizete. Potem sva z Ruševcem protestno odšla. Yst sem ga zapeljal!

Ko sem kasneje v garaži vrgel bežen pogled na dnevni kilometrštevc, sem osupnil ob številki 37!

Res je bilo fino! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap....in "RUŠEVEC" še vedno poje svojo pesem :P :P :P :P :P

Bodi vesel....na mojem števcu je bilo 31km........hudo za eno popoldne!!!! B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeraj mi je ratalo samo do rid,kjer je bila prijetna družba.

Zanimivo....ko sem se jaz peljal mimo(okoli 14,00) ni bilo nikogar,ne motoristov,ne policajev.....samo zoprne zalivke,ki so švicale v vročem soncu.

Matr,da vsa ni strah po tistem sranju zalagat...jest sem šel ko po jajcih,zalivke pa so se mi s prepoteno povšino hudomušno smejale,smejale........(revček,pejt raj domou v fotelj počivat) :P :lol: :lol: :lol: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prezgoden si....za tiste kače moraš pa res met jajca da ga polagaš ...sam enim uspeva..do sedaj.... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem se zapelu do Lj pa nabavu eno kao podkapo. Zdej grem pa še enkrat v Lj s kolegi v Mcdonalds B)

Popravljeno . Popravil manjak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!