Skoči na vsebino

Enduro-vožnje,motorji,slike II


Ice

Priporočene objave

D.J. ti k maš digiča... ti bi lohk kak video posnel in mi (enduro druščina) bi se mogoče naučila kakšen nov način kopanja jarkov za deževnico. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole more bit pa kar uredu stvarca... jz bi mojo DT takoj (no ja...) zamenju za tole :D

ttr250.jpg

ttr250.jpg

Zakaj te zadeve ne prodajajo pr nas? Pomojm bi kr šla v promet.

Tole more pa pr TTRki narest za ne vem kaj že... mislm ,da moč:

ttr_fore.jpg

A vidte rdečo in črno žičko?

ttr_efter.jpg

Odklopte ju :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že zdavnej odklopljeno 8)

zanimivo, v Ameriki imajo prov cross tekme z TTR mašinam, ne vem 225 al 250 cc, zračno hlajene

225 je bolj nabrita ampak je vizualno ogabna napram švohnejši 250, ki skorejda že liči na WR250

225 sem vidu v Krškem

ttr225.jpg

ttr250.jpg

neki filmčkov mam samo zasedejo kar neki placa nimajo zvoka (večalmanj) in so samosproducirani v enega daljšega, 17 mega, mov format (quick time), dolg 1 minuto, z drum n bass spremljavo

bom probu en ftp zrihtat, če se bo dal (he he, mal reklamce za TTR)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s katerim programom si filmčke skup klamfal? K jz mam ene par filmčkov od motorja in kakšno tono od bicikla :D

Trenutno uporabljam polkna film mejkr :lol:

aja... dons me frend upozoril... kok stane registracija za TTR??? baje je

okol 90k ?? (razred od 500 do 750)

Če je tko si bom jz mogoče rajš 400 nabavu (DR-Z) k je reg. 60.000.

DR-Z stane baje skor tolk kot TTRka. :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za filmčke editirat sem uporabu kar quick time, za na hitro...samo ga moraš registrirat, za kar sem uporabil kazaa (krek)

mam si namen dobit en boljši program za to, moram ga še zvohat

registracija TTR-100 čukov, ja

če se nameravaš dost po cesti furat ti priporočam pod 500cc, samo to pa niso več motorji, ki bi jih kar tišču pa tišču po asfaltu do morja...potovalna hitrost je nekje 80-100 na uro

dr-z je lansko leto stal 250 jurjov več kot TTR, pišem za ta močnejšo bolj off road varjanto (E)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem lani razmišljal o DR Z 400E, cena je bla okol 1.500.000, kr dobra zadevca se mi je zdela, okol 115kg, el. štarter, samo ni blo možno videt motorja pri nas :roll: .

Sem pa zdej vidu, da tega motorja Suzuki Odar sploh nima več v ceniku :? .

evo še slikca

index.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suza je pomoje dobra, tko kt vsak japonc, tut sam sem razmišlju o temu samo je bil faktor cene odločilen+videt in probat ga nisem mogu, ker če človk proba se lahko hitr premisli

ktm 525 pa so jajca za v smeti, ne vem od kje ti taka vprašanja :lol: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:twisted: :twisted: D.J.!! ne ti tralala o KTM- u.Če boš take praskov te nasljednič peljem na tako turo da ti bo v TTR-ki olje zavrelo. KTM 525 JE NAMENJEN IZKLJUČNO ZA DIRKE NI ZA LUZERJE, KER JE VZDRŽEVANJE DOKAJ DRAGO V PRIMERJAVI Z OSTALIMI MODELI.(640,625) LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee, moj 7AK, sej bi lohka vedu da se sam zajbavam :lol: :lol:

olje naj pa kar zavre, bo vsaj dobr izkoriščen dan :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:twisted: :twisted: D.J.!! ne ti tralala o KTM- u.Če boš take praskov te nasljednič peljem na tako turo da ti bo v TTR-ki olje zavrelo. KTM 525 JE NAMENJEN IZKLJUČNO ZA DIRKE NI ZA LUZERJE, KER JE VZDRŽEVANJE DOKAJ DRAGO V PRIMERJAVI Z OSTALIMI MODELI.(640,625) LP.

viva ktm!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so ktm-i pretežki + ne morm se znebit občutka, da se (veliko) kvarijo :?

Tale suzi more bit kar uredu zadeva

Prepisano iz revije Motorist (marec) :

-yamaha TT600R 1.323.848sit :D

-suzuki DR-Z 400 S 1.340.000sit (40KM) :idea:

-ktm 525 EXC 1.770.000sit :evil:

-ktm 640 LC4-E 1.662.000sit :evil:

Cene DR-Z 400E NI :evil:

Slika cestne varjante :

drz400s.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM so sorazmerno lahki ampak vizualno tut meni delujejo precej robustni

zanimivo, da se je DR-Z(S) pocenil, lansko leto 1.490.000

verjetno bi E-ja dobavili po naročilu, samo bi se blo treba prej zmenit za ceno

nabriše pa WR 400 in KTM 400 po konjih (48 )

zbrsku sem, da obstaja tut samo DR-Z 400, brez E ali S, je še lažji od E, nima pa moči napisane

http://www.motorbikes.be/years.asp?year=2003&page=12

suzuki je strup, nimaš kej, edino servisi(erji) in deli bi ti velke probleme delal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EXC 400 ma suh 112kg, DR Z 400E pa 119kg :?

Če se je DR Z 400E tut pocenil kot S model, bi bil pa zdej ugoden nakup :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EXC 400 ma suh 112kg, DR Z 400E pa 119kg :?

Če se je DR Z 400E tut pocenil kot S model, bi bil pa zdej ugoden nakup :D

:twisted: A si si kdaj ogledov od blizu KTM &suzuki. Ko si jih boš boš mogoče ugotovil zakaj prihaja do cenovne razlike.Da se pa KTM kvari kot ti trdiš mi je pa to prvi glas.(ločit moreš kaj je okvara kaj je potrošni materijal pri hard motorju) Sam imam KTM-a ter jih tudi popravljam.LP!! :wink:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte napisat kaj je za vas hard enduraše potrošni materjal in kolk približno stane.

S tem ko sm reku ,da so mi KTM-i pretežki sm mislu na LC4. Na EXC sploh pomislu nism ,da bi ga kupu :arrow: pač ne tekmujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EXC 400 ma suh 112kg, DR Z 400E pa 119kg :?

Če se je DR Z 400E tut pocenil kot S model, bi bil pa zdej ugoden nakup :D

:twisted: A si si kdaj ogledov od blizu KTM &suzuki. Ko si jih boš boš mogoče ugotovil zakaj prihaja do cenovne razlike.Da se pa KTM kvari kot ti trdiš mi je pa to prvi glas.(ločit moreš kaj je okvara kaj je potrošni materijal pri hard motorju) Sam imam KTM-a ter jih tudi popravljam.LP!! :wink:

7AK zdej si pa mal mem usekov :shock: Preglej mal poste nazaj, jest nikol nisem KTM kritizirov :?

Mam tut sam EXC 400 in sem z njim zadovolen :D odličen hard enduro :P :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EXC 400 ma suh 112kg, DR Z 400E pa 119kg :?

Če se je DR Z 400E tut pocenil kot S model, bi bil pa zdej ugoden nakup :D

:twisted: A si si kdaj ogledov od blizu KTM &suzuki. Ko si jih boš boš mogoče ugotovil zakaj prihaja do cenovne razlike.Da se pa KTM kvari kot ti trdiš mi je pa to prvi glas.(ločit moreš kaj je okvara kaj je potrošni materijal pri hard motorju) Sam imam KTM-a ter jih tudi popravljam.LP!! :wink:

7AK zdej si pa mal mem usekov :shock: Preglej mal poste nazaj, jest nikol nisem KTM kritizirov :?

Mam tut sam EXC 400 in sem z njim zadovolen :D odličen hard enduro :P :D 8)

5ER LP. Sory ni bilo pisano za tebe ampak za enduraša(se opravičujem)Vsak motor ima svoje slabe ter dobre stvari zato je nakup prepuščen vsakemu posamezniku.Pred nakupom se mora vsak vprašat kolk ga bom rabu,kje se bom vozu?Če se ti že na začetku pojavi vprašanje kolko me bo ta igra koštala raje opusti nakup.LP.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EXC 400??? Zdele gledam motorista in na ceniku je samo 450. A maš ti to kakšno staro zadevo?

EXC 450 je 1.700.000 :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enduraš!

Mam 02 letnik :D , čez mesec dni bo eno leto star. Cena je bla lani 1.580.000SIT.

EXC 450 je pa modelno leto 03 in je nadomestil 400tko.

7AK opravičilo sprejeto :D :D :D , kaj ti voziš, a maš 525 :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teli EXCejčki so prov lušni... mene zanima če so vzdržljivi in če da kam prit z njimi po cesti (a morje je že problem?).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luštni ja :D

EXC ne kupuj, če se misliš velik po cesti vozit. EXC obožuje teren :idea: Na morje :shock: :?: ja samo, če je na prikolci :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte napisat kaj je za vas hard enduraše potrošni materjal in kolk približno stane.

S tem ko sm reku ,da so mi KTM-i pretežki sm mislu na LC4. Na EXC sploh pomislu nism ,da bi ga kupu :arrow: pač ne tekmujem

Potrošni material so predvsem :arrow: bremz ploščice,gume,ročke,zobniki, :!: ketna :!: ,semeringi,pa še kaj bi se našlo....koliko pa to košta cekinov se mi ne da pisat,ker je različno od modela in proizvajalca....

če pa misliš,da moraš tekmovati,da imaš EXC se pa mislim da motiš,morje na takih motorjih odpade(lahko tudi)....pa ne zato da nebi prišel do tja....tresljaji so hudič za hrbet in rit...lahko bi dal cestne gume gor...pol pa ni to to...tolk iz moje strani 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!