Skoči na vsebino

srečna sem!!!


pupa

Priporočene objave

No tako, ker je novica potrjena in 100% vam najavljam, da bom čez 7 mesecev povila....... ja, prav ste prebrali.... noseča sem!!

No tako, novi motosvetovec je na poti.......... :D :D :D :D :D :D :wink:

Saj ne vem kaj naj rečem, kot le to, da sem našla ljubezen svojega življenja, s katerim sem ustvarila novo življenje in sem resnično srečna.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zdaj ali je tebi uspelo nas nategnit ali je dotičnemu gospodu uspelo tebe ali je tebi uspelo njega... :oops: :? :wink:

V vsakem primeru nekomu čestitam. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, ne štekam, zakaj bi jaz vas...... jah no :oops: :oops: nekako je on mene... pa jaz njega..... :oops: :oops: pa je do tega prišlo...... :D :D

Hvala za čestitke!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, ne štekam, zakaj bi jaz vas...... jah no  :oops:  :oops: nekako je on mene... pa jaz njega..... :oops:  :oops:  pa je do tega prišlo...... :D  :D  

Hvala za čestitke!!!!!!

No Pupa cestitam za "najdbo" ljubezni 8) in upam, da bo sad te ljubezni zdrav ... :wink:

P.S. Izbrala si napacen dan za tako presenetljivo novico :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa jutri????? :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  

Kaj bo pa jutri drugače, kot je danes?? :?

danes je 1.april, jutri bo pa 2.april 8) :wink:

Sicer pa čestitam. Sem vesela, da nas imaš še vedno za dovolj pomemben dejavnik v svojem življenju, da si nam zaupala to 'skrivnost'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr bomo imel prvoaprilskih dojenčkov. Pupa, pa Soško, kdo je na današnji dan še zanosu??? :wink: :wink: :lol:

Al pa vsaj modro na palčko lulou? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaajjjjjjaaaaaaaaaa prvi april je...... jao jao jao.... folk se opravičujem, da sem povedla na tak dan.......... ej men je danes vseeno, pa če je 1. april, ali 1. november ali božič ali ne vem kateri dan........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa čestitke, in če bo na 1. noveber bo krasno dete.

Jest sm ven prilezla na ta datum, pa sm čist ockej :angel:

Lp Tjaša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še vseeno ne verjamem do jutri :!:

tud jest ne :roll: ... ti bom rajs jutri cestitala :wink: 8) ali pa kar takrat, ko bo ze kaj za videt (na tebi :wink: ) :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr bomo imel prvoaprilskih dojenčkov. Pupa, pa Soško, kdo je na današnji dan še zanosu??? :wink:  :wink:  :lol:  

Al pa vsaj modro na palčko lulou? :wink:

Ej Lojzi sorry, ampak Šoškotova madam je pa že kar ornk noseča.. oz. se ji pa že kar pozna... meni se pa žal še ne........

.... ampak bo kmalu :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa še vseeno ne verjamem do jutri :!:

tud jest ne :roll: ... ti bom rajs jutri cestitala :wink: 8) ali pa kar takrat, ko bo ze kaj za videt (na tebi :wink: ) :D 8)

Kako hudiča boš pa videla... če se še poznava ne????? :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Lojzi sorry, ampak Šoškotova madam je pa že kar ornk noseča.. oz. se ji pa že kar pozna... meni se pa žal še ne........

.... ampak bo kmalu :D  :D

Ampak Pupa, Lojzi je o Šoškotu govoru in ne o njegovi ... :wink: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, ti pa tolk poveš na temle forumu o sebi, da te človek sploh ne rabi poznat ali pa videt :lol:

Pa brez zamere, ampak kar je res je res :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, ti pa tolk poveš na temle forumu o sebi, da te človek sploh ne rabi poznat ali pa videt  :lol:  

Pa brez zamere, ampak kar je res je res  :roll:

Na tem forumu pa toliko nisem o sebi veliko govorila, da me niti pod razno ne morete poznati po postih. Če misliš, da me.... se hudičevo motiš..... žal........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, motoratorji, dons tole zaklente, pa jutri naprej. Bomo jutri videli, če bo še kej ostalo za čestitat :wink: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Pupika, čestitam!!!!!!

Ni lepšega kot izvedeti, da ti pod srcom raste otrok. Ko sem jaz to zvedela, še ni bilo interneta, zato sem se spravila na telefon in vsem, ki sem jih poznala, povedala zame najlepšo novico. Postati mamica je nekaj tako božanskega, da se ne da opisati in dneva, ko sta se rodila moja otročička sta še danes zame moja osebna praznika. Takrat si vzamem dopust in res uživam v spominih, kako je bilo takrat.

In če tole le ni prvoaprilska šala, si tudi meni polepšala dan, saj si ne morem kaj, da ne bi bila tudi jaz vesela, ko izvem novico, da je na poti kakšno dete, ki bo svoji mamici dalo smisel življenja.

Torej, bodi srečna in naj ti teh 7 mesecev kar najlepše mine!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!