Skoči na vsebino

Enduro-vožnje,motorji,slike II


Ice

Priporočene objave

smotano vreme, kaj ti bo poraba, če se še furat ne morš brez da bi dalj časa pucu motor, kot si se vozu
:lol: :lol: Jaz sm lih zdej pršov iz fure(ludo blato).Jutri pa grejo še trije junaki z mano prašiče preganjat. :wink: :wink:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz grem tud v akcijo jutr. Najprej mal fitnesa v hosti (slabe gume :arrow: vleka motorja iz blata ) pol pa na počitek na cesto + čiščenje gum na cesti (do roba če bo šlo).

Rabm sonce... rabm motor ... rabm ,da pozabm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smotano vreme, kaj ti bo poraba, če se še furat ne morš brez da bi dalj časa pucu motor, kot si se vozu

svaka čast..Tudi jest se gren jutri pelat, tudi če ukrajinke padaqjo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz bi tud po afriki rillll :D :D

No dons je bla pa jeba po hosti. Šlo je v vse strani ,samo naravnost ne :lol: . Srednje in zadnje kolo nista bila nikoli v isti liniji ,kaj sm delal na kros progi rajš ne bom razlagal :oops:. Motor sm pucal dosti dlje kot pa sm se vozil :x

Dons je blo noro :silly:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno mi je uspelo spravt slikce gor. Torej za začetek nekaj spominov na Afriko.

P1023644.JPG

P1053809.JPG

:wink: :wink: Lepo lepo sm ti kr malo fouš ...ha...ha..LP pa še kakšno sliko občasno objavi da nam obudiš skomine.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno mi je uspelo spravt slikce gor. Torej za začetek nekaj spominov na Afriko.

P1023644.JPG

P1053809.JPG

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: , kolk pa te je stalo za it dol, kako si prpelu motor in druge drobnarije, dej napiši potopis, proooosssssiiiiimmmmmm!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva je muc, novo ime?

ENA PROŠNJA!!! NE QUOTAT (CITIRAT) SLIKC, KER LJUDEM Z SLABO POVEZAVO (MENI NPR :lol: :cry: ) MORA POL VEČ X NALAGAT ISTE SLIKE IN TO TRAJA IN TRAJA IN TRAJA

PA TUT NI UŽITEK GLEDAT ČEZ CELO STRAN 3 X ISTE SLIKE

HVALA ZA OFFROAD RAZUMEVANJE :wink: 8)

SLIK NE MORM KOMENTIRAT, KER MI JIH ŠE ZMERI LOUDA :evil:

ČEZ 5 MINUT... slike naloudalo, hočemo šeeee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ta wsmak kej zabrla...DY, ma ka ti pošto vrabci nosejo ss štenjaki? Jest v mojen seli jeman bulšo vezo kukr ti v vesoljnem mesti!!! :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva je muc, novo ime?

jap 8)

ČEZ 5 MINUT... slike naloudalo, hočemo šeeee

težko se je med furo prpravt slikat, je preveč dela s terenom, bodo pa ziher še kakšne slikce padle :wink:

bo treba kdaj kakšno fotoreportažo nardit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B.- sej veza je 100% pretočna samo je grlo malo :lol:

kar se pa slik na terenu tiče, točno tko je ja, nikol ne predstavljajo realnosti, zmeri je treba neki odglumit, zakopat, počez zapeljat...

je pizdarija* uživat v vožnji pa še slikat, kaj šele men, k se sam furam, pol lahko pa samo take slike delam

ll.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejd dol ss mopeda, pa išči foto, pa rokavice, pa čelada, pa slikat, pa moped crkne, pa se zvrne, pa preklinjat, pa foto psprawt, pa čelada, pa rkwice, pa mopet ne zakurbla, ki je bu na tleh.. pa čakej, pa preklinjejpa spet kurblej.............In to samo zato, da bo kdo vidu in reku kao kako lepo in spljoh je se furat (rolat) po terenu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejd dol ss mopeda, pa išči foto, pa rokavice, pa čelada, pa slikat, pa moped crkne, pa se zvrne, pa preklinjat, pa foto psprawt, pa čelada, pa rkwice, pa mopet ne zakurbla, ki je bu na tleh.. pa čakej, pa preklinjejpa spet kurblej...............

točn tko je :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz če mam fotiča sabo ga mam v torbici okol pasu povrh jakne in slikam v rokavicah. Slikanje traja tako malo ,da niti motorke ne ugasnim :D. Motorko ugasnim samo v primeru ,da grem dol z nje. Včeri rajš nism vzel sabo fotiča ,ker sm mislu ,da bom skoz na tleh (bil nism niti enkrat :arrow: zahvaljujem se svojim akrobatskim sposobnostim).

stay cool 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to rečeš ti BRANE, k maš gumbk za štart :lol: :twisted:
Yebiga, eni v glavi, drugi v nogah, pa klasika v rucku :wink:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, jst samo v nogi- desni, pa kmal še v celem telesu, k začne plavat v lastnem švicu

ko/če prideš, mam že ene par fur prbl naštimanih, ni ti treba klaske vlačt, bova raj oba z mojmo škljocala, bol varno za tvojo lečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!