Skoči na vsebino

Enduro-vožnje,motorji,slike II


Ice

Priporočene objave

enduraš, odzadi dej 110, če ma 125 kros tako širino, bo tut za tvojih pol manj konjev to zadost oprijema, če le obstaja T63 v tej širini??

na Selih se po progi provzaprov sploh nisem furu, le kolega tam trenira in tja pridem samo malo pofotkat, pa še kej skočit na skakalnico :?:

WSMAK je nonstop na dopustu, v prostmu cajt pa sam na motor misli - še dobr, drugač sploh nebi učeri zvedu, da je na DSF hard enduro v stilu survival :shock: , res zakon za pogledat

no, TTR new look, škoda da je mal ljudi, ki jim je ta motor vizualno všeč, no, pa za tiste (med njimi sem jaz)...soul futter :lol:

1%7E10.jpg

dejte no še mal svoje zadeve gor nakklofat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enduraš, odzadi dej 110, če ma 125 kros tako širino, bo tut za tvojih pol manj konjev to zadost oprijema, če le obstaja T63 v tej širini??

na Selih se po progi provzaprov sploh nisem furu, le kolega tam trenira in tja pridem samo malo pofotkat, pa še kej skočit na skakalnico :?:

WSMAK je nonstop na dopustu, v prostmu cajt pa sam na motor misli - še dobr, drugač sploh nebi učeri zvedu, da je na DSF hard enduro v stilu survival :shock: , res zakon za pogledat

no, TTR new look, škoda da je mal ljudi, ki jim je ta motor vizualno všeč, no, pa za tiste (med njimi sem jaz)...soul futter :lol:

1%7E10.jpg

dejte no še mal svoje zadeve gor nakklofat...

:P :P me boš mogu prit pofotkat sej veš da sem na klasiki.Sm avto klofnu pa je šel digitalc v pleh za avto.D.J.kaj praviš na včirajšni hard na DSF? LP!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:arrow: ala ,ma so peštali včeraj na dsf, une mofe v meje mogočega :!:sam če je fest kompanija, se da pa vse ovire premagat- naj bo še taku grd teren :lol:

:roll: spremljal posnetek pri 7AK-u :roll: res kul :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto pravm jaz, samo sem mogu ob štiri v šoli bt in sem zamudu vse od day 2 naprej, bom mugu kaseto od tebe vzet, si SM tut posnel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto pravm jaz, samo sem mogu ob štiri v šoli bt in sem zamudu vse od day 2 naprej, bom mugu kaseto od tebe vzet, si SM tut posnel?
:cry: :cry: Sm posnel samo hard.P.s. imam AXO enduro croos čevlje črne barve št.44 3x voženi supermoto za 20000,00sit povej naokoli če jih kdo rabi.( sena v italiji 43000.00sit)Nebi lih to stran uporabljal za oglase ampak vem da to čitajo predvsem enduraši :P :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to so uni, k si jih mel takrat gor...BRANE, ti, jst na furi?

(slike ne morm dat gor, ker nisem na svojmu kompjutru)

kaj pa zdej obuvaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to so uni, k si jih mel takrat gor...BRANE, ti, jst na furi?

(slike ne morm dat gor, ker nisem na svojmu kompjutru)

kaj pa zdej obuvaš?

ja, malce rableni, samo je blo tako sveže usnje, da je po ocvirkih dajalo :twisted:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DJ zakaj si pa ročke za sopotnika pustu gor... pa še neki malenkosti?

Če se že greš... demnotiraj vse kar ni nujno da maš :twisted:

PS:

Moj frend ma na ETX zadi T63 (120) in je fajn za v hosto + tip zalaga k budala s tistim (1x je padu pa še takrat je predna spustila).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko prestavlaš motor na kaki zaj. lokaciji, kar ni redko, te ročke še kako prov pridejo :roll: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam AXO enduro croos čevlje črne barve št.44 3x voženi supermoto za 20000,00sit povej naokoli če jih kdo rabi.( sena v italiji 43000.00sit)Nebi lih to stran uporabljal za oglase ampak vem da to čitajo predvsem enduraši :P  :P

pošlji mi svojo cifro na PM, bom enga kolega k teb navižov, mogoč pa bo kej biznisa 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko prestavlaš motor na kaki zaj. lokaciji, kar ni redko, te ročke še kako prov pridejo :roll:  :lol:

Ups... pozabu na to. Maš čist prav :D Mene so že dostkrat rešile :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to so uni, k si jih mel takrat gor...BRANE, ti, jst na furi?

(slike ne morm dat gor, ker nisem na svojmu kompjutru)

kaj pa zdej obuvaš?

:lol: Ne to niso moji škornji kar poglej kakšno mojo fotko pa primirjaj če imam jaz št. 44.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXL :lol:

osmak.jpg

danes na DSF je bil motobike in so kazal na koncu mal offroad po Ameriki, no glavnina so bli zelo zanimivi air cooled ATK motorji z 55 konji in supertrappi...so zadeve kar v redu vlekle po strminah z bolj umirjenimi obrati motorja, no neki v tem stilu 03-605-Enduro.jpg

http://www.atkusa.com/

zdej še nimam cajta pogledat, bom pa mal prečesu zadevo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXL :lol:  

osmak.jpg

Vidi, vidi,zato mi je dajal moped po ocvirkih še 3 dni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.atkusa.com/

zdej še nimam cajta pogledat, bom pa mal prečesu zadevo

Se splača pogledat, za amerikance je 500ccm 2takt premalo, pa so prišli ven z 700ccm!! :lol: :lol:

http://off-road.com/dirtbike/machines/2004/atk/700/

“It pulls right off idle and all the way to peak revs with more power than anyone will ever need. It’s sort of like a 490 Maico on steroids. The power is simply amazing and very electric!” :shock:

Cena ? 6-7k$

02.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej tele ATK sem pa zdele pregledu in so eni tko grdi (sploh supermoto) da se mi je parkrat kar 'prvzdignilo'.To je bla zdej prava slovenščina ja...No sam drgač morajo pa kar trgat zadeve!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

700 2-Takt, BRANE, raj si tega kup, ko boš gas prtegnu bo ves neprijeten vonj za tabo ostal - v momentu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam pol more najprej večji tank kupit al pa galone v ruzaku vozit :D :D Mater ko to prviješ se pa najbrš tak vrtinc naredi da te še not potegne :shock: :shock:

No sam tale na slikci je pa še najlepši kar jih majo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smotano vreme, kaj ti bo poraba, če se še furat ne morš brez da bi dalj časa pucu motor, kot si se vozu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!