Skoči na vsebino

srečna sem!!!


pupa

Priporočene objave

Jaz pa še vseeno ne verjamem do jutri :!:

tud jest ne :roll: ... ti bom rajs jutri cestitala :wink: 8) ali pa kar takrat, ko bo ze kaj za videt (na tebi :wink: ) :D 8)

Kako hudiča boš pa videla... če se še poznava ne????? :shock:

jaz sem te ze videla :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi: full si prijazen, jaz povem veselo novico... ja res, na malo čuden dan, ti bi mi pa zaprl temo??????? :shock: :shock: :shock: :? :?

Chris: hmmmm in zakaj jaz tebe še ne poznam?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi: full si prijazen, jaz povem veselo novico... ja res, na malo čuden dan, ti bi mi pa zaprl temo??????? :shock:  :shock:  :shock:  :?  :?  

Chris: hmmmm in zakaj jaz tebe še ne poznam?????

saj nisem rekla, da se poznava... rekla sem samo, da sem te ze videla :wink: ocitno pa te tisti, ki te je pokazal, tudi ne pozna... in tako se nisva mogli seznaniti :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi: full si prijazen, jaz povem veselo novico... ja res, na malo čuden dan, ti bi mi pa zaprl temo??????? :shock:  :shock:  :shock:  :?  :?  

Chris: hmmmm in zakaj jaz tebe še ne poznam?????

Pupika, sej veš, da mam jest tud tebe rad. Amapk en me je dons že pošteno, pa se tebi vseeno ne bi pustu na tak način nategnt. In, če bo jutri to še aktualno, ti bom z največjim veseljem čestitou, čeprav je to za nekaj časa konec motoristične kariere, ki se še začela ni pošteno.

Aja, Cris pa zato še ne poznaš, ker jo tud mi še ne... Neka imaginarna, jebi ga. Dokler ne dobi obraza, bo zame to :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi: full si prijazen, jaz povem veselo novico... ja res, na malo čuden dan, ti bi mi pa zaprl temo??????? :shock:  :shock:  :shock:  :?  :?  

Chris: hmmmm in zakaj jaz tebe še ne poznam?????

saj nisem rekla, da se poznava... rekla sem samo, da sem te ze videla :wink: ocitno pa te tisti, ki te je pokazal, tudi ne pozna... in tako se nisva mogli seznaniti :roll:

a mi to lahko na pm-u malo bolje razložiš.... ker čisto nič ne vem več o čem govoriš......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi: full si prijazen, jaz povem veselo novico... ja res, na malo čuden dan, ti bi mi pa zaprl temo??????? :shock:  :shock:  :shock:  :?  :?  

Chris: hmmmm in zakaj jaz tebe še ne poznam?????

Pupika, sej veš, da mam jest tud tebe rad. Amapk en me je dons že pošteno, pa se tebi vseeno ne bi pustu na tak način nategnt. In, če bo jutri to še aktualno, ti bom z največjim veseljem čestitou, čeprav je to za nekaj časa konec motoristične kariere, ki se še začela ni pošteno.

Aja, Cris pa zato še ne poznaš, ker jo tud mi še ne... Neka imaginarna, jebi ga. Dokler ne dobi obraza, bo zame to :wink:

PA VSEENO NI TREBA ZAPIRATI TEME ZARADI TEGA!!! :( :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...meni se pa žal še ne...... ampak bo kmalu :D  :D

To ni nosečnost. Da težko zapneš hlače je posledica preobilne hrane za tvoj rojstni dan in ne nosečnosti. Pojdi malo tečt, bo prec bolje.

P.S. Ljudje eno dobronamerno opozorilo. Ne kupujte torte "Črni gozdiček" v Leclercu, ker ti potem nekaj ur stoji kot top. Oz., če ste jo že zaužili brž v Venera shop po lubrikant, ker ena ženska maratona enostavno ne bo zdržala. Lahko v teh urah trdote nategnete še sosedo in snažilko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...meni se pa žal še ne...... ampak bo kmalu :D  :D

To ni nosečnost. Da težko zapneš hlače je posledica preobilne hrane za tvoj rojstni dan in ne nosečnosti. Pojdi malo tečt, bo prec bolje.

P.S. Ljudje eno dobronamerno opozorilo. Ne kupujte torte "Črni gozdiček" v Leclercu, ker ti potem nekaj ur stoji kot top. Oz., če ste jo že zaužili brž v Venera shop po lubrikant, ker ena ženska maratona enostavno ne bo zdržala. Lahko v teh urah trdote nategnete še sosedo in snažilko.

Zdej mi je jasno, zakaj sem imela čisto trdo levo nogo celo noč..... :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm....komu naj zdaj cestitam? pupa,tebi ali njemu? ali obema? ali mali/emu? ali leclercu za dobre torte?! :lol:

anyways...cestitke (BTW,veljajo od jutri naprej :twisted: ). :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj jest u tej temi močno pogrešam Hotsckota ? :idea:  :?:  :wink:  :wink:

kako? saj sem napisal,da mu cestitam. :P :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je tuaji zdaj eno tako vzdušje,, kakor v kakšnem svinger klubu samo, da nas je pupa "nategnla" in zdej bomo mi postali noseči.

Jst ne vrjamem pa tudi, ce mi jutri clear blue porine pod nos.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted::twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted::twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupa, čestitam.. Če boš rabla kej oblekc, pa nasvetov, pa mogoče kak voziček, se javi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko grem ravno domov:

CMOKA VSEM NAMOČENCEM!!!!!!!

ma hudiča...... treba 1. april izkoristiti!!!!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

:wink: ME LOVE YOU!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zdaj ne verjamem svojim očem......

kakorkoli, Pupa ....ČESTITAM IZ SRCA IN VESEL SEM ZATE.................

kar tako naprej...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem vzamem to "prekletstvo" na svoja ramena (ali bolje rečeno v svoj trebuh) :wink: :D

....enkrat bom sigurno..... če ne večkrat.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem vzamem to "prekletstvo" na svoja ramena (ali bolje rečeno v svoj trebuh) :wink:  :D  

....enkrat bom sigurno..... če ne večkrat.....

ja vsaj 3x kot zavedna krščanska mama. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!